Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Državljan Maroka pride po balkanski poti. Se vidi kakšen je nadzor meje v španiji ali pa Grčiji.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.202
113

d99ab03eab_62380875.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
In spet otroci v prvih linijah, noro. A so zdaj tudi kakšnega vrgli čez ograjo?

Očitno se dobro zavedajo možnih taktičnih prijemov oz. kako močno orožje so ti otroci za obdelavo premehkih nerealnih src refjuđivelkom levičarjev.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Morda v primeru nikogaršnjega ozemlja veljajo drugačni časovni okviri. No, ampak en dan je že mimo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
In spet otroci v prvih linijah, noro. A so zdaj tudi kakšnega vrgli čez ograjo?

Očitno se dobro zavedajo možnih taktičnih prijemov oz. kako močno orožje so ti otroci za obdelavo premehkih nerealnih src refjuđivelkom levičarjev.
Ali ne pišete, da so med migranti samo mladi moški. Ali so si otroke sposodili pri Srbih? :fredi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Ne, jaz tega nisem nikoli zapisal. Sem pa že večkrat izpostavil primitivno in prezira vredno početje z otroki migrantov, ki jih izkoriščajo za lažji doseg svojega cilja in to pa nekako ne gre v korak s trditvijo, da otrok ni oziroma, da so "v igri" samo mladi moški. Verjetno si prebral (ter nato "malo pomešal zadeve"), da gre v glavnem za mlade, bojno sposobne moške, ki so zapustili lastno državo, ki jih več kot potrebuje in odšli s trebuhom za kruhom v tujino - beri: zganjat kriminal in izkoriščat socialne sisteme evropskih držav.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Napisal si "nasilni mladi moški" - poišči malo nazaj.

A si spet falil poanto? Catch je v tem, da v zvezi z migracijami na splošno nisem nikoli napisal "samo mladi moški" kot sprašuje bizi:
Ali ne pišete, da so med migranti samo mladi moški.

No, jaz tega nisem nikoli zapisal, saj bi to pomenilo, da med migranti ni otrok a dobro vemo, da so. V zelo majhnih procentih sicer ampak so.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
A si spet falil poanto? Catch je v tem, da v zvezi z migracijami na splošno nisem nikoli napisal "samo mladi moški" kot sprašuje bizi:


No, jaz tega nisem nikoli zapisal, saj bi to pomenilo, da med migranti ni otrok a dobro vemo, da so. V zelo majhnih procentih sicer ampak so.
Nisem mislil direktno tebe, ker te zaenkrat še ne vikam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pol gremo pa kar na splošno pa se ti "brani" za vse ekstremne levičarje, vsi idiotizmi le teh pa so avtomatsko pripisani tebi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Nisem mislil direktno tebe, ker te zaenkrat še ne vikam.

Sem razumel, da se vprašanje nanaša na več ljudi vključno z mano in zato sem ti odgovoril zgolj zase oz. glede mojih izjav. Drugače pa tudi jaz mislim, da je bilo že napisano, da so samo mladi moški (poleg tega se da prebrati še marsikatero drugo navedbo, ki je daleš od realnosti ampak se ve, da temu ni tako). Laži in zavajanj s strani določenih na desni ne zanikam in enako se zavedam obstoja laži in zavajanj z leve, ki so bile - čisto tako mimogrede - na temu forumu prej in v veliko večjih kvantitetah kot pa z desne.
 

Mirc4u2c

Pripravnik
19. okt 2019
97
20
8
Teh migrantov je vsako leto vsaj 1x več, to je enako kot vojna proti narodu. Morali bi prestrašit migrante s streljanjem kot to delajo Madžari, nevem zakaj ne brani naše države vojska? V Avstriji že več kot 1 leto vsak dan, ves čas ob vseh urah stojijo policaji na meji, večinoma vojaki, kontrola ves čas, vedno dobro preverijo kdo vsopi v njihovo državo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco