Moped Avto (Aixam ali Micro Car)

DareM

Pripravnik
4. avg 2015
39
1
8
Tisti, ki nimate odgovorov ampak samo podjebavate se lahko speljte iz teme. Ostali, ki pa kaj pomagate pa hvala
smile-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.959
327
83
Moje mnenje je, da boš preveč dnarja zmetu za tele avtiče. Izpit+avto+zavaovanje+dodatni stroški.
A ni boljše da se fantič še 2 leti vozi z trololo, nato pa naredi izpit za avto in mu kupiš/si kupi spodoben avtič.
Samo moje mnenje
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
spam...

kdo bi spustu 16letnega sina samega v rim... sej se bo izgubil v prvi ulici... pa glede na to kako it vozijo v mestih... noben ni tok nor da bi otroka v to spuscal... tud za 4k ne.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.972
1.107
113
www.adriamedia.si
Kdo bi sploh hotel met te krste na kolesih. Stvari, ki nima vsaj 4 zvezdice NCAP pač ni za kupit.
Ker to, da si ti priden in se lepo pelješ 45 po nasleju na uro ne bo čisto nil pomembno, ko bo s kontra strani priletel 1,5-tonski 30 na uro prehitro.
 

DareM

Pripravnik
4. avg 2015
39
1
8
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
spam...

kdo bi spustu 16letnega sina samega v rim... sej se bo izgubil v prvi ulici... pa glede na to kako it vozijo v mestih... noben ni tok nor da bi otroka v to spuscal... tud za 4k ne.
Butec ne bo se izgubil saj bo imel navigacijo. Drugače pa sin pravi, da bi bila to dogodivščina za njega, ne vem no?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.405
9.879
113
kod Džej-Zija
Si kdaj vozil po Rimu? Navigacija gor ali dol,16-letnika brez ene same izkušnje še v Ljubljano ne bi poslal, kaj šele v Rim.
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik DareM pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
spam...

kdo bi spustu 16letnega sina samega v rim... sej se bo izgubil v prvi ulici... pa glede na to kako it vozijo v mestih... noben ni tok nor da bi otroka v to spuscal... tud za 4k ne.
Butec ne bo se izgubil saj bo imel navigacijo. Drugače pa sin pravi, da bi bila to dogodivščina za njega, ne vem no?

Tale "sin" si ti, kajne?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če morda nisi in si vseeno nekako oče, imaš vsekakor luknjo v glavi.

Svetujem, da greš na magnetno resonanco pameti. Kot oče si najverjetneje polnoleten (razen če si indijanec pri nas) in si odgovoren zanj do njegove polnoletnosti.
stupid-1.gif


(Ps: opravičujem se ameriškim indijancem, ki niso nič krivi za dejanja naših.
rolleyes-1.gif
)
 
Nazadnje uredil moderator:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ali sploh lahko 16 letnik sam potuje (polnoletnost pa to...)?
a v italiji tudi velja naš "izpit voznik začetnik"??

vse ostalo so ti pa že povedal...
wink-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.661
258
113
veselo bo ko ga bojo na kaksnem petrolu zvecer dobil kaksni romunski kamionarji...

hehe...
 

DareM

Pripravnik
4. avg 2015
39
1
8
Pogeljete glede polnoletnosti mislim, da je neko soglasje mene in žene potrebno za prehod meje, bom mojega odvetnika vprašal.
Glede tega pa kategorija H oziroma AM nima voznika začetnika, ker je to moped kategorija.
Butec saj v Italiji ni petrov, kot drugo pa bo itak spal v **** in ***** hotelih na poti, bo delal po 250 km na dan.

Lep pozdrav Dare
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Mene pa zanima, s kakšnimi registrskimi tablicami misli prepotovati pol Italije in pol Slovenije?