Morje na ''blef''?

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Torej letošnje leto se mi je vse malo zjebalo, da do sedaj nisem vedel kdaj imam dopust. Ker se mi sedaj ne da iskat apartmaja po agencijah in netu, sem se odločil, da bi šel na blef. Nameravana destinacija je nekam pod Split (makarska, baška voda...).
Sedaj pa je takole. Brez rezervacije še nisem šel na morje (razen dvakrat za vikend v hotel, pa še to sem točno vedel kam grem) in me sedaj zanima kako se tega lotite. Greste na lokalne agencije ali kar od vrat do vrat, vprašate v kafiču...
Malo me je strah da bom cel dan lutal pa nič pametnega našel(moja je izbirčna gospa) oz. da bo vse zasedeno (najjača sezona 4-11 avgust).
Dajte malo opisat svoje izkušnje in doživljaje, da bom malo vedel. Pa ne svinjat teme z raznimi, kaj rineš na hrvaško pa tak naprej.

hvala

PS, če pa kdo ve tam doli za kak pameten apartma (tam do 70 eur dnevno) pa lahko piše na ZS.
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Do zdaj sem že nekajkrat šel na ta način, še vsakič je bilo uspešno po nekaj urah.

Če slučajno prej obupaš imaš vedno tudi turistične pisarne, kjer ti sigurno najdejo.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Kot prvo, menjaj žensko! Pol se bomo naprej pogovarjali
wink-1.gif
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Jaz sem tudi že šel na blef, povprašal malo naokoli, pa me je prijazna domačinka napotila na pravi naslov in to je to.
cool-1.gif


Sicer pa smo še kot mulci šli, par prijateljev, na blef kampirat v kamp, na črno, brez šotorov.
grin1.gif
Res pa, da samo za par dni.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
predlani v Makarski v špici sezone (začetek avg.) dobil v 10 minutah 50m od morja
smile-1.gif
stopiš v kako gostilno, sladoledarja in vprašaš če pozna koga ko ima kaj fraj..... ali pa kar v kak apartma, če nimajo oni, pa ziher poznajo nekoga ki ima fraj. Lani v Tučepih ravnotako v nekaj minutah zelo blizu morja.

Na otokih je malo težje, ampak je tudi še vedno šlo. Jaz na hrvaško hodim samo na tak način, klinc pa rezervacija
smile-1.gif
po poti se odločim kam približno grem.

Če je tvoja izbirčna gospa, si pa z app itak vstrelil mimo
smile-1.gif
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Ma izbirčna, ja ona bi na vsak način šla v hotel, meni pa že malo nasedajo (zadnjih pet let so sami hoteli). Se bo že sprijaznila. Ravno včeraj sva zopet imela pogajanja
smile-1.gif

Hvala za odgovore, so ravno takšni, kot sem jih hotel slišat
wink-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.096
805
113
Tudi v času ferogosto bodo južno od Splita stali ob cesti s tablicami "zimmer & apartment frei".
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik _robi_ pravi:
Ma izbirčna, ja ona bi na vsak način šla v hotel, meni pa že malo nasedajo (zadnjih pet let so sami hoteli). Se bo že sprijaznila. Ravno včeraj sva zopet imela pogajanja
smile-1.gif

Hvala za odgovore, so ravno takšni, kot sem jih hotel slišat
wink-1.gif

Ne da se ji kuhat ne?
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
smile-1.gif

Si zadel. Ma saj ji niti nebo potrebno, za cca. 300 eur razlike med ceno app in hotela bo vsak dan jedla zunaj. Tist fruštek bom pa že jaz naredu. Ni ga čez kamot.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik _robi_ pravi:
smile-1.gif

Si zadel. Ma saj ji niti nebo potrebno, za cca. 300 eur razlike med ceno app in hotela bo vsak dan jedla zunaj. Tist fruštek bom pa že jaz naredu. Ni ga čez kamot.

Jaz bi gospo peljal v šotor. Restavracije pa odpisal skozi cel dopust. Ženska mora postati "Ženska"!
smile-1.gif


Tole ji pa za na plažo kupi http://www.amazon.co.uk/Mary-B...TF8&s=books
 
Nazadnje urejeno:

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik _robi_ pravi:
smile-1.gif

Si zadel. Ma saj ji niti nebo potrebno, za cca. 300 eur razlike med ceno app in hotela bo vsak dan jedla zunaj. Tist fruštek bom pa že jaz naredu. Ni ga čez kamot.

odlično te je zdresirala.

ob cesti naletiš na ponudnike in na app za odlično ceno ne rabiš agencij.
lanjsko poletje malo naprej od baške vode ob cesti app(klima, sat tv...) 12€/oseba
konec julija začetek avgusta
wink-1.gif
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Ej dečki malo se umirte, ni tak grozno. Kuha ona dobro, nimam kaj rečt, sam na morju pravi da se ji ne da (nekak razumem). Finance so pa skupne, tak da za to se pa ne sekirat. Saj malo me je nadresirala (koga pa ne) ampak se ne dam
smile-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Apartma al pa kemp ti je opcija. namesto da ješ tisto brezvezno hrano v hotelu jo raje pelješ kam ven jest. Hrana je 100% bolj užitna kot v hotelu. Polek tega pa še lahko sam kaj na žaru obrneš
smile-1.gif


On: ko sem pred 4 leti šel v top sezoni v makarsko:Tučepi so povsot stali z tablami (Zimmer...). Tak da se ne bat. Dalje kot greš večja je možnost da dobiš kaj fraj,.
 
Nazadnje urejeno:

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
On: ko sem pred 4 leti šel v top sezoni v makarsko:Tučepi so povsot stali z tablami (Zimmer...). Tak da se ne bat. Dalje kot greš večja je možnost da dobiš kaj fraj,.
Mogoče veš na katero stran v Tučepih se splača iskati lepe plaže kjer ni pretirane gužve?
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik impre pravi:
Res noben nič ne ve o Tučepih?
smirk-1.gif

Od Tučepov naprej v smeri Dubrovnika, par km maš ob cesti tak mali parking kjer je zelo lepa plaža spodaj. Stric vzame 10kn za cel dan na avto, če se prav spomnim. Če greš pa še naprej je pa veliko divjih lepih plažic, samo je dostop s ceste malo težji, ampak so potke.