MotoGP 2017

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Vale odpeljal 3 kroge, ko je bil motor pripravljen. Čist nejgov feller. Tudi sam priznal. Če bi šel samo en krog prej menjat bi bil najmanj 3.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Vlakec 19 krogov pred koncem
smile-1.gif
Ducati je dans zaj.. z izbiro zadnje gume...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Haha. Hud finiš, taki da bi si tut Marquez zasluži zmago, ki je edino v avstriji še nima. Mehka guma pa je vseeno zdržala dučeju. Sem mislo, da bo hitro po polovici dirke že nekonkurenčna.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Cudno da se noben ni spotaknil ob manever MM-ja v zadnjem zavoju, lahko bi se končalo kar dosti dosti slabše za oba.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ah dej no. Očitno ni blo nekaj če sta se oba smejala pa pogovarjala pol. PA sploh ni blo nekaj hudega. Jamr jamr jamr.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Najbolj me zanima nadaljevanje bolnikov kako bodo sprejemali mizerne rezultate upokojenega doktorja.

Posebno še takrat ko bo sam spoznal,da nima za burek in bo končal,kaj pa potem,za koga boste navijali??
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Citat:
Ah dej no. Očitno ni blo nekaj če sta se oba smejala pa pogovarjala pol. PA sploh ni blo nekaj hudega. Jamr jamr jamr.

Sešlo se je zaradi Dovijeve spretnosti, da je v ovinku z Dučetom bremzal, drugače bi šla oba po tleh. Marc je šu tam kjer je nemogoče in to tako, da bi Dovija izrinil iz piste, če se nebi dobesedno ustavil...

ko je podobne primere počel recimo Iannone. Tudi Pedrosa je imel podobne izkušnje z Marcom.
Druače sem pristaš takega fajta, vendar ko mali španski ***** naredi taisto pa joka. Medtem pa druge kaznujejo.

Dovi se je smejal zato ker je zmagal, je pa jasno povedal, da je Marc šel prehitevati, tam kjer se ne da. Se pravi da tekmecu presekaš pot in more le ta ustavit ali zapeljat iz piste.

Da greš v nasprotnika z slajdom v ovinek je cilje le en, ali fukneta, ali pa tisti v katerega leti, ustavi ali gre izven piste.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Kdo pa pravi da so mizerni rezultati. Ti. Pri Yami je skupek manjših točk posledica predvsem takratnega padca Rosija ter nekaterih slabših odločitev glede okvirja in v Brnu očitno tudi v boksih.

Če bi se poklopilo, bi bil Rossi, ki še zmeraj ni slab lahko celo prvi. Rossi je še zmeraj dirkač ki si ga vsak proizvajalec želi, celo Honda. Vendar letos na žalost pri Yami delajo kot team precej napak pri obeh.

Če je kdo letos razočarnje je to Iannone. Za katerega mi je res žal, se pa vidi pomankanje motivacije.

Pedrosa pa bi definitno po mojem mnenju mogu vozit Yamaho, ker pri hondi ima od Marca grozne težave z ogretjem gume. Drugače zna biti Pedrosa celo hitrejši od Marca.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Cudno da se noben ni spotaknil ob manever MM-ja v zadnjem zavoju, lahko bi se končalo kar dosti dosti slabše za oba.
Dovi ni Lorenzo jokica. To je dirkanje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Najbolj me zanima nadaljevanje bolnikov kako bodo sprejemali mizerne rezultate upokojenega doktorja.

Posebno še takrat ko bo sam spoznal,da nima za burek in bo končal,kaj pa potem,za koga boste navijali??
Nima za burek? Bogi bogi usranko ti. Da te en Rossi meče iz tira...
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
45
28
Ljubljana
Ti si en mizern rezultat......
evil.gif


Dejstvo je da je legenda in da je zaradi njega MOTO GP to kar je....
Zame če je zadnji do konca svoje kariere je legenda MOTO GPja.

Yamaha že ve zakaj ga plačujejo pa čeprav ne vozi "top".....

Pa navijam za Francoza (Zarco) da ne bo pomote....
smirk-1.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik darlev pravi:
Ti si en mizern rezultat......
evil.gif


Dejstvo je da je legenda in da je zaradi njega MOTO GP to kar je....
Zame če je zadnji do konca svoje kariere je legenda MOTO GPja.

Yamaha že ve zakaj ga plačujejo pa čeprav ne vozi "top".....

Pa navijam za Francoza (Zarco) da ne bo pomote....
smirk-1.gif
Ti si moj prjatu k za "Žarkota" navijaš!!
priden.gif