Množično tetoviranje- v čem je smisel?

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


osebno sicer nimam nič proti tatujem-če so lepi, zakaj pa ne. Sama si ga pa pomoje nikol ne bi dala narest, ker sem preveč spremenljivega duha in za nekaj, kar mi je zdej všeč, obstaja precejšnja verjetnost, da mi čez leto, dve, deset ne bo več.
smirk-1.gif


Sama sem bolj za netrajne scene ala pircingi....pa še tega sem počasi naveličana
smirk-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Stardec tetovira čevapčiče in pleskavice na pikniku. Take lepe črtne kode nariše gor.
3.jpg
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tud jaz ne verjamem preveč, zato se bom danes pred svojo zidanco še enkrat prepričal. Sem že nabavil meso.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.683
1.601
113
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Moti me to, da delajo tako škodo sami sebi, da se verjetno niti ne zavedajo, če že mene srce boli ko jih samo gledam.

Ne moreš reči, da je humano si dat 1 kilo neke kovine recimo, sem dal zgolj primer, ker se fotk glih ne spomnem, na obraz in hodit po svetu. V takem človeku je nekaj narobe, to je dejstvo, popolnoma zdrav ni! Potem se še manjka da pogleda kak film in gre klat sosede.

Zdaj pa grem spat.

jaooo, pa tebe res moti vsak ki ni zakompleksan geek, kot si sam
confused-1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Jaz imam dva tatooja enega manjšega in enega večjega, tisti večji je prekril enega čist majhnega, ker sem se takrat bal da to fuul boli, no uglavnem oba sta čisto unikata izdelana popolno po mojih navodilih in zato predstavljata del mene. Drugi je nastajal tri leta, zato tukaj ni govora o modni muhi, tri leta pa je nastajal zaradi samega piljenja ideje, ko je bil enkrat na papirju je bil v devetih urah brez pavze tudi na koži.
Zanimivo mi je recimo da pozabim da sem sploh tetoviran, sprva sem mislil da bi me znalo motiti in da mi bo sčasoma grdo ali kaj, ampak sedaj vidim da se sploh ne oziram več in mi večkrat tudi ni takoj jasno zakaj nekateri tako strmijo vame ko smo na bazenu. Meni je še vedno uredu in že razmišljam da bi večji tatoo še povečal. Tudi otrokoma je zanimiv saj vedno kaj novega odkrijeta
smile-1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Citat:
Uporabnik leni pravi:
Jaz imam dva tatooja enega manjšega in enega večjega, tisti večji je prekril enega čist majhnega, ker sem se takrat bal da to fuul boli, no uglavnem oba sta čisto unikata izdelana popolno po mojih navodilih in zato predstavljata del mene. Drugi je nastajal tri leta, zato tukaj ni govora o modni muhi, tri leta pa je nastajal zaradi samega piljenja ideje, ko je bil enkrat na papirju je bil v devetih urah brez pavze tudi na koži.
Zanimivo mi je recimo da pozabim da sem sploh tetoviran, sprva sem mislil da bi me znalo motiti in da mi bo sčasoma grdo ali kaj, ampak sedaj vidim da se sploh ne oziram več in mi večkrat tudi ni takoj jasno zakaj nekateri tako strmijo vame ko smo na bazenu. Meni je še vedno uredu in že razmišljam da bi večji tatoo še povečal. Tudi otrokoma je zanimiv saj vedno kaj novega odkrijeta
smile-1.gif

Imam zelo zelo podobno izkušnjo. Samo da je moj nastajal dve leti.
Dober si bil, da si zdržal devet ur v kosu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
P.S.: Kje je tale zidanca, da jaz tetoviranc vidm če znaš res dobr tetovirat
Bi ti povedal, pa bi bla pol ta debata preveč OFF in bi me Red devil spamal al pa celo v toplice nagnal.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Očitno že nisi tako dober tetovator kakor se hvališ. Če te je pa strah ukrepov sta pa dve rešitvi.
1. Devil je precej labilna oseba in se ga da hitro podkupiti. Tako da če še njega povabiš na demonstracijo svojih tetovatorskih sposobnosti ne bo nobenih problemov z ukrepi. Še kak ALT ti bo dal.
2. Pošlji PM z koordinatami
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Sem že enkrat vabil na trgatev, pa so me forumovci totalno popljuvali, češ, da oni že ne bodo pili moje kislice, da naj kar sam pijem ta moj jesih itd... Sem še zdaj užaljen, ker moj cviček je vrhunski, dobiva same dobre ocene in gre med poznavalci za med.
Sem pa že tukaj predlagal, da bi forum nekako dogradili, na ta način, da bi si lahko vsak posameznik zaznamoval plus in minus točke vsakega forumaša posebej in tako bi si jaz lahko pocahnal potencialne kandidate za odhod v moj vinski hram. Pa ni blo nič iz tega. Jaz sem pa tud že precej star in pozabim s kom sem že tukaj lasal in s kom ne, zato bi lahko po pomoti povabil tudi kakšnega exHair-a, XXXL-a in podobne kanone.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Mislim, da bi bilo za vse vpletene lažje, če bi moderatorski svet postavil tebe za negativen zgled. Češ, otroci, vidite strica Devila? No, tega ne smete početi, to je grdo.
tongue-1.gif


//me off