Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Teoretično (!):če se jaz prepišem k kamelojebcem, lahko potem nekaznovano tepem babo?

hođa.JPG
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
Ob virusu, ki se je znašel na naših prostorih ne namenite niti ene besede pribežnikom, ki svoje življenje reskirajo, da bi Evropejcem bilo bolje.
Kaj šele, da bi kdo na mejo postavil zaščitne maske in pribor za samotestiranje.
 
  • Haha
Reactions: B81

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Ob virusu, ki se je znašel na naših prostorih ne namenite niti ene besede pribežnikom, ki svoje življenje reskirajo, da bi Evropejcem bilo bolje.
Kaj šele, da bi kdo na mejo postavil zaščitne maske in pribor za samotestiranje.

1 stvar, 1!kaj bo bolje?

drugace pa, ne vem kaj te zadrzuje, da ne gres na mejo in jim pomagas/delis maske....res ne!
 
  • Haha
Reactions: B81

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
zdej, ko se spet pripavlja novi val...

zakaj ne zberemo me vmesne države denarja, in pošljemo ladje do Turčije in jih dostavijo direkt v DE, ker očitno jim je to edini cilj.

Ali še bolje, zakaj v Siriji ne zaključijo z vojno, in vse naselijo tja?


Pa upam, da ko se bo naslednjič pripravljal kakšen mednarodni poseg v kakšni tretji državi, da bo v pogodbi pisalo, kdo bo poskrbel za begunce. Da se ve, kam ladje usmerit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ilegalcev iz Sirije je manjsi del vseh.

Balkanska pot ni edina, veliko jih v Evropo pripeljejo "resevalne" svercarske ladje iz Libije, tudi cez Gibraltar jih gre kup.

Koliko ljudi je med vojno pobegnilo iz YU? Iz DE med WWII?

To niso begunci, to so v veliki vecini pijavke socialnih sistemiv v Evropi in pa islamski teroristi. Prave begunce lahko prestejes na prste ene tislarjeve roke...

Aja, 3,14zdarije sedaj dela v Siriji... Turcija...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
te ljudje na posnetku so vojaki, kamioni so pa vojaški kamioni.
In v organiziranem prevozu to lahko počnejo. Civilisti pa ne
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Ilegalcev iz Sirije je manjsi del vseh.

Balkanska pot ni edina, veliko jih v Evropo pripeljejo "resevalne" svercarske ladje iz Libije, tudi cez Gibraltar jih gre kup.

Koliko ljudi je med vojno pobegnilo iz YU? Iz DE med WWII?

To niso begunci, to so v veliki vecini pijavke socialnih sistemiv v Evropi in pa islamski teroristi. Prave begunce lahko prestejes na prste ene tislarjeve roke...

Aja, 3,14zdarije sedaj dela v Siriji... Turcija...

ja sej vem. sam v siriji se bi rabilo veliko delavcev, ko se bo obnavljalo vse skupaj.

sej vem da so migranti, sam sej delo je delo...

na rtvslo berem o nezakonitih migrantih. je to kaksen nov izraz? al kdo je nezakonit migrant?
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
ja sej vem. sam v siriji se bi rabilo veliko delavcev, ko se bo obnavljalo vse skupaj.

sej vem da so migranti, sam sej delo je delo...

na rtvslo berem o nezakonitih migrantih. je to kaksen nov izraz? al kdo je nezakonit migrant?
Sirijo bodo obnavljali Americani in njihove korporacije. To je tudi sekundarni namen razfukanja Sirije....takoj za tem, da jim onemogocijo samostojni vstop na trg nafte (podpora S.Arabiji)
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in bizi