MotoGP 2018

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Aha, Rossi je v življenjski formi kot še nikoli...

Ti si komentator iz kavča, kot jaz.

To ni moja trditev, se pa strinjam s'tem - vse Yama dirkače pere konkretno in hja je na drugem mestu, pred Ducatijem. To bi moral videti tudi iz kavča.... Pa še enkrat ga je MM ob toćke spravil.

Yama, pa se tudi javno ne opravičuje brezveze, ker če ne bi bila resnica bi sen Vinales vozil tako kot par tekem ko je bla Yama konkurenčna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

statistika in igra številk se lahko vedno zlorabi, ja 2. je, a brez zmage že več kot leto...

tudi MM je mel 2x nulo, da ne govorim o ostalih

MM da ga je ob točke spravil? spet kako gledamo, bil je sekundo, do dve hitrejši, prepočasen ded pa se je na silo branil pa je spokalo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nič mi ni naredil, le ovenel je in nemarne scene v zadnjih letih.

Včasih ga je bilo lepo gledat, ko haral, dandanes pa je tudi sicer še kakšen res lep nastop, samo jamranje in jokcanje po tekmah pa je obupno...

Raje sedaj gledam, kako na limitu vozi MM, v Avstriji je motor plesal, plaval, ni da ni.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
statistika in igra številk se lahko vedno zlorabi, ja 2. je, a brez zmage že več kot leto...

tudi MM je mel 2x nulo, da ne govorim o ostalih

MM da ga je ob točke spravil? spet kako gledamo, bil je sekundo, do dve hitrejši, prepočasen ded pa se je na silo branil pa je spokalo
Lej če ne razumeš, kaj je pospeševanje iz ovinka ti jest ne morem pomagat. Pr penzjonistični vožnji ti tega vedet ne morš. Rossi je tiha, rekel je samo, da more Yamaga popravit to.

ti bom pa povedal, če ti nekoga prehitiš in ti ta zapre linijo (idealno) potem je pospeševanje zelo važno. Če je oster ovinek in ga voziš z prvo ali drugo, je pospeševanje važno. Če moč navora ni vsaj približno enaka, ne morš zmagat.

Kot rečeno Yame so pogojno uspešne v hitrih ovinkih ki z veliko obrati in hitrostjo prevozi ceu ovinek. Žal to ni več dovolj, saj je konkurenca naredila močen napredek na pospeševanju.

Brezveze pa je teb razlagat, ker boš rinu eno in isto naprej.

Yamaha ima še druge felerje kot je obraba gum ter ostale, vendar je navor največji problem. Lep primer je Vinales, kako je bil suveren na začetku, zdej pa je tudi po 4-6 mest za Rossijem.

Razvoj imata vsak svoj in druge setinge in zadnje vilice.

MM je MM dela razliko, je pa fact, da Honda dela samo zanjga to sta povedala tako Pedrosa kot Carl. Poltovarniški klumpi pa niso vredni, da so (govorim o Hondi). Serveda razen LCR, ki ima fabršk support.

Rossi kaže osupljivo formo, saj Yame tudi poltovarniške niso slabe, celo pravijo da je lanski model šasije boljši, zato Zarco ni hotel vozit z novo šasijo, motor pa praktično enak, razen menjalnika in elektronike.

Stvar, ki jo ne razumeš a komentiraš. Praktično bi rekel da sta razočaranje Ducatija, saj sta za Yamaho z precej boljšim paketom (trenutno).
Še enkrat strokovni kometatorji, pa ne POP pravijo, da Rossi dela trenutno čudež z nekonkurenčno yamaho.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

tudi ti sam tega ne vidiš, ker si vse prepisal od nekih komentatorjev

jaz pa lepo opisujem, kar vidim iz kavča

yama je kriva ja, tako kot je honda kriva, da mm ni v nedeljo zmagal, vedno je nekdo kriv

luzerija se na tak način tolaži, ta pravi pa pelje proti 5. naslovu v motogp...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
tudi ti sam tega ne vidiš, ker si vse prepisal od nekih komentatorjev

jaz pa lepo opisujem, kar vidim iz kavča

yama je kriva ja, tako kot je honda kriva, da mm ni v nedeljo zmagal, vedno je nekdo kriv

luzerija se na tak način tolaži, ta pravi pa pelje proti 5. naslovu v motogp...

Noben nobenega ne tolaži. Če hočeš razlog sem ti ga povedal, kavč debato razvijaš sam.
Ps luzerjev v MotoGp ju ni.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

a seveda, vr46 fanatični navijači se s takimi pravljicami tolažijo

ostali pa čakajo na naslednji dirkaški vikend
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Sej nikjer ne dirkaš oz nikoli nisi.
Sicer si pa bil povabljen z tvojim klumpom dvocilidrskem na Grobik, pol si pa hotu da ti še motor dam.

Kot rečeno, ni važn motor ane?
Brezveze se s'tabo zajebavat, itak žnjaviš in žališ vrhuske dirkače, drgač pa še pult ne znaš motorja. Tipično za šleve štajerske.
Dren znaš delat na cest, to pa ja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

večkrat si bil trajno banan, zakaj še pišeš? in spet si se začel ubadat z uporabniki, naslednja faza bo še več žalitev

drugače pa, jaz se za hobi vozim turistično po Evropi, ti pa iz kavča slino požiraš in sanjaš, kako si se nekoč 3x peljal do Grobnika, sedaj ti pa žena več ne pusti

jaz sem svoje povedal o Rossiju&co

a sedaj naj ploščo obrnem in zančnem pisati o tebi? al v čem je fora
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Snečko pomiri se. Bravo po EU se voziš vauu....
fouš....

Mogoče ko bom v penziji te bom razumu.

O Rossiju in ostalih ti dostikrat poveš svoje strokovno mnenje. Pač luzerji, penziči itd... neki iz tvojga zevnika...
Izkušnje pa jemleš iz hobija ane?

Bravo!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, po Evropi se vozim, ti pa doma na kavču.
Če bi me zanimalo dirkanje, bi se pa vozil po dirkališčih, simpl.

Kje se pa ti voziš? ....

Komentiram pa, kar vidim iz kavča in kako se potem obnašajo.

Motogp nima prav nobene veze z mojo turistično vožnjo in le ta mi ne pomaga, ko si tu pa tam pogledam preko tvja kakšno motogp tekmo.

Odhod Rossija iz motogpja je nujen.

Zdaj se 99% procentov scene ubada z njim, namesto z dirkanjem na stezi.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Svašta ... - nehaj se z njim ubadati in bo mogoče res odšel - dokler je pa za vse zanimiv (še najbolj za haterje) pa bo vedno na tapeti.

Sicer pa - zakaj bi že moral oditi? En resen razlog prosim.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gledam in komentiram lahko tako kot ostali.
Seveda pa vsi nimamo enakih mnenj in to nekatere takoj zmoti, sploh če klovna pokomentiraš.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.130
869
113
Heh, vem zakaj ne bo su :) Kot na vsaki dirki ki si jo ogledam je blo tud v nedeljo 3/4 folka po 46-nga, vise manje je se vedno vse v VR46 stimungi. Zdej ce kavcarjem to ne pase mi pa prav dol visi, gremo dalje, life je prekratek za bedarije :)

Svašta ... - nehaj se z njim ubadati in bo mogoče res odšel - dokler je pa za vse zanimiv (še najbolj za haterje) pa bo vedno na tapeti.

Sicer pa - zakaj bi že moral oditi? En resen razlog prosim.
 

Priponke

  • IMG_20180812_134223-picsay.jpg
    IMG_20180812_134223-picsay.jpg
    111,4 KB · Ogledi: 184

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Svašta ... - nehaj se z njim ubadati in bo mogoče res odšel - dokler je pa za vse zanimiv (še najbolj za haterje) pa bo vedno na tapeti.

Sicer pa - zakaj bi že moral oditi? En resen razlog prosim.


Zato, ker se že devet let vozi v motoGP, namesto, da bi dirkal. Kakšno dirko se mu tu pa tam posreči. Pa še to večina zaradi odstopov dirkačev.
Če ne bi bil bivši devetkratni prvak ( s 125ccm vred) in ne bi bil za sponzorje tako zanimiv , bi ga že pred leti nagnali, tako pa bo še deseto leto brez naslova.
Hodobneži pravijo, da je zmagoval (takrat, pred leti), ker ni imel primernega tekmeca.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.130
869
113
Ah... :) Jih je karneki, ki dirkajo pa se zmagal niso, kaj sele dobil naslov. Vale je pac il fenomeno. Hejterji, kavcarji ga ocitno ves cad sanjajo pa orenk na otrocje jim ze obraca - snecerja pogledas, v momentu jasno - zdej kao saj samo komentira, hehe. Hude travme so to... :)
 
Nazadnje urejeno: