MotoGP 2017

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Jaz sem komentiral samo izgovorjavo Keržišnika in tudi švabov. Kvalitete in kvantitete programa nikjer nisem omenil :D
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
910
113
Emona / Carnium
Greš v Raca bar, naročiš...kavo, pir...karkoli...in mu osebno pojasniš
grin1.gif
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Taksnih dirk, kot je bila danes si lahko clovek samo zeli......noro z eno besedo. Ceprav sem Rossi fan bi mi bilo bolj prav da bi Petrucci zmagal danes, ker je vozil fantasticno, kapo dol. Ce nebi bilo zaostalih za krog bi imel veliko moznosti da Rossija v zadnjem ovinku poje za malico hehe. Bo pa tole prvenstvo zelo zanimivo saj je 5 ali 6 dirkacev se vedno v igri za naslov. Tudi Crutchlow je je Marka skorej popedenal danes. Je pA zanimivo kako se vse spreminja iz dirke v dirko, ubistvu ne mores napovedat zmagovalca sploh
smile-1.gif

Upam da bo drug teden tudi tako zanimiva ....ubistvu samo to upam
aplauz.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Taksnih dirk, kot je bila danes si lahko clovek samo zeli......noro z eno besedo. Ceprav sem Rossi fan bi mi bilo bolj prav da bi Petrucci zmagal danes, ker je vozil fantasticno, kapo dol. Ce nebi bilo zaostalih za krog bi imel veliko moznosti da Rossija v zadnjem ovinku poje za malico hehe. Bo pa tole prvenstvo zelo zanimivo saj je 5 ali 6 dirkacev se vedno v igri za naslov. Tudi Crutchlow je je Marka skorej popedenal danes. Je pA zanimivo kako se vse spreminja iz dirke v dirko, ubistvu ne mores napovedat zmagovalca sploh
smile-1.gif

Upam da bo drug teden tudi tako zanimiva ....ubistvu samo to upam
aplauz.gif
zmaga.gif

467716-post_slo.gif


Stos je ocitno tudi vtem da dolocene steze bolj ustrezajo dolocenim znamkam in drugim manj.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Taksnih dirk, kot je bila danes si lahko clovek samo zeli......noro z eno besedo. Ceprav sem Rossi fan bi mi bilo bolj prav da bi Petrucci zmagal danes, ker je vozil fantasticno, kapo dol. Ce nebi bilo zaostalih za krog bi imel veliko moznosti da Rossija v zadnjem ovinku poje za malico hehe. Bo pa tole prvenstvo zelo zanimivo saj je 5 ali 6 dirkacev se vedno v igri za naslov. Tudi Crutchlow je je Marka skorej popedenal danes. Je pA zanimivo kako se vse spreminja iz dirke v dirko, ubistvu ne mores napovedat zmagovalca sploh
smile-1.gif

Upam da bo drug teden tudi tako zanimiva ....ubistvu samo to upam
aplauz.gif
zmaga.gif

467716-post_slo.gif


Stos je ocitno tudi vtem da dolocene steze bolj ustrezajo dolocenim znamkam in drugim manj.

In to ravno letos drži... NE...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Zdaj bo spet, ker je Rossi nazaj na 2016 okvirju, čeprav trdijo, da je kao novi 2017. :p

Saksenring je čista honda steza, stavim plato, da bo Markez zmagal, mogoče celo Pedrosa, pa ga spet nikjer ni.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Sgh: pece a? Lah zmagu, kaj zmagu, po(na)solal smrkavce, da zase niso vedl... Se par krogov pa bi Lorenza za krog snel :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Ai, sorry... sej ga je res snel :) Ma tokrat sm na telefonu gledal (jbg, ni blo druge) in takoj po zastavci ugasnu in su na pir... Ja no, even better :p
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Pedrosa ima velike probleme z oprijem spredje gume. Je ne more ogreti. Če so temprerature zares visoke je konkurenčen, drugače ne. Njemu je velikost in nizka teža bolj v breme.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Lohk sovrazite laha kokr hocete, clovek je pac legenda! Jaz sem realen in ne pricakujem 10ga naslova (si ga pa zelim) ampak pricakujem zanimive dirke in to tudi vidim...
Pa se ena zanimivost ki sem jo opazil na fb, Rossi je moto gp! hint, št. sledilcev...

photocollage201752613921.jpg
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Forza Valeee 😀😀😀

Kje so zdej gobci ki Rossija pošiljajo v penzijo.

Lorenzo pa priceless. Bo moral vrniti par mio....
Kaj noriš? Jaz ga pošiljam v penzijo. Pa nič mi ne moreš!
tongue-1.gif

Makaronar mi ni bil nikoli všeč!
10.gif

Sej ne norim in nič ti nočem. Samo dejstva so pa dejstva, kanede?
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Kje? Pr tvoji mtki? Nekam cuden si res
bonk.gif
Moji se reče mama in se jo spoštuje. Če je s tvojo, ali tabo kaj narobe, nisem kriv ne jaz ne poraženi makaronar!