Mimovrste fail ponovno

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Nekoc sem bral temo na alterju o problemih z dostavo v spletni trgovini mimovrste ampak se mi ne da iskati.

A sploh pomaga kaksna pritozba, ker po telefonu studentov pac ne bom nadiral in kako priti v visje instance trgovine? Lahko na PM. Gre se za dve dokaj obcutljivi zadevi in so ponovno zajebali z dostavnimi roki. Info email itak brisejo po mojem vedenju.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Dej mal vec informacij. Oni se itak zanasajo na info od dobavitelja glede zaloge, ce nimajo oni v svojem skladiscu. Glede na to da imajo na stotine dobaviteljev lahko pride do napake tudi pri njih. Ce je pisalo da imajo na zalogi v svojem skladiscu, lahko pride do tezav pri zadnjih kosih, ce se vec narocil prekriva.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Napaka pri vsakem 2 naročilu. NO ne se hecat. Pred 10 leti in ko po nekaj letih naročiš spet nekaj spet ista zgodba.
Nisem jaz kriv studentu da je tam! Ce ga lepo nahruliš v soboto te v ponedeljek zjutraj poklice nekdo z vrha! Sem sel pred časom nekajkrat na led. Nato kakih 5-6 let razen res drobnarij pri njih nisem vzel nič.

Ja zanimivo je da iz SLO zadeva zamuja za 3-8 dni. Iz tujine pa pehiteva njihove ohlapne roke za 2-4 dni. Pravzaprav kot vemo je z malo sreče iz tujine z navadno pošto prej kot če SLO trgovec nima v svojem skladišču.

Pod črto dosegel boš nič. Se nima smisla kaj dost jezit. Edin pove se jim kar jim paše in se pač nabavlja od tam kjer roki dostave načeloma držijo.
Meni so lani januarja plačano robo poslali z odkupom. Pravi študentka vrni alia pa plačaj in čakaj 2 tedna na vračilo kupnine. Ker sem bil volje da tisti dan udomačim PC in monitorja tisti moment v EU skorajda ni bilo sem pač plačal in se pošti zahvalil ker jim je vzela še nekaj provizije od koraj 2k zneska. V ponedeljek zjutraj je nekdo klical. Se nisem hotel nič kaj dost sploh pogovarjat, ker nima smisla. No denar je bil ob 12h na TRR. Te podraži, ko ti oni tumpajo da si 3 dni po nakazilu spremnil SAM status plačila! Dobava je bila zaloga 3 dni. Dobil v 10 dneh s tem, da sem na pošto v soboto klical, če je zadeva prispela, ker naj bi oddali na petek...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ma vem kako je voditi taksno logistiko samo res so prevec optimisticni pri dobavnih rokih in rad bi se malce izpovedal nekomu visje, ker so nekaj zajebali big time. Samo sem pac narocil kot fizicna oseba. Bom jebal mater pri narocilu, ki ga ne bom prevzel in mi bo prestrasena studentka dala kontakt na visjem nivoju. Pac res mi ni teziti na prevzemnih mestih in po telefonih, ker se fantje, punce od spodaj gor res trudijo.
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
415
37
28
42
Tudi mene so nasamarili z dostavnimi roki.
Naročil 4.8, zato ker je pisalo da je na zalogi, ter da je mozen prevzem v BTC.
Najprej dobim da bo dostavljeno 5.8.
Nato 6.8 dobim, da komunicirajo z dobaviteljem, nato ni bilo več odgovora.

Je pa zoprno ko nekaj naročiš z namenom, da dobiš na datum.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Spomladi sem hotel narociti 4 gume in so mi hoteli zaracunati postnino 4x ,za vsako posebej....od takrat so odjebani.

si narocil v enem narocilu?
ali si imel kupone (kode), pa si narocil vsako posebaj?

ker enostavno ni mozno, da bi v enem narocilu imel stiri postnine.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

zanimivo, da se to nekaterim pogosto dogaja. meni (od zacetka mv) mogoce dvakrat. imam vip status, postnina je vedno zastonj. na zacetku je bilo vec tezav z dostavo dpd, gls,...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
fantje samo tolko.

letos med epidemijo se je mercator hvalil da je odpremil do 400 naročil na dan pa vemo kaka štala je bla.

no na mv se je tolko paketov na dan pošiljalo 10+ let nazaj iz garaže na jesenicah.

;)
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz sem opazil, da so se poslabsali odkar so se prodali, opazno. Ne samo odprema, tudi procesiranje placil kot na primer predracuni.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Sam sem naroceno zadevo prevzel drugi dan, kot je pisalo na zalogi.
Eno narocilo so pa res podaljsali, ampak sem dobil potem pred drugim rokom.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Jaz sem šel zadnji paket 3 krat prevzet v BTC. Prvič 15 minut pred zaprtjem pa je bilo še ene 10 ljudi v vrsti v 5 minutah so samo enemu prinesli tako da sem kar hitro šel. Naslednji dan so imeli probleme v skladišču saj če bi uro čakal bi mogoče še dobil ampak ko jih je.. to pa ne. No v tretje je šlo sicer sem tudi čakal pol ure ampak sem naslednji dan rabil tako da nisem imel več izbire.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
fantje samo tolko.

letos med epidemijo se je mercator hvalil da je odpremil do 400 naročil na dan pa vemo kaka štala je bla.

no na mv se je tolko paketov na dan pošiljalo 10+ let nazaj iz garaže na jesenicah.

;)
če piše " dostava jutri" je dostava jutri. pa če ima ta firma 3 ali pa 3 miljone dostav na dan, dostava jutri še vedno pomeni dostava jutri. Al si ti to kak drugače predstavljaš.
Lahko pa so pošteni in zraven napišejo: dostava ne vemo kdaj, potem je stvar drugačna. če pa piše dostava na datum, se ta naj upošteva. to je nekako logika, zato so datumi in ure.