Množično tetoviranje- v čem je smisel?

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Pa kaj je pičkam....sama sebi gre slut vtetovirat
stupid-1.gif
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
580
37
28
1665156_13be4d3a47_l.jpg


A kaj takega z barvo občutljivo na uv luč dejansko obstaja?
confused-1.gif



LP
Torus
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Men je stari rekel, da če si dam uhan in tetovažo bom zgledal kot pe.der
Zato nimam tetovaže.

Aja, omenil je še, da si lahko tud začnem iskat nov dom...

vse je bilo bolj v hecu kot zares
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pisal sem za vse tiste, ki so poslikani na tisti strani, ko ne veš ali ima sploh še obraz na sebi?
Za tiste fensi šmensi ko se zdaj pika gor me boli patak. To je pač današnja moda, noben ne bo rekel, da se je čustveno uživel v svoj tatoo pa se zdaj počuti boljšega...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Nima sploh veze za koga si pisal... oni pač furajo svoj lajf. Če so se odločil, da ga bodo posvetil tetovažam ga naj. Nevem kaj te pri vsej stvari sploh moti... To da se drugače "oblačijo"? Da nimaš ti mal Hitlerjevih nagnjenj mogoče
smirk-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Moti me to, da delajo tako škodo sami sebi, da se verjetno niti ne zavedajo, če že mene srce boli ko jih samo gledam.

Ne moreš reči, da je humano si dat 1 kilo neke kovine recimo, sem dal zgolj primer, ker se fotk glih ne spomnem, na obraz in hodit po svetu. V takem človeku je nekaj narobe, to je dejstvo, popolnoma zdrav ni! Potem se še manjka da pogleda kak film in gre klat sosede.

Zdaj pa grem spat.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tatooji sosamo modna muha, problem je le da ko vec niso In jih ne mores tak z lahkoto odstranit.
Ce bo letos in X model patik, si jih bi mogoce kupil, ker se pac to zdaj nosi. Ampak drugo leto bom verjetno mel druge.
Pri tatoojih to nekak ne gre. In ne verjamem da vecina vas ki ste tetovirani ste s tem nekak dopolnili del sebe oz. vam ta tatoo nekaj pomeni. (verjamem da nekaterim ze, mapak vem da vecini pa ne).
Mislim kaj so sploh ti zmazki nad ritjo ? A to ma kak globji pomen ?
Pa te kitajske pismenke. OMFG, ki imajo nek hud globji pomen
smile-1.gif


Nevem mogoce smo pa zopet lovci postali, tako da skocimo k đibiriju in narocimo burger z vsem in jako pekoc.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Stvar je v tem, da je poletje že tu oz. čas za tetovažo je skorajda že potekel. Tetovažni centri so bili in so v tem obdobju na vrhuncu, kar potrjujej tvoje besede, da tatoo nikakor ne more bit del tebe. Del osebe je lahko kvečjemu tistim plemenom, no pa 0,5% novodobnih popisancev.

Vsak dan lahko opaziš kako se nosijo tiste kratke majčke skoraj brez rokav, pa ženske tiste pase, samo da se vidi tatoo na lopatici, da ne govorimo o ledvičnem delu.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Moti me to, da delajo tako škodo sami sebi, da se verjetno niti ne zavedajo, če že mene srce boli ko jih samo gledam.

Ne moreš reči, da je humano si dat 1 kilo neke kovine recimo, sem dal zgolj primer, ker se fotk glih ne spomnem, na obraz in hodit po svetu. V takem človeku je nekaj narobe, to je dejstvo, popolnoma zdrav ni! Potem se še manjka da pogleda kak film in gre klat sosede.
Zdaj pa grem spat.

hysterical-1.gif

Pa to ne morš verjet... prosim napiš, da ne misliš resno
hysterical-1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
@predzadnja dva: Imam tattoo pa se v veliki večini strinjam s tem kar sta napisala. In tudi ta debata je to dokazala, saj je bilo xy uporabnikov, ki so si želeli dati črtno kodo. Tako kot zadnjih par let pismenke, tega sranja je toliko da kar glava boli.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tetovaža samo dokazuje, da je nekomu drek na možgane kapnil. In če nočeš to vsakemu posebej razlagat, pač to napišeš/narišeš nase na neko vidno mesto. Kot prometni znak, ki opozarja na neumnost.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Potem pa razumem zakaj ti nimaš tetovaže. Ker v prvi sekundi, ko te nekdo spozna, tudi vidi da se ti vsak dan konj poserje na možgane (opomba moderatorjem: samo uporabljam stardecevo karikaturo, seveda primerno stopnjevano njegovemu stanju). Ti pač ne potrebuješ tetovaže, da ljudje vidijo, da nisi gladek je to preveč očitno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Najbrž. Ti pa se moraš s tetovažo pocahnat, ker se bojiš, da bi slučajno kdo od mimoidočih po nesreči pomislu, da si pameten.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Od mimoidočih noben ne ve da sem potetoviran, kakor tudi 99% ljudi v službi, in kjerkoli drugje se "pojavljam". Tako da se večina ljudi moti in misli da sem mogoče celo pameten. Ubistvu sem pa čisto malo manj zarukan kakor ti. Važno, da za tebe vsi vedo kakšno je stanje.