( modificiranje ) 37xx v 34xx serijo

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Tale slika mi je sumljiva. TrafficTrends pri 3490 ne prikazuje več tako, kot ga tebi zazna med zemljevidi. Z parimi besedami, imaš zbrko v mapi SqLite in verjetno še v kaki mapi.

1550467-nuvi.jpg


 
Nazadnje urejeno:

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Za enkrat prikazuje zemljevid bom pa videl čez nekaj minut ko bom na cesti če bo delalo ali ne
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik alinko pravi:
Za enkrat prikazuje zemljevid bom pa videl čez nekaj minut ko bom na cesti če bo delalo ali ne

V vsakem primeru imaš odvečne fajle v mapi SqLite. Notri imaš traffictrends database, ki je velik okoli 140mb. Odveč, briši. Moraš imeti database, ki pride zraven SID fajlov in je velik 33mb ( D3413040A ). Kateri so vsi točni fajli za zadnji CN, poglej v ustrezni temi, kjer sem napisal seznam.


Lahk še izbrišeš mlg_history in ponovno zaženi napravo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj si šel na FW 7.00 preko ikone za baterijo ali preko pre boot?
Si probal samo z karto AR,če ti potem prikazuje karto?
CN odstrani iz nuvija in jo daj na Pc,preveri da imaš vklopljeno AR in naredi Hard reset ali še boljše clear nonvol.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Na FW 7.00 sem šel preko pre boot. Ne za enkrat sem imel obe karti naloženi bom pa probal odstraniti CN
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Greš na karto in klikneš tam kjer ti prikazuje hitrost,da se ti odpre novo okno z števcem
10 Sekund drži prst na sredini števca da prideš v skriti meni in tukaj poišči clear non vol,če se ne motim je pod developer info.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Jao, kaj komplicirate
uf-1.gif

Če hočeš iti nazaj na FW 7.0, preprosto zamenjaj gcd fajl in ponovno zaženi nuvija in vse naredi sam.
 

Mirko_Barkovic

Fizikalc
16. mar 2009
894
64
28
Kamnik
Citat:
Uporabnik alinko pravi:
Žal tega ne najdem nikjer z imenom clear non vol razen tega clear all user data

Na tej strani (Diagnostics Page) izberi Developer Info > Nonvol Statistic. Nato pritisni pravokotnik (3 črne vodoravne črte) v levem zgornjem delu ekrana > Clear Nonvol.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Ne tudi z FW 7.00 in z samo AR 4.00 karto ne deluje. Sem pa zasledil naslednje: če napravo izključim in vključim ročno potem kaže karto, če pa pustim napravo na avtonosilcu za napajanje in se izključi in vključi avtomatsko potem pa ne kaže karte.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Hvala vsem kateri ste mi pomagali za prikaz karte oziroma sivino ekrana, napako sem odkril danes sam.... Napaka je v približevanju karte (ZOOM) in sicer: Če sem karto najbolj približal mi je kazal samo sivi ekran, nato pa sem poskusil oddaljit karto pritisk na tipko - (2x) in ponovni vklop naprave in sedaj naprava prikazuje karto. Hvala še enkrat vsem kateri ste mi pomagali.
Lep pozdrav.
 

rocky25

Pripravnik
14. dec 2010
49
0
6
Pri prehodu iz 3760 na 34xx sem uspešno prešel vse točke od 1 do 14.

15. točke mi pa nikakor ne uspe usposobit - vključitev dodatnih funkcij.
Pri 14. točki sem preko webupdaterja posodobil vse stvari razen voice, nato sem dodatne funkcije prenesel v mapo Garmin in resetiral navigacijo.

Tako mi v pripomočkih ne vključi nobene dodatne funcije. Kaj delam narobe??
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Malo podatkov o testiranju nuvija 3490 in raznimi predelavami.

POZOR: Ne poiskušajte tega sami,ker lahko popolnoma uničite nuvija.

3490 --> dezl560 = Nuvi se več ne zbudi po naključnem stiskanju zaslon+gumb za vklop mi je nekako uspelo (kako nimam pojma) da se je za trenutek zaslon zasvetil in mi je uspelo flešat nazaj originalni FW

3490 --> 3590 = Nuvi obstane na začetnem Črnem zaslonu in se ne premakne nikamor,posledično se tudi logo ne da naložit.
Če se prvo fleša logo in potem FW nuvi zopet obstane in ne gre nikamor.

3490 --> 3790 = Brez problema,natančnost satelitov 3m,zgubiš kar nekaj funkcij,tako da se ne splača.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ima kdo še na nuviju 3490 (originalnem ali predelanem) FW 6.60 in anteno GTM36?
Če ima bi ga prosil,če lahko preveri,če mu delujejo prometne informacije.

p.s.
Bi sam probal pa žal nimam antene,ker je šla na probo za Nemčijo.