Moto GP 2023

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Nekak imam občutek, da bo letos Ducati kak rekord po št. zmag postavil.

Aprilia in KTM izgledata obetavno.

Yamaha in Honda sta pa izgubljena trenutno. Marquez ali Quartararo bosta znal kakega asa iz rokava še potegnit, ostali dirkači na teh dveh znamkah pa......

Je pa škoda Suzukija ker bi znal bit še najbolj resen konkurent Ducatiju, vsaj po mojem mnenju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Zacelo se je kar ok oz. kjer se lani koncalo. Markez po starem, z glavo cez zid. Mavericku se spet marija prikazala - mozak je cista enigma. Drgac pa ja, zanimivost tega sporta je mal padla. Se vidi na obisku in tako na splosno, ni vec tiste evforije. Ampak sej menda bo bols.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Keržišnik o tem zakaj ne komentira več in o dirki. Kar zanimivo

 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Ej, si ne bi mislu ampak sem pogresal ta dva kekca. Podobno k Mirsada za F1 vcasih. Sej niso najjaci, ampak vsaj kaj pikantnega povejo. K to omejeno "robotsko" komentiranje mi res ne sede. Tko da, Gaber bravo, tako se dela! POP se naj pa jebe, simpl...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Ej, si ne bi mislu ampak sem pogresal ta dva kekca. Podobno k Mirsada za F1 vcasih. Sej niso najjaci, ampak vsaj kaj pikantnega povejo. K to omejeno "robotsko" komentiranje mi res ne sede. Tko da, Gaber bravo, tako se dela! POP se naj pa jebe, simpl...
Na voyu bi lahko imeli opcijo samo brez komentiranja, da samo motorje poslušaš. Ker na mute pa tudi ne morš gledat.
Še vedno pa BT Sport je neki nedoseglijivega, tako komentatorja kot uni v padocku.

Recimo dost gledljivo je bilo na Hrvaškem, ko sem gledal na Sport Klubu njihovo komentiranje. Zanimivo.. Spomnim se dirke, ko je tastar Espargaro zajebal in en krog pred koncem spustil gas po ciljni ravnini... Se je en izmed komentatorjev drl joj Aleeššš ne ne Aleeeš ne..

Crkaval od smeha, to je komentiranje, da se mal nasmejiš in tudi sicer dobra komentiranja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Ja. To mislim. Na BT Sport nisem nikoli gledal, ker ga nimam, cist pa verjamem, da je v nulo pokrito. Osebno sta mi bla Krzisnik / Skubic cist sprejemljiv kombo. Pa ... odkar ni vec Rossija mi je za MotoGP dol padlo in se marsikomu kakor je videti (ali pa se mi samo zdi tako). Cakam, da me spet prime in se na dirko odpravim, ze zarad sina, ce ne sebe.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Ja. To mislim. Na BT Sport nisem nikoli gledal, ker ga nimam, cist pa verjamem, da je v nulo pokrito. Osebno sta mi bla Krzisnik / Skubic cist sprejemljiv kombo. Pa ... odkar ni vec Rossija mi je za MotoGP dol padlo in se marsikomu kakor je videti (ali pa se mi samo zdi tako). Cakam, da me spet prime in se na dirko odpravim, ze zarad sina, ce ne sebe.
Jest če grem, grem v Avstrijo, zdej k ni več Brna.. Zdej bi šu enkrat F1 v živo pogledat, na mogp sem bil že parkrat..
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Zeltweg oz. Spielberg, Mugelo, Misano, kamorkoli, to je vse blizu. Me tud vlece na Portugalsko sam to bo enkrat, letos garant ne. V Brnu sem pa bil ampak mi ni ratal pridet na dirko, fakin luzer vem :bonk:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Drgac pa za vikend prihaja Argentina, bo MM spet koga zraketiral al se sam razlil? Bagnaia upam, da spet kej lepga nardi v smeri obranitve naslova. Pa da se komentatorja mogoce zamenata, to je ze MI :evil:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.164
875
113
Bravo Binder, KTM prvi tokrat, sam Bezechi bi se kake 500m rabu pa bi ga snel. Marini zaokrozuje uspeh ekipe Mooney VR46 :aplauz:Ja nic, drzim pesti za jutri, sam ce bo res dez zna bit vse drugace. Bagnaia upam da bo na stopnickah, Bezechi pa nej zmaga, my wish.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger