Mimovrste fail ponovno

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
Jaz sem šel zadnji paket 3 krat prevzet v BTC. Prvič 15 minut pred zaprtjem pa je bilo še ene 10 ljudi v vrsti v 5 minutah so samo enemu prinesli tako da sem kar hitro šel. Naslednji dan so imeli probleme v skladišču saj če bi uro čakal bi mogoče še dobil ampak ko jih je.. to pa ne. No v tretje je šlo sicer sem tudi čakal pol ure ampak sem naslednji dan rabil tako da nisem imel več izbire.
Jaz sem prevzel v Črnučah, en pred mano, bil fertik v 2 minutah.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Ne vem kaj naročujete, jaz sem imel dolg dobavni rok s prestavljanjem soraj leto nazaj, ko se polegg tehnike naročil še ene majice, ki jih niso dobili. so potem nakazali denar nazaj. Ostalo pa nimam problemo. Nikoli še nisem prevzemal v BTC-ju, če sem izbral osebni prevzem, je bilo na Brnčičevi, vedno hitro postrežen. Ima pa eno naročilo v teku in bom videl, kako je v teh dneh. Paket pričakujem konec tedna.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Naročil 3delno lestev Facal - najprej sem čakal cca. mesec in pol da je postala nedobavljiva, nato sem namesto 3x9 vzel 3x8, ki je bila na zalogi. Dobil fino pošvedrano in brez vijakov za pritrditev sposnje prečke - reklamacijo so mi odobrili po cca. mescu in pol, 3-4 klici in 2 e-maila.

Bi lestev še enkrat naročil? Verjetno bi, ker so edini pri katerih je Facal v ponudbi.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kako mesec in pol? na info@m...v... posljes email, da bos vrnil. posljes takoj nazaj in je. denar nakazejo nazaj na racun.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
879
113
Emona / Carnium
V zadnjih dveh letih sem pri njih kupoval 3x.
1. 2x prestavili rok dobave. Izdelku manjkal pomemben del za namestitev - izdelek brez improvizacije ni bil funkcionalen. Čustvo: žalost.
2. Naročil izdelek na zalogi. Plačal. Ker je dobava zamujala, sem jih poklical. Izvedel, da izdelka ni več na zalogi in da bom moral počakati. Beri: izdelka, ki je bil na zalogi, ni na zalogi, MV tega ne sporoči...Zahteval denar nazaj, vrnjen denar prejel 3 tedne kasneje, izdelek vmes kupil drugje. Čustvo: a se zaje*avate?
3. Naročil 2 izdelka, prestavili rok dobave. Klical TAKOJ. Razložil, da ne drži, da so oni odvisni od dobaviteljev ampak od nas, kupcev. Napizdil tistega, ki sem ga lahko (nadrejenega nisem mogel dobiti na telefon :) ). Zahteval denar. Denar prejel v treh dneh. Čustvo: Zbogom MV.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Ne vem, jaz tudi ne morem kaj dosti jamrati. Ja, se mi je zgodilo, da je bilo napisano da je na zalogi pa ni bilo, ampak sem bila kar hitro obveščena in izbirala med tem ali čakam ali denar nazaj. Kako pa dostava špila pa res ne vem več, zmeraj izberem opcijo da grem dvigniti v KR, imam službo čisto zraven.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Sam tudi nimam nekih slabih izkušenj. V zadnjem letu ene 8 naročil. Samo pri enem se je rok iz prej obljubljenega podaljšal za nekaj dni. Vse ostalo v predvidenem roku.
 
5. apr 2015
1.325
685
113
Pri meni nobenih neskladnosti. Naročujem, odkar obstajajo. Nazadnje pred mesecem dni, naročil nekaj, kar je na zalogi pri dobavitelju, so podaljšali rok za en dan, obvestili po mailu, izdelek prišel predčasno. Go figure. Odvisno od dobaviteljev očitno. Ni pripomb, razen da pošta stane 5€ al kolk.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.127
2.208
113
Tale dobava peša pri mnogih WWW prodajalnah!
Mislim, da je izrazitejše ratal zdele med korono?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
enako imamo ta teden, vse bilo na zalogi, zdaj pa očitno ni...čakamo že en teden.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
kako mesec in pol? na info@m...v... posljes email, da bos vrnil. posljes takoj nazaj in je. denar nakazejo nazaj na racun.

Ni bilo vračilo, lestev sem obdržal. Zaradi poškodb pa sem hotel nižjo ceno.

Zdaj pa že več kot 1 teden čakam kartušne filtre za bazen, datum dostave je vsak dan znova aktualni datum :).
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Nikoli nobenega problema z Mimovrste, četudi so imeli zalogo pri dobavitelju.
In tudi vse sproti obveščajo.
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
415
37
28
42
Po 15 dneh so me obvestili, da izdelka ne morejo dobaviti. (Moral sem sam poklicat)
Brez oprostite, brez - bi mogoce želeli kaj drugega v kompenzacijo preden vam vrnemo denar. Me prav zanima koliko bodo porabili še za vračilo denarj.
S tem da jim še vedno piše da imajo več teh izdelkov na zalogi.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.835
5.081
113
Meni so se pa konkretno zamerli. Kupil sem neko stvar za katero je pisalo nepoškodovano normalno delujoče, odprta embalaža. Not pa poškodovana stvar, neuporabna. Pošlem nazaj čez par dni gor nepoškodovan artikel v odprti embalaži. Naklučje? Pomojem ne.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Ni bilo vračilo, lestev sem obdržal. Zaradi poškodb pa sem hotel nižjo ceno.

Zdaj pa že več kot 1 teden čakam kartušne filtre za bazen, datum dostave je vsak dan znova aktualni datum :).

Nisem jih dočakal, po 3 tednih z vsakič aktualnim datumom dostave so sami preklicali naročilo. Naročilo je bilo sicer na zalogi pri dobavitelju, dostava pa obljubljena v roku 2 dni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Danes zjutraj naročil SSD in nosilec za prevzem v BTC (na zalogi, takoj prevzem). Že med samo obdelavo so bili neki čudni statusi pa errorji na strani, ko pa vendarle dobim SMS in email za prevzem, gre v roku pol ure v BTC kolegica na prevzem. In ji rečejo: to je pa nekdo prevzel že pred eno uro!!! In seveda ni dobila robe...

Se pravi je "KAO" nekdo prevzel robo še predno sem jaz dobil potrdilo oz SMS... Žal mi je samo, da sem zadevo plačal v naprej... Seveda na info so me želeli odpraviti, ampak, s tem so mi res samo dvignili pritisk.....

Po klicu na informacije, preverjajo, me kličejo nazaj, da me roba čaka tam... Seveda odšel sam ves jezen iskat, so me tudi tam "šetali" od enega pulta do drugega. No, robo sem sicer dobil, ampak žal šele doma ugotovil, da so mi podturili rabljen odprt disk namesto novega, seveda po ceni novega, brez besede, da gre za rabljeno. Kako vem? Nalepka na škatli prerezana, disk ni bil v zaprti foliji, pač pa samo vstavljen v plastiko...

Mimovrste? Ne vem, tudi brezplačna poštnina za VIP status ne odtehta več vseh pizdarij, ki sem jih imel zaradi njih...