Mimovrste fail ponovno

veracoche

Pripravnik
15. nov 2012
87
36
18
V košarici imam 4 produkte, ki mi jih ob izbiri načina dostave dajo v 3 pošiljke. Za vse 3 pošiljke lahko označim prevzem v BTC-ju jutri. Za vsako pošiljko seveda plačam 0,90€.

Nato dam opcijo združi pošiljke. Dobim še zmeraj dve pošiljki, kjer lahko eno prevzamem jutri, drugo pa čez 4 dni. Ob združevanju pošiljke se je torej čas podaljšal, še zmeraj pa niso uspeli združiti vsega, čeprav so vsi izdelki "Dostava: Mimovrste" in ni tretjih dobaviteljev in so drugače na voljo jutri.

Na začetku pa sem si želel dostave na dom. Vendar ena pošiljka naj bi rabila 7-9 dni, druga pa 9-13 dni. Seveda za 2x3,95€. Za izdelke, ki naj bi jih lahko sam prevzel jutri.

V glavnem, brezveze vse skupaj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Uglavnem....zavrtiš tel od skladišča v BTC in jim poveš isto kot si tukaj napisal in jih vprašaš kje je problem in zakljuciš s to svojo osebno mini dramo :)
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Mini dramo? Njegov gnev je povsem na mestu. Iz podobnih razlogov se jaz izogibam Mimovrste. Tam bi sedaj kupil le, če bi bilo občutno ceneje (vsaj 25%) ali pa bi bili edini dobavitelj.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Uglavnem....zavrtiš tel od skladišča v BTC in jim poveš
Balkansko.
"pokličite, se bomo vse zmenili".

Kot da se prodaja prek Salamonca leta 1990.

Smo v 21 stoletju, in potem na eni od tem o bankah na Alterju "na portalu banke ne gre, pokličeš pa se zmeniš"
ali pa dam povpraševanje za nakup avta prek maila in - "to ne gre, mi samo osebni stik v salonu ali pa v skrajni sili telefonsko".

Pa za mnoge je treba sploh najt telefonsko... bi včasih rabil tudi pri nas https://gethuman.com
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Al pa otročje jokat da ti bo "en drug" rit obrisal....

Vzameš tel v roke pa se zmeniš ko dec...
 
  • Haha
Reactions: ales85

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
lol, dejansko, če imaš tech pa ne uporabljaš neki delaš narobe ma BuDi prov, telefon je za res krizne izjeme al pa boomerje
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Al pa otročje jokat da ti bo "en drug" rit obrisal....

Vzameš tel v roke pa se zmeniš ko dec...
Al pa zapreš, ker si nesposoben. Kar se mene tiče so iz leta v leto slabši in če bodo crknili jim je prav. Na prevzemna mesta dajejo nezainteresirane študente, ki so osorni do ljudi, ki nimajo pojma o delu z ljudmi, oddano naročilo kar čaka in čaka, čeprav je rok za dostavo mimo, ko rabiš info ti nihče ne dvigne, dodajo 90 centov za osebni prevzem, kod, da imajo z njim več dela, kot pa če na svoje stroške pošljejo robo po pošti....

Nesposobni so in se jim j... za stranke in njihovo zadovoljstvo; ven jih vleče samo še to, da si pred desetletjem ustvarili ime.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Jas sem tudi že 2x imel isto situacijo. Pač sem le zaprl brskalnik in to je bilo to.
Moje izkušnje na prevzemnem mestu so sicer ok, korektno izpeljano.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
lol, dejansko, če imaš tech pa ne uporabljaš neki delaš narobe ma BuDi prov, telefon je za res krizne izjeme al pa boomerje
praviloma je hitreje, vsaj moje izkušnje.
če email pošlješ je pač kulturno vsaj 24ur počakat preden spet urgiraš. pokličeš, zmeniš, vprašaš za časovni rok do kdaj bo urejeno da veš kdaj spet naprej težit če ni... saj ni problem če it reče email uporab - ok np."do kdaj lahko pričakujem odgovor"? če ga ni spet klic.

ja, je težko.

pa fyi email je moja preferenčna oblike komunikacije.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
pa fyi email je moja preferenčna oblike komunikacije.

moj tud.. sploh v primerih “ko gre kaj lahko narobe”.. alpa ce mam opravka z masovnim support servisom, kjer padem vsakic na drugega referenta.. glih mimovrste sem zadnjic predlagal da naj uvedejo CRM sistem in belezijo kaj katera napise kateri stranki, da bodo vsaj isto verzijo zgodbe prodajal.
 
  • Haha
Reactions: gimi
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj ne, da imajo (naveličani) študentje poln kuhac zateženih (upravičeno ali ne) strank, očitno se najdejo modeli, ki jim še pamet solijo, kako in kaj... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi