Mio Moov 310

kalcek

Zelenc'
30. okt 2009
1
0
1
Imam Mio Moov 310 navigacijo, pa me zanima kako bi lahko posodobil karte ali pa naložil nove gor, ker sem se pobal registrirat da dobim brezplačne pa stran ne dela že dolgo. Mi lahko kdo svetuje kje in kako naložim nove karte. Ker novih ulic in cest ni notri.
 

dean16

Zelenc'
18. sep 2008
16
0
1
Imam spet en nov problem, ko sem priklopil navigacijo na računalnik, mi je odprlo kot disk G:
Jaz pa sem po nestreči izbrisal vsebino, pa me zanima če kdo ve kako bi lahko na novo naložil? Ali bi mi kdo ki ima isto navigacijo prekopiral datoteke? Ker ko zalafam garmina mi samo kaže znak da je povezan z računalnikom preko usb, čeprav ni.
 

dean16

Zelenc'
18. sep 2008
16
0
1
Ok sem že rešu problem vendar sedaj nimam nič kart gor. kater post si mislil WeWatchingYou ?
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Danes sem kupil omenjeni model, zanima me sledeče: Ko ga daš v stojalo in hočeš priklopit kabel za napajanje, se vtič ne vsede dobro v napravo. Okvir od stojala mu to preprečuje, da gre do konca not . Tako se not drži narahlo in takoj ob majhnem sunku avta sam prekine napajanje. Zanima me, če je kdo mel omenjeno težavo in kako jo je rešil?
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Citat:
Uporabnik dean16 pravi:
Ok sem že rešu problem vendar sedaj nimam nič kart gor. kater post si mislil WeWatchingYou ?

Karte so CPF, mora biti pa tudi LIC datoteka, drugače pa če imaš CD zdraven naloži z medija.
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Citat:
Uporabnik Raso pravi:
Danes sem kupil omenjeni model, zanima me sledeče: Ko ga daš v stojalo in hočeš priklopit kabel za napajanje, se vtič ne vsede dobro v napravo. Okvir od stojala mu to preprečuje, da gre do konca not . Tako se not drži narahlo in takoj ob majhnem sunku avta sam prekine napajanje. Zanima me, če je kdo mel omenjeno težavo in kako jo je rešil?

Pravilno namesti napajanje po "sankah" ki so na nosilcu. Potem šele daš miota gor na nosilc.
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Z Mio-tove strani sem si prenesel Mio Mapupdate in sicer "Moov310_FEU_MapUpdate_R00" , ki je velik 1.6 gb. Nato sem s pomočjo Mio desktopa od instaliral ze nameščene mape in na mojo sd 2 gb kartico čez miomore desktop namestil omenjen map update. Postopek namestitve mine lepo, brez problemov in na koncu še tisto obvestilce kliknem, kjer javi da se je uspešno izvedlo. Izklopim napravo in dam "knof" na on, da se prižge. Tu pa nastane problem. Začne se nalagati mio in se spodaj tiste črtice nalagajo in to dvakrat gre okoli in nato se pojavi črn ekran kjer piše: "cobiat400.v1.00.0020"! V čem je problem, da ne pridem noter v sistem in da lahko začnem uporabljat napravo? Hvala
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Naložil sem gor še eno drugo mio mapo direkt na notranji pomnilnik, ki sem jo z downloadal z njihove strani. Ko dam iskanje mi javi dve napaki: Da naprave ne najde in drugo napako---> skoč mi vn okenček in kjer piše "Fatal Application Error". Kdo ve kaj je narobe?

 

Shus

Zelenc'
30. avg 2007
21
0
1
42
jaz imam iste probleme na moov 330
naložil gor EEU map update(okrog 430Mb velika reč),
od takrat naprej ni nič delalo; ali je mapa enostavno zamrznila, naslovov ne najde, ali pa tisti "fatal error" napiše
jezen.gif

zdaj imam spet gor staro mapo in dela

če boš kje kaj pametnega izvedel povej
wink-1.gif
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Nesu sm na servis in so mi na novo naložil. plaču 10€! rekel da sm glavne file zbrisu in ni zarad tega delal.
to je neki zajeb... od njih. Vse sm naredu po navodilih in od takrt mi z novimi updatei ni več hotel delat. Bv!
 
Nazadnje urejeno:

dean16

Zelenc'
18. sep 2008
16
0
1
Je že mogoče komu uspelo dobiti najnovejšo karto za mio moov 310? Nujno bi jo rabu.
 

dean16

Zelenc'
18. sep 2008
16
0
1
Uspelo mi je downloadat nove mape vendar spet problem. Ko kliknem uno modro ikono mi napiše da ne najde moje mio naprave. Karta je prou za mio 310 katerega imam jaz, z usb kablom imam tudi povezan, ker računalnik mi ga zazna. V čem je problem??
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Zanima me, če odkleneš Miota in posebaj na kartici naložiš npr. iGo in mape ali garancija preneha veljati?

Imam namreč problem, ker so karte, ki so prišle na napravi že kar stare, update-ov ni pa še bl tko vse deluje z navodili ko greš kam. Bi si pa želel na sd kartico naložiti iGo in karte po želji ampak nevem če se izniči garancija ob odklepu naprave.

tnx
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Saj ti ga ni treba odklepat. Na SD kartico naloži MioPocket_Lite windowse in ob zagonu določi "run from SD" ter v njih potem zaženi IGOta.

Tako bo MIO kot original, če boš odstranil SD kartico in težav z garancijo ne sme bit
cool-1.gif
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Mi lahko kdo pomaga pri instaliranju miopocket lite?

Dal sem si dol miopocket lite: http://rapidshare.com/files/213365826/MioPocket_Lite_v9.2_480.rar

Po navodilih sem sel, da posnamem na kartici na root-u mapo s pravim imenom za mojega miota moov 310. ( Cobia_T400_64 ) in noter dal tri datoteke in od tega dve preimenoval. Potem pa sem sel vklopit napravo in na balkon da sprejme satelite ter notri dal sd kartico (Traveler 2 gb). Po branju ostalilh forumov bi se morala začeti instalacija pa nič. probal sem se z eno starejso verzijo miopocket lite ampak isto.


Kdo več v čem je problem in kako instalira?


Hvala za pomoč