Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Ja mene tudi taksisti v Maroku niso hoteli peljati v avtu z žensko. Smo morali poklicati dva enega za ženske in enega za moške......rasisiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
V katerem jeziku bo pa potekala komunikacija med ženo in učiteljico v šoli na govorilnih urah?

Ti lahko iz prve roke povem, da so mutavi k noc. Razumejo pol hladne p***e ne....! Ne mogoce se je kaj z njimi zmenit.
Ko jim omenis, da bi bilo priporocljivo, da s svojim 3 letnikom obiskali knjiznico in Mu kaksno knjigo prebrali....te gleda, kot, da jo sprasujes za kot (°) meta krogle v vakumu...! Pa tudi jim no jasno, da je knjiznica zastonj za otroke....duck them!
Zagovorniki so v vecini njihovi ali pa ekstremni levičarji...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Kako sta taksista vedela?
Izbeglice letajo z letaom po EU. Pa nazaj v migrantske centre, pa na pogreb v taki množici, pa svojega niso hoteli pokopat doma....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Kako sta taksista vedela?
Izbeglice letajo z letaom po EU. Pa nazaj v migrantske centre, pa na pogreb v taki množici, pa svojega niso hoteli pokopat doma....
So rekli, da je prevoz trupla v domovino drago, zato je edina možnost, da mora bit pokopan tu.
Ampak sem prepričan da je je prevoz cele žlahte v Evropo še dražje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Če bi bla ta varda za kej, bi jih najprej narezala ko bike, pol pa pregnala čez mejo nazaj. Bi se hitro razvedlo med temi ilegalci.

Ampak poem bi v vseh časopisih in na TV posliušali še 2 meseca kako so kruti, da ne rečem da bi bila vsa slovenska policija napotena da jih aretira. Pa po vsej EU bi se govorilo.
Saj poznajo zakon, niso neumni ker jih bodo ob prvi priliki zapli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco