Moški in splav

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
o čem ti to? število splavov v sloveniji se zmanjšuje že 30 let.
Tako je.
Jugoslavija nam je dala tudi nekaj dobrih stvari. Kot naprimer legalizacijo splavov in vsem dosegljivo kontracepcijo in ravno zaradi tega imamo nizko stopnjo splavov in nizko stopnjo nezaželenih nosečnosti med mladoletnicami. Dala nam je tudi porodniške, dosegljive vrtce in jasli in visoko stopnjo enakopravnosti spolov.
Ampak eni bi radi vse dobro ukinili in ženske potisnili 50 ali več let nazaj. In to povečini ravno tisti, ki so jih polna usta kritike zoper nazadnjaško kulturo, ki nas baje osvaja. Taisti tako radi uporabljajo izraza feministka in levičar.
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Tako je.
Jugoslavija nam je dala tudi nekaj dobrih stvari. Kot naprimer legalizacijo splavov in vsem dosegljivo kontracepcijo in ravno zaradi tega imamo nizko stopnjo splavov in nizko stopnjo nezaželenih nosečnosti med mladoletnicami. Dala nam je tudi porodniške, dosegljive vrtce in jasli in visoko stopnjo enakopravnosti spolov.
Ampak eni bi radi vse dobro ukinili in ženske potisnili 50 ali več let nazaj. In to povečini ravno tisti, ki so jih polna usta kritike zoper nazadnjaško kulturo, ki nas baje osvaja. Taisti tako radi uporabljajo izraza feministka in levičar.
Napisala si: "eni bi radi ukinili vse dobri in ženske potisnili 50 ali več let nazaj". Torej govoriš, da bi eni radi poleg splava ženskam ukinili tudi vse ostalo. Še vedno me zanima, kdo so ti eni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
OPS pozabila sem tabletko.
OPS pršlo mi je.
Otrok od samega začetka ni lastnina, kot avto ali kombinirek. Oba imata enako pravico pri otroku.
JA malo morgen. Pravilo je, da je tako kot hoče ženska - ne kako je prav! Deci pa takrat prvič popušimo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.856
113
OPS pozabila sem tabletko.
OPS pršlo mi je.
Otrok od samega začetka ni lastnina, kot avto ali kombinirek. Oba imata enako pravico pri otroku.
JA malo morgen. Pravilo je, da je tako kot hoče ženska - ne kako je prav! Deci pa takrat prvič popušimo.
Zaenkrat je otrok v ženskem telesu, ko bo v skafandru, boš imel prav, do takrat ima pač ženska pravico odločat o svojem telesu. Ti imaš izbiro, nataknit balonček al ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Zaenkrat je otrok v ženskem telesu, ko bo v skafandru, boš imel prav, do takrat ima pač ženska pravico odločat o svojem telesu. Ti imaš izbiro, nataknit balonček al ne.

Zarodek vsebuje tudi majhen koscek moskega, torej ne more biti izkljucno njena lastnina. Ona je svojo pravico odlocanja o svojem telesu tozadevno "porabila", ko je dala noge narazen. Lahko odloca o svojem telesu, ne more pa odlocati o necemer, kar je plod dveh teles.
Je imela tudi ona na izbiro kaksnih deset vrst kontracepcije.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.387
113
meh....

http://antifeminismaustralia.com/the-growth-of-mgtow/

1*PSjEcFSCe0fv7h3qiHfK5A.jpeg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.856
113
Zarodek vsebuje tudi majhen koscek moskega, torej ne more biti izkljucno njena lastnina. Ona je svojo pravico odlocanja o svojem telesu tozadevno "porabila", ko je dala noge narazen. Lahko odloca o svojem telesu, ne more pa odlocati o necemer, kar je plod dveh teles.
Je imela tudi ona na izbiro kaksnih deset vrst kontracepcije.
Še vedno je zarodek v njenem telesu, amen! Tist del ki je tvoj, ti pa seveda daje odgovornost. Seveda, takoj, ko pride ven. Sicer imam pa o patronih tvojega kova določeno mnenje, ki ni preveč lepo.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.856
113
Norčevanje iz tako zelo resnih stvari je meni ogabno. Hvala bogu, da živimo v sodobni družbi, kjer lahko ženska svobodno odloča o svojem telesu in hvala bogu, da se moške lahko hvata za jaja na odgovornost. Prav tako hvala bogu, da je za prekinitev nosečnosti izbira in hvala bogu, da je kontracepcija dostopna na zdravstveno zavarovanje. Seveda se kažejo tu gor neandertalci, ki jim stvari niso jasne, al so pa zmanipulirani z Vatikanske strani.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tisti moški, ki se jim je zgodilo da se je ženska sama odločila za splav, se naj predvsem zamislijo nad sabo in nad odnosom, ki ga imata z žensko.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
Tisti moški, ki se jim je zgodilo da se je ženska sama odločila za splav, se naj predvsem zamislijo nad sabo in nad odnosom, ki ga imata z žensko.

a ti si pa forumaški feminist al kako?
Zakaj bi se moral pa samo moški zamislit nad sabo in odnosom, če pa sta za odnos vedno potrebna dva? A zdej pa zato ker je pič*a svojeglava in pametna ko driska, je pa spet desc vsega kriv?
Dej si mal pregledat nivo estrogena, pomoje ti nekje ven sekajo vrednosti....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in dentex

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
a ti si pa forumaški feminist al kako?
Zakaj bi se moral pa samo moški zamislit nad sabo in odnosom, če pa sta za odnos vedno potrebna dva? A zdej pa zato ker je pič*a svojeglava in pametna ko driska, je pa spet desc vsega kriv?
Dej si mal pregledat nivo estrogena, pomoje ti nekje ven sekajo vrednosti....
Želim povedati da je v samem odnosu nekaj narobe. Ker sta za partnerski odnos potrebna dva, sta tudi oba odgovorna, ne samo ženska.
Mogoče se pa prav zaradi takšnega odnosa moških, kot ga beremo tukaj, ženske same odločijo.