Montaža amortizerjev v LJ

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kje v LJ ali okolici najceneje zmontirajo amortizerje? Pa da ne traja dolgo in da so kvalitetni. Če ma kdo mogoče kako telefonsko ali kaj se tudi priporočam.

Hvala vsem
 

Touge

Pripravnik
8. maj 2008
130
2
18
Pri amortizerju je bla lani cena za montažo vzmeti 67€. Za montažo amortizerjev pa je pomoje isto, saj je enako delo sam drug del zamenja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
A ni potem dobro še optiko naredit?
grims-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Pa smo spet tam
grims-1.gif


Zapomnite si folk že enkrat za vselej. Optika ni nujna, odvisno od:
a) tega kaj vse je mehanik odšraufal, da je menjal amortizerje, ker le-ti nimajo nobene zveze z volanskim mehanizmom.
b) pri nekaterih avtih moraš odšraufati tudi kaj takega, da je avto zrel za optiko, da sploh lahko prideš do amortizerja, pri nekaterih pa ne. Od tod tudi posledica pod a).
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Touge pravi:
Pri amortizerju je bla lani cena za montažo vzmeti 67€. Za montažo amortizerjev pa je pomoje isto, saj je enako delo sam drug del zamenja.
Sam sem dal pri enem privat mehaniku za montažo novih amortizerjev 40 EUR.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
A ni potem dobro še optiko naredit?
grims-1.gif
Načeloma je fajn ja, vsaj sam sem jo vedno ob menjavi naredil. Za optiko pa so dobri na AMZS-ju, sploh če si njihov član (ali pa pač najdeš nekoga ki je). No, konkretno en tip na AZMS obvlada optiko, ostali so bolj tko tko.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik Touge pravi:
Pri amortizerju je bla lani cena za montažo vzmeti 67€. Za montažo amortizerjev pa je pomoje isto, saj je enako delo sam drug del zamenja.
Sam sem dal pri enem privat mehaniku za montažo novih amortizerjev 40 EUR.

iz kje pa je privatnik? daš cifro na pm?