morje-pozimi

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Zdravo

Rad bi kdaj za kaksen podaljsan vikend skocil na obalo, pa me zanima, ce kdo kej pozna ali ima izkušnje.
Nekak upam, da bi nasel kaksnen majhen privat apartma, pa da bi imel karsnokoli vrsto gretja.
Kar se tice pa oddaljenosti, pa SLO obala in hrvaska, recimo do Krka, juzno je pa ze kr deleč.

LP kajn
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Jst sm parkrat sel pozimi v Umag, hotel Sol Umag in je blo smešno poceni. Ce zelis se malo prsparat si pa lahko v Depandansi Park. Mas pa polpenzion in brezplačno uporabo notranjega bazena. Zajtrk in večerja pa sta tudi samopostrežna, tko da se lahko posteno naješ.

Za vikend, da mal spremeniš okolje, je cist super. Aja sobe so pa vse klimatizirane/ogrevane (tko v hotelu kot v depandansi).
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.378
1.003
113
Celje
Obišči stran
tudi jst sem bil kar nekajkrat v umagu "sol umag" in v zadnjem času "sol Garden", ki mi je mogoče celo bolj simpatičen!

cene smešne, ponudba pa precej dobra!
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Predvidevam, da cez zimo ni lih treba rezervirat? kuk so pa cene, da sej okvirno vem. Šmesna cena je zlo relativna.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.378
1.003
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kajn pravi:
Predvidevam, da cez zimo ni lih treba rezervirat? kuk so pa cene, da sej okvirno vem. Šmesna cena je zlo relativna.

hja rezervirati... dosti bolj se splača plačati pri slovenskih agencijah, ki tržijo te produkte, ker direkt v hotelu boš plačal skoraj 100% več!

Smešna cena je zame tam nekje 25-30 € na dan/osebo za polpenzion. Glede na to, da je hotel res na nivoju!
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
točno tako, vikendi so pa vedno zelo polni. Poglej še Grand hotel 4 Opatijska cvijea v Opatiji.

Če rabiš ceno javi