Mirko Tuš, najbolj drzen ponudnik za Telekom

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Se ne strinjam. Prepričan sem, da je treba milijonkrat zapored ponoviti zgodbo. To je obvladal tudi Goebbels. Včasih se koga prime, včasih ne. Imaš pa vsaj dober občutek, da si storil vse za razširitev miselnih vzorcev.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ja, če folku reč ponavljaš dolgo cajta, ti verjame. Tako kot slovenska zgodba o uspehu. Inflacija zgolj 5%, ki je verjetno spet "nemonetarnega izvora" (le kaj porečejo najboljši svetovni ekonomisti), davki po Forbsu najvišji v svetu, zgolj 5.000 ljudi s prostovoljnim pokojninskim zavarovanjem in še kakšno cvetko o uspehu bi lahko našteli. Tako kot 1.5 M userjev pri M@. Vse rezultat poštene tržne bitke in vrhunskega managementa.
smile-1.gif


Ogo
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Vidim, da slabo spremljaš dogajanje. Po novi metodologiji (zdaj že ni več tako nova) je število uporabnikov padlo pri vseh operaterjih. Mobitel je ima okoli 1,26 mio. Če je 250.000 razlike zate malo, potem me resno skrbi, kako natančno tretji operater napoveduje lastno prihodnost.
Tržni delež Mobitela je 69%, penetracija mobilne telefonije v SLO pa okoli 92%. V segmentu od 15 do 30 let ima več kot 99% ljudi že svoj mobilnik. Akvizicije so lahko le na račun prehajanj med ponudniki, kar pa ni tako enostavno in hitro.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Tuš si sploh ni prizadeval pristati v drugem krogu. Vse skupaj je bila reklama, marketing je pač izkoristil trenutek ... Sploh pa so ne morem predstavljat Telekoma v rokah tuša, najbrž bi vse naročnike samodejno včlanili v tuš klub.
uf-1.gif
 

Toncek

Pripravnik
10. nov 2007
159
0
16
Nekaterim nikoli ni prav. Ni prav, da jih Telekom Slovenije kupi, ker potem bi kao ves razvoj šel v Zimbabwe, če jih kupi Mirko ni prav, ker bodo vsi v Tuš klubu, če jih kupi ÐejÐej Corporation, potem ÐiÐi skoči gor, da gre za korupcijo, če ga ÐiÐi kupi, pa ÐejÐej skoči, da gre za klientelizem.
smile-1.gif
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
Citat:
Uporabnik Toncek pravi:
Nekaterim nikoli ni prav. Ni prav, da jih Telekom Slovenije kupi, ker potem bi kao ves razvoj šel v Zimbabwe, če jih kupi Mirko ni prav, ker bodo vsi v Tuš klubu, če jih kupi ÐejÐej Corporation, potem ÐiÐi skoči gor, da gre za korupcijo, če ga ÐiÐi kupi, pa ÐejÐej skoči, da gre za klientelizem.
smile-1.gif

hysterical-1.gif


Jaz sem tisti, ki so mi vse variante všeč, ampak Mirko Tuš Telekoma Slovenije ni želel kupiti in gotovo.