Mimovrste

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.441
9.178
113
ampak dobro, to je njihov problem. Spletnega nakupovanja je kolikor hočeš, ni samo MV... itak ni več ugoden.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.992
5.211
113
Leta nazaj so pobirali 1€ pri osebnem prevzemu zaradi boljše izkušnje.

Kaj pa je sedaj aktualno oziroma alternativa mv?

Jaz sem začel kupovati pri Shopsterju oz. bivši Ideo. Prevzemno mesto imajo malo naprej od Mimovrste Brnčičeva. So bili vsaj takrat cenejši od Mimovrste.

Sicer poglej ceneje.si pa se odločiš da vzameš tam kjer je ceneje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Leta nazaj so pobirali 1€ pri osebnem prevzemu zaradi boljše izkušnje.



Jaz sem začel kupovati pri Shopsterju oz. bivši Ideo. Prevzemno mesto imajo malo naprej od Mimovrste Brnčičeva. So bili vsaj takrat cenejši od Mimovrste.

Sicer poglej ceneje.si pa se odločiš da vzameš tam kjer je ceneje.

ne ne, tale 1€ ni tako star... sicer ga zdej res ne opažam več...

ceneje.si pa nima vse ponudbe. jest velikokrat najdem nižjo ceno pri drugih, kot jih ceneje.si ponuja. Sicer se mi zdi, da je plačljiva reklama na ceneje.si ali pa jim nekaj stran ne deluje tako kot bi mogla.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.577
685
113
toti Maribor
Leta nazaj so pobirali 1€ pri osebnem prevzemu zaradi boljše izkušnje.



Jaz sem začel kupovati pri Shopsterju oz. bivši Ideo. Prevzemno mesto imajo malo naprej od Mimovrste Brnčičeva. So bili vsaj takrat cenejši od Mimovrste.

Sicer poglej ceneje.si pa se odločiš da vzameš tam kjer je ceneje.
Ljubljančani. Ostali, pa se naj hebemo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
ne ne, tale 1€ ni tako star... sicer ga zdej res ne opažam več...

ceneje.si pa nima vse ponudbe. jest velikokrat najdem nižjo ceno pri drugih, kot jih ceneje.si ponuja. Sicer se mi zdi, da je plačljiva reklama na ceneje.si ali pa jim nekaj stran ne deluje tako kot bi mogla.
ceneje.si itak deluje po principu da submitaš dnevno svoj csv file (ali kak drug format, je že skoraj 10let odkar sem to delal) in ti posortira izdelke v njihove kategorije. Seveda se vse plača, vsak klik, in to niti ne malo.
zajebali pa so ko so začeli na polno forsirat tudi takšne ki niso najugodnejši ampak so jih preko raznoraznih "zlati partner" dali na vrh.
za konec vsega smo pa premajhen trg, geizhals in idealo še vedno zelo dobro delujeta.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
za MV, se kaj ve bodo enako hitro kot sedaj? bo večja cena za kupca?

če bo namesto tistega tam na šalterju pač en večji drop box potem ne vidim neke hude težave če bo časovno ter stroškovno še vedno na isti ravni.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.992
5.211
113
Kot stakneš. Ista trgovska veriga, isti izdelek, sem že našel pri nas ceneje kot v tujini.
Naročim kolo pri nas preko spleta, ni ga bilo v naših skladiščih, ga dostavijo iz italije. Pri nas je bil 30€ cenejši z vključeno poštnino kot če ga bi kupil čez mejo v trgovini.

Kupim TV, nižji srednji rang, 300€ ceneje čez mejo, kot na Mimovrste.

Shopster, Mimovrste, že našel isti izdelek z 30€ razlike med trgovinama.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Glede na narascujoce stroske vsega se niti ne čudim, verjetno bodo tudi razni BIG bangi krčili.

Kakor razumem bo mimovrste ukinil samo nekaj prevzemnih mest, ne pa vsa. Ta v BTC ostane.
BIG BANG?
To lahko zaprejo dol kar se mene tiče...

V Kranju nimajo enega (1) Nintendo switch OLED
V LJ v Konzolko v BTC jih je, kar sem bil jaz tam, po novem letu, v 15 min prodal 5 komadov (!).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.998
9.124
113
39
MB
za MV, se kaj ve bodo enako hitro kot sedaj? bo večja cena za kupca?

če bo namesto tistega tam na šalterju pač en večji drop box potem ne vidim neke hude težave če bo časovno ter stroškovno še vedno na isti ravni.

in store verjetno ni bilo hude prodaje, pač navade kupcev.

za osebni prevzem pa ne rabiš 500 m2 velike trgovine.


shoppster pa dela točno to, kar je v štartu delal mv, ubija cene za kolač trga, so pa tu druge mučke lastnikov zadaj, dolgoročno ne zgleda dobro.