Mimovrste fail ponovno

tomi

Guru
1. sep 2007
17.998
9.124
113
39
MB
- moja_lekarna_com: plačano 14.12. zvečer; datum sprejema na pošti 16.12.; dostavljeno na dom s Pošto Slovenije 17.12.;
- mimovrste_com: plačano 1.12. zvečer; obvestilo da enega od artiklov ne bodo dobavili ker ga ni na zalogi: 11.12.; obvestilo da je paket bil predan Pošti Slovenije 12.12.; obvestilo o zamudi dostave 16.12. ... ...18.12.: sledenje_posta_si kaže da paketa sploh še ni v sistemu,...
:oops1:

ko pise da je bil paket predan, to pomeni samo da so nalepko sprintali ... tracking pa ni viden krr posta paketa se ni prevzela/dobila
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.823
638
113
Tako opcijo sem tudi sam sedaj imel. Za sebe sem vse pakete dobil bp (sem jih tudi še pravi čas naročil). Za kolega sem pa sedaj nekaj naročil pa isto paket pripravljen že od 13.12 pa še ni bil prevzet. Pač sem preklical naročilo in je to to. You win some, you lose some.
Pa da no bo kdo mislil, da zagovarjam Mimovrste. Niti pod razno. Ni niti zdaleč edina trgovina in najboljša. Vedno preverim več možnosti in vzamem najbolj ugodbno. Je pa tudi res, da se sam, če seveda ni več denarja v igri, ne bom cenkal s trgovinami, če mi dajo isto ponudbo kot je drugje na voljo. Pač v osnovi ponudi zanimivo ceno pa bom vzel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
Pomoje jim PS zaradi prepolnih kapacitet noče prevzeti vsek paketov. Samo na Mimovrste bi se pa tudi morali prilagodit in vklučiti še kakšno drugo dostavno službo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej in ales85

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.448
4.546
113
Pomoje jim PS zaradi prepolnih kapacitet noče prevzeti vsek paketov. Samo na Mimovrste bi se pa tudi morali prilagodit in vklučiti še kakšno drugo dostavno službo.
Enako pri meni. Pripravljeno za dostavljalca, naprej pa nič. Mimovrste bi lahko najel par kombijev in prevažal robo sam, če že ne morejo uredit še preko kakega drugega ponudnika. Pa mi je vseeno kdaj dobim, ampak marsikomu pa ni v tem času.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hči dela v enem večjih prodajalcev preko spleta in pravi, da jim je GLS javil da nekaj dni sploh ne bo nič prevzemal, ker mora malo spraznit skladišča, pošta jim je podaljšala roke dostave za več dni.
Zdaj nekaj flikajo preko lokalnih mrež go-opti ampak morajo sami dostavit do večjih mest, pol pa oni po okolici razvozijo.

Sem včeraj oddal v MB paket za svaka v Nemčijo in vprašal če gre direkt, je rekla ne preko LJ - bodo pač pravoslavni božič praznovali. :jok:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz narocil 3 tedne nazaj na mimovrste 2 paketa v razmaku parih dni. Za oba paketa cakal cca 1 teden. Moja prejsnji cetrtek zvecer narocila nekaj na Enaa, dobila v soboto zjutraj. To sredo spet narocila na Enaa isti artikel, danes dobili. V ponedeljek zvecer recimo dam za primerjavo narocili v H&M neke trenirke za mulce, danes dobili.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Ne razumem sploh zakaj mora posta vozit v svoja skladisca in od tam dalje.
Zadnjic sem narocil frezo na MV. Ker sem jo gledal par dni vem, da je bilo v enem dnevu prodanih 6 enakih frez, ker je bila znizana. MV je paket v par dneh oddal, potem pa je posta rabila 1 teden, da so dostavli. A ne bi bilo lazje prevzet vseh 6 frez (od katerih ima vsaka 120 kg in je zajeten stroj) in jih direkt razvozit, kakor da jih vozijo v skladisce in razkladajo ter ponovno nakladajo?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.617
1.068
113
čudno se mi zdi da sem za dokaj zajeten paket od moja_lekarna čakal 3 dni od plačila do dostave, na približno enako velik/težak paket od mimovrste, plačan 1.decembra, pa še kar čakam; v obeh primerih je dostava preko Pošte
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.998
9.124
113
39
MB
Pomoje jim PS zaradi prepolnih kapacitet noče prevzeti vsek paketov. Samo na Mimovrste bi se pa tudi morali prilagodit in vklučiti še kakšno drugo dostavno službo.


saj imajo se dpd, ampak kot je pisal ze nekdo tud kurirske sluzbe so zabasane in ne pobirajo.

treba je vedet da je kar se tice infrastrukture vseeno posta vesoljska ladja za te kurirske sluzbe,ker pri nas so vecinoma to tak pogodbeniki, kar pomeni par kombijev v njem pa po moznosti kak bogi fant iz bosne z navigacijo.

tile zal nimajo sredstev ( ne denarnih, ne cloveskih) da pozerejo iz meseca v mesec 20-30%narascanja, ker so ze v normalnih pogojih nastelani na tolko ko rabijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

erikson

Guru
25. avg 2007
21.482
5.478
113
Zdaj, ko se je nekaj trgovin spet odprlo, se bo verjetno malo umirilo vse skupaj.

Paket, oddan na pošto 1. decembra, je prišel danes, 18. decembra.

Paket, oddan na pošto 16. decembra, je bil dostavljen včeraj, 17. decembra.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
Včeraj sem se peljal mimo prevzemnega mesta v mb, kolona je bila čez celi parking do ceste.
Če povzamem: kot prvo sploh ni nujno da pri njih kupiš po najnižji ceni.
Potem obstaja velika verjetnost, da vas bodo hladnokrvno nategnili in se zlagali, da je izdelek na zalogi, pa sploh ni.
Nato vas bodo po 14 dneh pustili čakat zunaj kakšno urco za prevzem.
Češnja na torti pa je, da vam bodo za to vse skupaj še na koncu zaračunali 90c :) Epsko
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
ne razumem zakaj bi kdo sploh kar kol kupoval pri teh salabajzerjih. Iz nemskega amazona dobis prej kot pa oni pripravjo izdelk na zalogi za osebni prevzem.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
ne razumem zakaj bi kdo sploh kar kol kupoval pri teh salabajzerjih. Iz nemskega amazona dobis prej kot pa oni pripravjo izdelk na zalogi za osebni prevzem.

Ah, glej, eni smo pač taki, za ene bedaki, ki podpiramo domače spletne trgovine... Pa lažje uveljavljaš garancijo... Pa tistih par € več ne odtehta tega, da kupuješ doma... Vem, ampak, saj sem napisal, eni smo bedaki...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
Pa lažje uveljavljaš garancijo...

To bi naj bil hec, ali resno misliš? Si že kdaj uveljavljal garancijo na amazonu? Jaz namensko kupujem stavri na amazonu ZARADI garancije. Nema tu glupih izgovorov in zavlačevanja. Denar je na računu najkasneje naslednji dan.
Drugače pa lepo da podpiraš domačo ciganijo. Ti vedno znova pokažejo kako te cenijo ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace