Mio Moov 400 ADRIA -> FEU

jakaj

Zelenc'
8. sep 2007
11
0
1
Zanimal me je z uporabo naliva bitov, itd. :p Ali lahko kar dol potegnes MioMap s TPB in das gor?

Kolikor gledam po netu celo programi enega proizvalajca, ki uporablja WinCE, laufajo na enotah drugega.
 

jakaj

Zelenc'
8. sep 2007
11
0
1
Odgovarjam sam sebi, če slučajno koristi komu v prihodnje: da se.

Ena stvar na katero je potrebno biti pozoren je da sta MioMap v3.x in MioMap 2008 popolnoma drugi stvari.

- MioMap v3.x je stari MioMap, ki je baziran na iGo. Mape zanj so, tako kot za iGo .fbl.

- MioMap 2008 je novi MioMap, baziran na softveru podjetja Navman (le-to se je zdruzilo z Mio-m). Ta nima nic veze z MioMap v3/iGo in ima mape .cpf.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Mogoče kdo ve kako usposobit Moov 2, ki se mu navi program ne naloži do konca? Pri tej napravi je namreč problem, da SD kartice sploh ne začne brat dokler se ne poveže s sateliti. In če se navi program ne zažene do konca, niti satelitov ne išče.
 

inaj

Pripravnik
10. jun 2008
84
0
6
prekmurje
Prijatelj je kupil omenjeno navigacijo v Šparu in ima samo adria karte gor, in to 200903, kako se namestijo gor karte EU in katera verzija je zadnja za to napravo, ker naprava nima SD reže na napravi pa ni več prostora.Prosim za pomoč, lahko tudi na ZS

LP Janez
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sicer ne poznam te naprave, ampak karakteristike ima več kot optimalne, da se nanjo raje naloži iGO8 ali Primo, ter zadnje karte Teleatlas in Topmap 2010.03, seveda je vse pogojeno s prostorom internega spomina (zanimivo, da nima možnosti razširitve). Ker pa je vse na internem spominu, je lahko za zelenca taka nadgradnja nočna mora
smile-1.gif
 

malnaokoli

Zelenc'
1. jul 2010
1
0
1
jaz bi pa vseeno prosil za kakšen link (lahko na ZS) za karte, ki so sicer na modelu Mio Moov 400 FEU...po možnosti najnovejše
 

staher

Pripravnik
21. jul 2009
87
4
8
l.p.
kako rešiti primer izbris karte slovenija in kaj sedaj?

mio m300 naložena adria

hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
namig za vse, ki rotite za karte za Mio:

MioMap/Mireo Europe Maps TeleAtlas 2009.12
Requirements: MioMap 2008, Mireo 3.x
Operating System:all WM & WinCE
Overview:The newest available Maps (2009.12) for MioMap 2008 and Mireo BlackEdition 3.x from the well-known map provider TeleAtlas.

to je najnovejše, če me nos ne vara...prevrite končnice vaših trenutnih kart. Te so ".cpf"

google is your friend! (razmišljam, da bi si dal tole kar v podpis...)
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

staher

Pripravnik
21. jul 2009
87
4
8
L.P.
MIO300
Lepo prosim mi lahko kdo pomaga ker grem na dopust, pa mi ta strela ne dela. Ni Slovenije vse ostalo je, pa zanima me kje naj najdem ključ za registracijo kako izgleda?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Probaj s tistim od vhodnih vrat
wink-1.gif


Ključ je napisan v dokumentaciji, ki si jo prejel ob nakupu originalnega programa.
cool-1.gif
 

MJunior

Zelenc'
30. avg 2011
8
0
1
Spoštovani!
Ker sem nov pri tej stvari bi vas prosil za pomoč..Imam napravico Mio Moov M400 Adria..Pa me zanima kako naj posodobim karte?
S katerim programom? Našel sem karte z letnico 201009 v formatu .cpf ,
A samo prekopiram in posodobim starejše mape z novimi..al kako?
prosim za pomoč ? hvala