( modificiranje ) 37xx v 34xx serijo

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Pozdravljeni,
najprej se moram zahvaliti vsem, ki ste sodelovali v tem projektu, ne morem verjeti, da mi je ratala predelava v prvem in to v nekaj minutah
cheer.gif

Nastavitve so tudi bolj pregledne kot na 3790, tako da mi ne bo potrebno uporabiti linka, za v prejšnje stanje
evil.gif
 

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Imam T3790, modificiranega v 34xx. Zanima me, zakaj je potrebno pri vnosu naslova najprej vnesti hišno številko, nato ulico, ... Včasih (T3790) je bil vnos sledeč: država, mesto, ulica, številka... kar mi je bolj logično. Pa še v povezavi s telefonom HTC ONE X mi naprava večkrat zmrzne in zato aplikacije Smartphone link ne morem uporabljati! A se to še komu dogaja?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Glede na zaporedje vnosa naslova si pustil na Angleško ali pa si nastavil na Slovaška.

Reset narediš tako, da držiš desni spodnji rob ekrana medtem, ko nuvija vklopiš.

Reset ti izpriše priljubljene medtem, ko POI točke ostanejo.

Torej, potrebno je naredit backup mape Gpx in poi za vsak slučaj in potem boš moral ponovno nastavit vse nastavitve nuvija.

p.s.
Ko nastavljaš državo po resetu ti ponudi Slovenščina in Slovenija, če nastaviš slovenščina, pomeni, da si nastavil na slovaško.
Če imaš ikone za omejitev ceste v kvadratku, imaš nastavljeno na ZDA.
Če bi rad brez reseta spremenil zaporedje iskanja naslova javi, pa ti pošljem eno datoteko
wink-1.gif
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Je kje še kak link za predelavo v 34xx? Ker prvi ne deluje več...

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Ali se, da kje dobit file za nadgradnjo namreč želim nadgrait svojega Nuvija 3790 na nov software.
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Kaj pa, če bi ga priklopo na WebUpdater
17758-icon_confused.gif
Ne naloži novega OS programa za serijo 34xx, dobim samo najbolj updatean program za serijo 37xx.