Mlade Slovenke in temnopolti očetje

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
No, teli tvoji 'mojstri' so očitno bolj mojstri skaze...slovenke ste pa itak drugorazredne ženske (no, koliko si ti dejansko slovenka, bi se dalo razpravljati), šele ko človek malce pogleda tudi drugam, spozna, kaj je to kvalitetna roba.

Verjamem pa, da ti grem orenk na živce, pač sem tak, da povem stvari, kot jih vidim, veliko ljudi pa ne zna prenesti kritike.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
..slovenke ste pa itak drugorazredne ženske (no, koliko si ti dejansko slovenka, bi se dalo razpravljati)

A si prebral za sabo? To pomeni, da daješ Barvici celo nekaj šans, da je prvorazredna?
grin1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Aja, daj se malo za nazaj preberi. Poleg tega, da si glup si še slep.
Kvalitetne robe pa ti še od blizu nisi videl, kaj šele šlatal.
Kar se tiče slovenstva, verjemi, da ga imam več v krvi kot ti. Drugorazredne Slovenke,.... so pametne, da se ne pečajo s takšnimi kot si ti.
Če imaš tako poln kufer Slovenk, slovenstva se preseli v tujino....aja nimaš jajc za to.... pa v tujini hočejo strokovnjake... aja ti se ne kvalificiraš, ker v tujini ne jemljejo "šrot".
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Prosim vaju, če gresta za eno stopničko navzdol, ker tole bo kmalu zaklep, če ne nehata ...

Samo opozarjam.

pa nisem mod ... imam pa moda
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Niti ne, v oklepaju sem zgolj navedel prepovedovanja zlobnih jezikov
evil.gif


Ampak hej, od osebe, ki dela po ZUP, pane ve niti tega, kakšen je lahko postavljen rok za dopolnitev vloge, seveda nea moremo pričakovati, da bo razumela.
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Meni je za sedaj dovolj v redu v slo, res pa je, da je treba postoriti še marsikaj in tudi v zakup vzeti dejstvo, da ste tukaj tudi razni zaplankanci
priden.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Zakaj te ZUP tako mori? Bi rad še dodatna pojasnila?
confused-1.gif

Ali se s tem le skrivaš nekomu za kiklo, ups, hlače?

Vprašaj, ampak vprašaj natančno in konkretno, ne kar nekaj na počez in kar si ujel z enim ušesom. Ajde, dajmo!
Ne se zdaj skrit in izbacivat ta ZUP vedno, ko naletiš name.

Si zmožen prave debate?
smile-1.gif


p.s.
Pravopis in ločila ti tudi povzročajo nekaj težav. Oprosti, ampak te stvari me pri ljudeh, ki želijo izpasti boljši od drugih, enostavno motijo.
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mislim, da ti nisi oseba, ki bi komurkoli lahko pojasnjevala ZUP. In to si že dokazala. Pa je ni ne pike, ne vejice, ki bi ti lahko pomagala.

Raje si dobi kakega temnopoltega korenjaka, da ne boš tako napeta.
evil.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Prav. Z ZUPom sva torej razčistila. Nimam pojma in ti ne sprašuješ več.
grin1.gif


Ne vem pa, na osnovi česa meniš, da nimam pojma o temnopoltih korenjakih?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Imaš prav, prava zmeda je nastala, odkar naju je barvica zamešala med sabo...

Dober pogled!
grin1.gif
Kar se tiče mešanja-takega sem včeraj na pohodu skoraj zamešal za tebe, ampak, ko sem ga pogledal bližje, je prepametno zgledal, da bi bil ti.
tongue-1.gif

slika11348328923zyr.jpg