MojBlink invite

scream

Zelenc'
28. okt 2020
6
0
1
Zdravo

se pridružujem željam za invite...........rabim za na dopust, da dobim kakšne slo risanke za otroke; drugače ne bo spanca zjutraj :)
 

Patricio10

Zelenc'
4. jul 2023
1
0
1
Pozdravljeni, pravkar sem ugotovil, da Partis ne deluje več, zato bi tudi jaz prosil za poslan invite.
Hvala tistemu že v naprej. LP, Patrik
 

Gapson

Zelenc'
29. jul 2023
1
0
1
Zdravo fantje

A lahko tudi meni kdo da povabilo za mojblink? Vrnem uslugo če le lahko :)

Hvala
 

Rudncan

Zelenc'
17. avg 2023
3
0
1
Fantje, ce ima kdo še kakšen invite se priporočam... Imel sem račun od 2013+ samo so ga zaradi neuporabe zbrisali....

Hvala, če se najde kdo ! :)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Saj človek bi še kaj dal, če pa potem se ne registrirate in kode ostanejo nekoriščene. A je težko dati povratno informacijo? Jaz sem dal nazadnje 2 kodi, pa sta še kar neizkoriščeni. Če jo dobite od koga drugega bi bilo zaželjeno, da to sporočite.
 

lukamohorko

Zelenc'
30. avg 2023
3
0
1
Saj človek bi še kaj dal, če pa potem se ne registrirate in kode ostanejo nekoriščene. A je težko dati povratno informacijo? Jaz sem dal nazadnje 2 kodi, pa sta še kar neizkoriščeni. Če jo dobite od koga drugega bi bilo zaželjeno, da to sporočite.
Hvala za odgovor.
Prvic se obracam na forum…. Saj sem do sedaj uporabljal Partis… zdaj k ga vec ni pa iscem resitve da hceri ustrezem glede na zelje njenih filmov
Ce imate se kaksno kodo se priporocam… in vam seveda dam povratno informacijo ce minuspe aktivirati