Mimovrste

B81

22. jul 2007
34.475
8.953
113
Ja ne vem ce so bli jezni glih...K7 sem vzel tu in je drazji od K5, pa slednjega nisem tu preklical... + drugi dodani predmet ima normalno dostavo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Mislim da se ne zavedate da mv vec ni trgovec, oni so marketplace. Oz tja zelijo prit.

se pravi ti poberes provizijo za dostop do kanala, zaloga pa dostava pa je pac na strani partnerja.

shoppster je ista varianta, v kratkem pa se kdo od tavelikih.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Mislim da se ne zavedate da mv vec ni trgovec, oni so marketplace. Oz tja zelijo prit.

se pravi ti poberes provizijo za dostop do kanala, zaloga pa dostava pa je pac na strani partnerja.

shoppster je ista varianta, v kratkem pa se kdo od tavelikih.
Ampak robo pa plačaš njim. Torej so trgovec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
vem da verjetno bo težko priznat, ampak bi bil vesel odziva, v čem je fora, da naročaš potem pa ne prevzameš paketov? pa pustimo skupine na fb, da na spletni naročaš pa ne prevzemaš paketov serijsko, v čem je čar tega? :)
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Takih ni tako malo.. Zato pa imajo praktično vse spletne trgovine black liste za te uporabnike.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
vem da verjetno bo težko priznat, ampak bi bil vesel odziva, v čem je fora, da naročaš potem pa ne prevzameš paketov? pa pustimo skupine na fb, da na spletni naročaš pa ne prevzemaš paketov serijsko, v čem je čar tega? :)
Ali ima še kdo na svetu plačilo ob dostavi? Plačaj in vrni, če ti ne odgovarja. :evil: Če pa človek ne obvlada drugega kot gotovino, pa naj ne naroča po spletu, naj kupuje, kar dobi v lokalni štacuni.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Saj ob dostavi lahko placas s kartico. Sem se tudi sam zadnjic zajebal pa prov vedel sem in res mi ni v navadi. Crknil pralni stroj, narocim isti dan v big bangu stroj, KI JE NA VOLJO TAKOJ, dostava na dom in vse in potem budala placam s kartico. ZADNJIC karkoli placam vnaprej. Cakam ze drugi teden. Ceprav so mi vsec njihove storitve ker pripeljejo v stanovanje in priklopijo.

Z mimovrste sem pa zakljucil odkar zahtevajo eur za osebni prevzem in eur za placilo na mestu placila. Ko jih jebe. Pa da mi 20 letna smrklja preverja osebne dokumente na vratih.
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Saj ob dostavi lahko placas s kartico. Sem se tudi sam zadnjic zajebal pa prov vedel sem in res mi ni v navadi. Crknil pralni stroj, narocim isti dan v big bangu stroj, KI JE NA VOLJO TAKOJ, dostava na dom in vse in potem budala placam s kartico. ZADNJIC karkoli placam vnaprej. Cakam ze drugi teden. Ceprav so mi vsec njihove storitve ker pripeljejo v stanovanje in priklopijo.

Z mimovrste sem pa zakljucil odkar zahtevajo eur za osebni prevzem in eur za placilo na mestu placila. Ko jih jebe. Pa da mi 20 letna smrklja preverja osebne dokumente na vratih.
Mimo vrste dobavlja big bangu tko da so spet zaslužl na teb:fredi::fredi::fredi: pa 99% drugim trgovcem tudi.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.393
113
vem da verjetno bo težko priznat, ampak bi bil vesel odziva, v čem je fora, da naročaš potem pa ne prevzameš paketov? pa pustimo skupine na fb, da na spletni naročaš pa ne prevzemaš paketov serijsko, v čem je čar tega? :)
Kako pa preverjaš nove kupce? Sta email in telefon potrjena? Lahko da nekdo na soseda naroča.

Ali pošlješ obvestilo, če je po nekaj dneh neprevzeto?

Ko prvič ne prevzame mu umakneš plačilo po povzetju.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Mimo vrste dobavlja big bangu tko da so spet zaslužl na teb:fredi::fredi::fredi: pa 99% drugim trgovcem tudi.
Hvala za info, se pravi so isti nateguni kot mimovrste. Ce imas kaj insiderskih informacij lahko pomagas. Mi je pa malo bedno da nekaj sto eur placas vnaprej za zadevo na zalogi, potem pa cakas kot debil. Jebiga nisem povprecen alteras z mio eur na računu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Mozno ja. Samo pride v kompletu z nosnjo v stanovanje in odvozom starega stroja. Saj bojo upam prihodnji teden.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Omicron jim je zdesetkal ekipo.
Po veliki noci ;)
Zadnjic po dobrem letu ali celo dveh spet olje narocil na mv. Na B so ga imeli na zalogi, prevzel vvtrgovini isti dan brez nekih pribitkov za prevzem in placilo.
Ni mi pa jasno kako imajo ti spletni ponudniki tako nizko ceno za olje.
Čeprav avto dela ze desetletje na to spletno ali lecler ceno olja.
Redna cena olja pri avtotrgovc ih je x2, s popustom mi jo je ponudil na cca +40% mv, shopsterja, motorna olja.... Cenejsi so celo od autodoca in ne malo.