Morje na ''blef''?

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
HrabiaMol hvala.
Mogoče kaj komplicirajo če se z avtom ustaviš kar tako ob cesti na kakšnem parkirišču in se potem spustiš do morja?
Kakšno je pa kaj dogajanje doli zvečer? Je kaj gostilnic za večerje in barov za kakšne drinke?
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Citat:
Uporabnik impre pravi:
HrabiaMol hvala.
Mogoče kaj komplicirajo če se z avtom ustaviš kar tako ob cesti na kakšnem parkirišču in se potem spustiš do morja?
Kakšno je pa kaj dogajanje doli zvečer? Je kaj gostilnic za večerje in barov za kakšne drinke?

V Tučepih mislim, da je bolj kot ne dolgcas zvecer. Se zapeljes 5km nazaj do Makarske, kjer imas vsega polno. Mislim, da je eno bolj zivahnih mest ob jadranu...
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
Včeraj sem bil na otoku Krk mesto Punat, kar nekaj tabel opozarja na proste app. kakor tudi stoječi možici ob cestah z tablami app frei.
So me pa tudi že na prvem parkirišču, ko prideš na otok Krk povprašali če rabim app.
Aja pa še ena informacija pivo je še zmerom 15kun
smile-1.gif
 

lystek

Pripravnik
19. sep 2010
79
0
6
Mene pa zanima, če se je v Umagu kaj za mlade bolj, gremo namreč z kolegi za en teden tja bolj kot ne na blef in me zanima če je kaj za videt tam, oziroma kaki dobri placi za žur. Smo že bili na kar nekaj hr krajih, tam pa še ne, pa je najbližje v bistvu.. Aja, pa če še kdo ve kako poceni varijanti za spati tam. hvala!
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
za spat ne vem, imaš pa v Umagu diskač Planet, ki je zelo blizu kampa Stella Maris. V planetu vrtijo tko dance čefurjado, ampak je fajn
grin1.gif


blizu teniških igrišč (ne prav daleš od Planeta) pa je tudi en plac, pa ne vem kako se imenuje, se pa spomnim, da je bila bolj RNB, pa house muska
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če koga zanima. V tučepih je čist gužva pri borovcih na plaži. Če pa maš senčnik in greš peš 15 min južneje, pa je mir in super.

Potrjujem tole. Glihkar iz Tučepov....na glavnih plažah levo in desno od marine je kot v ribji konzervi, če pa se sprehodiš nekaj sto metrov proti Dubrovniku (je urejena pot ob obali), ali pa z avtomobilom zapelješ po magistralki cca 500 m izven mesta in ga parkiraš nekje ob cesti (načeloma kasirajo, ampak imaš ene par variant brezplačnih, če prideš pravi čas ali pa imaš srečo), pa imaš svoj lep prostor pod borovci.

Odgovor na tistega, ki je spraševal, kje iskati apartma: kljub veliiiiki zasedenosti Tučepov v tem času se ga da enostavno najti. Čakajo te že ob cesti, če pa se zapelješ v mesto, pa domačini takoj ocenijo, da si "aktivni iskalec" in pridejo do tebe. Midva sva ga vzela na zgornji strani mesta, ob glavni cesti, popolnoma na novo opremljenega, terasa, klima, parking za 50€ (za dve osebi, večji so malce dražji). Mogoče (zagotovo) bi ga lahko dobila še ceneje, ampak se nama ni dalo, ker je že ob 11ih bilo 32 stopinj... Do rive pa imaš tudi iz te zgornje strani dobesedno dve minuti hoje. So pa tisti ob obali proti Dubrovniku res hudi...me zanimajo cene...
smile-1.gif


Nočnega življenja ni, je pa odlična hrana, vsaj v tej konobi, kjer sva midva večinoma jedla. Če pa si kdo zaželi fešte, pa je do Makarske 5 kilometrov, tam pa tega ne manjka...policajev pa tudi ni na cesti...
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Mogoče smo se videli.
smile-1.gif
Jaz sem še tu do četrtka. Hrana je res super. Sem jedel v treh različnih restavracijah in povsod je bilo odlično.

Še dobro, da se folku ne da hodit do tistih plaž, kjer ni gužve.

Midva tudi 50 EUR na noč, apartma s klimo. Sicer majhen. Balkon s pogledom na morje, druga vrsta..cca 30m od morja (kar pa ne koristi za kopat, ker je spodaj preveč gužva. Je pa blizu potem trgovina, pekarna, kafiči). Nočnega življenja res ni. Večinoma parčki in družine.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Potrjujem tole. Glihkar iz Tučepov....na glavnih plažah levo in desno od marine je kot v ribji konzervi, če pa se sprehodiš nekaj sto metrov proti Dubrovniku (je urejena pot ob obali), ali pa z avtomobilom zapelješ po magistralki cca 500 m izven mesta in ga parkiraš nekje ob cesti (načeloma kasirajo, ampak imaš ene par variant brezplačnih, če prideš pravi čas ali pa imaš srečo), pa imaš svoj lep prostor pod borovci.

Nočnega življenja ni, je pa odlična hrana, vsaj v tej konobi, kjer sva midva večinoma jedla. Če pa si kdo zaželi fešte, pa je do Makarske 5 kilometrov, tam pa tega ne manjka...policajev pa tudi ni na cesti...
wink-1.gif

Tudi nama se je dopadlo dol. Tista plaža je res lepa, pa še barček je tam, tako da ni skrbi da bo žeja na plaži
wink-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Je mogoce kdo trenutno v Punatu v kampu Pila?
Me zanima kaksna je kaj zasedenost, se bo dalo sredi tedna se kaksno parcelo dobit?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik impre pravi:
Res noben nič ne ve o Tučepih?
smirk-1.gif

Mi smo bili dve leti nazaj malo naprej od Tučepov, mislim da je kraj Živogošče. Plaža je bil krasna, peščena in z borovci senca do pol plaže, morje čisto in zrak zelo dober (zadaj je planina biokovo od koder pride svež zrak). Nočnega dogajanja sicer ni, razen pa lokalčkov, picerij in obveznih "štantov", a to ej meni dovolj, komur pa ni je pa tudi Makarska dovolj blizu.