MotoGP 2020

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
Počakajmo raje kaj je z Mobrideliom - potem bomo kdo je imel koliko sreče.

Drugače pa ja - še sreča, da je motor odletel pred/nad njim.
Ja upam da jo je odnesel zgolj s kakšno modrico. Moj point je bil Vale, ko je pred in za njim odneslo motorja. Če se "pošalim", če bi bil malo hitrejši ali počasnejši ga bi odneslo in definitivno ne bi bilo fajn. Itak pa v vseh športih upam da ne pride do poškodb, kaj šele kaj hujšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ja upam da jo je odnesel zgolj s kakšno modrico. Moj point je bil Vale, ko je pred in za njim odneslo motorja. Če se "pošalim", če bi bil malo hitrejši ali počasnejši ga bi odneslo in definitivno ne bi bilo fajn. Itak pa v vseh športih upam da ne pride do poškodb, kaj šele kaj hujšega.
A ni oba pred njem odneslo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Vinales ? Gledal sem ponovitve večkrat, car. Manjkala je samo še Vanessa da ga vpraša kaj se je zgodilo tu on ji pa odgovori "ne vem, sem šele prišel sem".
(spomnil sem se enega starega vica).
Sicer pa dirkači top, organizacija oz.direkcija dirke pa katastrofa, zreli so za pred zid še od včeraj (moto2, brez rdeče zastave ob incidentih).
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.077
850
113
Motogp postaja smeh, kaj druzga rect. Trojna, ne dvojna pravila. Espargaro zasciten k medved, krneki.

Vinales pa... hmm, druge itak ni mel, sam.izpadlo je vesolsko... gledas pa ne stekas kaj se mozak dol mece, al je padu al zdrsnu al kaj... k ono pol: bremz nima... wtf?!
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Menda mu je počila čeljust. Zaradi pregrevanja na prejšnji dirki je Brembo dostavil nove diske in čeljusti. Vinales in Mir sta edina, ki sta vzela večje diske in manjšo čeljust, vsi ostali so imeli montiran "big set".
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.633
3.863
113
Ja, srecno se je koncalo. Nej se kdo rece, da ni zanimivo :)

Mene je pa Zarco impresioniral, kjub vsemu še naprej grize. Očitno pa imajo pri Yami velike težave, tako z zavorami, z agregatom in pregrevanju gum.
Imam pa tudi občutek, da bi MM to sceno čisto deklasiral.

Je pa zanimivo kot že dolgo ne.... se strinjam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

masevc

Guru
2. sep 2007
3.428
858
113
Ksz Vinalesa je Brembo javno obtozil, da je ignoriral njihovo priporocilo za uporabo drugih zavor za dirko.
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Sicer ne spremljam ves čas MotoGP, sam ponavadi sem bil vajen v ospredju zmeraj dirkače s tovarniškimi Yamahami in Hondami, pa recimo da še tovarniški Ducati, tole zadnje čase pa čist nekaj kontra - (pol)tovarniški KTM-ji, poltovarniški Ducati in Suzuki. Prej omenjeni pa nekje v ozadju.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.633
3.863
113
Ksz Vinalesa je Brembo javno obtozil, da je ignoriral njihovo priporocilo za uporabo drugih zavor za dirko.

Sam vseeno je to blamaža za brembo, still težave sta imela tako Fabio in Rossi. Fabio celo na obeh dirkah. Da pa tako odpovejo zavore, pa je nedopustno priporočila gor ali dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.633
3.863
113
Sicer ne spremljam ves čas MotoGP, sam ponavadi sem bil vajen v ospredju zmeraj dirkače s tovarniškimi Yamahami in Hondami, pa recimo da še tovarniški Ducati, tole zadnje čase pa čist nekaj kontra - (pol)tovarniški KTM-ji, poltovarniški Ducati in Suzuki. Prej omenjeni pa nekje v ozadju.

No ja mnogo poltovarniških ima tovarniški support, sploh KTM naj bi bili isti. Fabio ima tudi novo specifikacijo. Recimo Zarco pa je dejansko na lanskoletni specifikaciji.

Tako da prevelikih razlik ni.
Zadnjo dirko sem privoščil Miru, ampak jebiga.....