Mlade Slovenke in temnopolti očetje

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.273
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
če bi bil moderator bi vaju oba banal ker mi serjeta po temi!
evil.gif

grin1.gif


Se iskreno opravičujem za zadnje dva offtopic posta. Moram sem izraziti veselje ob novem ateistu na našemu forumu, 8888
cheer.gif


Ne bom več
pozdrav.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

V reviji Maja sem ravno danes prebral da obstaja operabilna rešitev za ta tvoj problem. Zraven pa boš še imela rešen problem ohlapnih ustnic, razvlečene tamale, pa bolj ozka bo spet. Vsaj ne bo občutka kot da tvoj desc meče svojo hrenovko po hodniku.

Nimam teh problemov.
Kaj si pa ti imel doma, da imaš občutek, da se tvoja hrenovka sprehaja po hodniku pa res ne vem
evil.gif
.
Predlagam, če si že tako osveščen, da za svoje in njeno dobro plačaš operacijo
grims-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na to, da je pankrt izraz, ki ga v glavnem uporabljajo verni ljudje, ki dajo (oz.so dali) veliko na zakonske otroke ter prezirajo nezakonske, meni osebno povsem dol visi in te besede sploh ne jemljem kot resno žaljivko. Posledično je torej moj odgovor ne kot ne, ne zdi se mi grdo, prej smešno.

Tvoje vprašanje pa ni delovalo provokativno ampak bolj nepoznavalsko, posledično si dobila link.

To govoriš iz svojih izkušenj? Očitno ne, jaz pa in če so bile kakšne žaljivke o pankrtu sem jih kot mulc slišal izključno s strani ateističnih gnojev! Tega nisem slišal ne od vernikov ne od duhovnikov. Tako da se malo zamisli kaj blekneš. Tudi na alterju le ateisti žalijo in ponižujejo!

Malo slabo si specificiral te "nevernike"....pankrti...je bolj domena "yugoslovanov" po dusi...oz saj se razume katero versko opredelitev sem stem mislil...tudi komunizem je vera
wink-1.gif


Pa preden Matey skoci name...aha torej si komunist
rolleyes-1.gif
...pankrt je prvo priletel iz ust te milfe...sicer v kontextu zajebancije....pa vendarle...jaz za svojega otroka nebi tko niti v zajebanciji...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

V reviji Maja sem ravno danes prebral da obstaja operabilna rešitev za ta tvoj problem. Zraven pa boš še imela rešen problem ohlapnih ustnic, razvlečene tamale, pa bolj ozka bo spet. Vsaj ne bo občutka kot da tvoj desc meče svojo hrenovko po hodniku.

Nimam teh problemov.
Kaj si pa ti imel doma, da imaš občutek, da se tvoja hrenovka sprehaja po hodniku pa res ne vem
evil.gif
.
Predlagam, če si že tako osveščen, da za svoje in njeno dobro plačaš operacijo
grims-1.gif

Poba ce si pameten...investiraj v svojo hrenovko....njena muca se sicer ne nuca....ampak gre...hrenovka pa ostane...hrenovka
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
če bi bil moderator bi vaju oba banal ker mi serjeta po temi!
evil.gif
lahko narediš korak v pravo smer in se nehaš oglašat
evil.gif


sicer je pa tista slika zgoraj čista fotomontaža. taki kot so presušeni tam na slki bi itak v nezavest padli če bi moralo telo toliko krvi v organ spumpat.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

V reviji Maja sem ravno danes prebral da obstaja operabilna rešitev za ta tvoj problem. Zraven pa boš še imela rešen problem ohlapnih ustnic, razvlečene tamale, pa bolj ozka bo spet. Vsaj ne bo občutka kot da tvoj desc meče svojo hrenovko po hodniku.

Nimam teh problemov.
Kaj si pa ti imel doma, da imaš občutek, da se tvoja hrenovka sprehaja po hodniku pa res ne vem
evil.gif
.
Predlagam, če si že tako osveščen, da za svoje in njeno dobro plačaš operacijo
grims-1.gif
mogoče je pa problem zaradi "velikosti" njegove hrenovke
stupid-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Nimam nobene doma in mi ni treba nobeni placevat operacije. Problem resen
grin1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na to, da je pankrt izraz, ki ga v glavnem uporabljajo verni ljudje, ki dajo (oz.so dali) veliko na zakonske otroke ter prezirajo nezakonske, meni osebno povsem dol visi in te besede sploh ne jemljem kot resno žaljivko. Posledično je torej moj odgovor ne kot ne, ne zdi se mi grdo, prej smešno.

Tvoje vprašanje pa ni delovalo provokativno ampak bolj nepoznavalsko, posledično si dobila link.

To govoriš iz svojih izkušenj? Očitno ne, jaz pa in če so bile kakšne žaljivke o pankrtu sem jih kot mulc slišal izključno s strani ateističnih gnojev! Tega nisem slišal ne od vernikov ne od duhovnikov. Tako da se malo zamisli kaj blekneš. Tudi na alterju le ateisti žalijo in ponižujejo!
Čuj
sprasujem se.gif

PANKRTE so izumili cerkveni, jih poniževali in jim default odrekli kakršnokoli pravico uspet v življenju
Na slovenskih tleh smo bili komunisti prvi, ki smo jim dali, vsaj uradno, iste možnosti kot vsem drugim otrokom, prav tako smo njihove mame iz kurb preimenovali v samohranilke, ter jim omogočili enakopraven vstop na trg delovne sile brez da bi za najslabše plačano delo morala najprej še nastavit.
Res, sem te spoštoval kot izjemnega nasprotnika nas komunistov ampak to si pri meni izgubil.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Zakaj ste pa komunisi prepovedal burke? Barvica vse do leta 1991 posledično ni upala na cesto...
vreč pa nismo prepovedali, zaka se pa ni znašla, pa v temi in megli bi tudi lahko okol hodila, ko je zmanjšana vidljivost.
evil.gif


sem pozabu kako so že naše uporabnice specificirane....
Mamca vem da je tastara, to ne morš zgrešit...
evil.gif

Barvica je pa tadebela al kak že.....
sprasujem se.gif

pa še ena, to sem pa čist pozabu....
se spomni kdo?
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
@capl & štibla
Blagor ubogin v duhu, predvsem pa v pameti...
Je težko živet takole firbčen.
Aja štibla, ti si še sedaj ne upaš ven, z burko ali brez. Ti niso ženske brez razloga zbežale.
Me prav zanima kako debela, plešasta, mala in z krivimi zobmi in nosovi sta?
Predvsem si pa ti štibla totalen omejenec in šovinist. Poznam kar nekaj zgodovinarjev, ki so dosegli veliko več kot si ti.
Pa avtorju teme se opravičujem za smetenje, ampak tole sem morala napisat.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ne nisem. Predvsem pa, predvidevam, da te je zelo malo v hlačah, zato svoje frustracije tukaj kompenziraš.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ne me ne, tete in strici iz ozadja so mi povedali, pa alter mojstri tudi.
evil.gif


Sicer pa štibla, nič me je yebe moja pojava, v kolikor bi bila debela grem še vedno lahko na fitnes in na dieto in shujšam.
Tebi pa nobena operacija ne bi ozdravila neumnosti, zaplankanosti in omejenosti. Razen mogoče lobotomija.
priden.gif


Zaradi takšnih kot si ti, se tudi na alterju pojavljajo teme zakaj mlade Slovenke raje vzamejo moškega druge rase v posteljo
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: