Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Vprašaj vlado oni še vedno da je meja učinkovito varovana po drugi strani pa so ta teden objavili 100 zaposlitev izključno za varovanje meje. Pa še ne bo slabo plačano zato da se 8 ur sprehajaš ob meji. Super služba za tiste ob meji ki jih je večina na zavodu.
Eden je na fb v skupini iščem delo napisal, da so ga instantno zavrnili, ker je skočil iz mesta 210 namesto vsaj 214 cm.
Vse ostalo je naredil.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja in kaj potem delas na meji? Cistis cevlje migrantom, jim kuhas juhico na prenosnih kuhalnikih ali peglas srajce? Jebes tako delo, ki ni v skladu z VAROVANJEM.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.354
3.444
113
Jap
Avstrijci pa že celi teden zajebavajo na meji.

Kolone pa do Dobrenja,

Pomeni da" full "zaupajo našim organom.

Samo nas ki smo si morali poiskati službo na severu v glavo jebejo.
Screenshot_20190826_183810_com.google.android.apps.maps.jpg

Evo stanje sedaj.
Zjutraj pa itaq urnebes.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
[PeterKlepec mode ON]
Ne, ne, to pa že ne bo držalo. Avstrija sploh ne nadzoruje svoje južne meje, sem ravno včeraj šla čez en prehod in ni bilo nikjer žive duše tako da prosim ne zavajaj.
[PeterKlepec mode OFF]

:evil:
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Moram vas res razveselit tud Johana, hrvati res dobro opravljajo svoje delo, danes me Reko in Brodom na Kolpi skrbijo, da naša nevarovana meja nima preveč astrofizičnih in dohtarskih prehodov, pa še avtov ne bodo pri nas kradli jih bodo najprej dol.
Ziher videnih vsaj 50 rjuhc, ki so lepo trebušno plavale po asfaltu ob obilnem spremstvu specijalcev.
 
  • Haha
Reactions: Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Moram vas res razveselit tud Johana, hrvati res dobro opravljajo svoje delo, danes me Reko in Brodom na Kolpi skrbijo, da naša nevarovana meja nima preveč astrofizičnih in dohtarskih prehodov, pa še avtov ne bodo pri nas kradli jih bodo najprej dol.
Ziher videnih vsaj 50 rjuhc, ki so lepo trebušno plavale po asfaltu ob obilnem spremstvu specijalcev.
:aplauz: :cheer: :aplauz: :cheer: :aplauz: :cheer:

Si iz Sirije? Sem. Torej ostani v Siriji!

Si Paki (Pakistanec iz Pakistana)? Sem. Torej ostani v Pakistanu!

Si Johan iz Slovenije? Sem. Torej ostani v Sloveniji!
Le če imaš denar, Johan, smeš NA SVOJE STROŠKE na Hrvaško, izjemoma v Srbijo. Ampak za teden, dva, ne pa za 50 let...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.354
3.444
113
:aplauz: :cheer: :aplauz: :cheer: :aplauz: :cheer:

Si iz Sirije? Sem. Torej ostani v Siriji!

Si Paki (Pakistanec iz Pakistana)? Sem. Torej ostani v Pakistanu!

Si Johan iz Slovenije? Sem. Torej ostani v Sloveniji!
Le če imaš denar, Johan, smeš NA SVOJE STROŠKE na Hrvaško, izjemoma v Srbijo. Ampak za teden, dva, ne pa za 50 let...

Ampak brez rukzaka!!!!

Pa vsaki dan minimalno 200 eur moraš tam pustit. Če ne drugače daj ubogim puncam tam doli nekaj denarja za.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Čakaj zdaj, ko se bodo našli ekstremni levičarji, ki bodo njihovo tihotapstvo opravičevali oz. relativizirali s tem, da so naši državi tile dejansko delali uslugo, saj so s tihotapljenjem pomagali ilegalcem, da se niso zataknili v Sloveniji ali pa s kakšnim podobnim bullshitom....
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
V takih temah so ponavadi bolj tiho razen ko morajo kak link prlept ali pa kako placano mnenje presstitutk delit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Azijci, pridite!
Vas komaj čakamo, v EU smo poseljeni zelo na redko, pa denarja (prevelike plače, pokojnine) imamo dosti preveč in bi radi malo delili z vami, ker ste taki revčki.
Dajmo se izenačit. Bi imeli tudi vi 500 evrov pokojnine. Brez enega samega dne delovne dobe.

Afričani, pridite!
Vas komaj čakamo, v EU smo poseljeni zelo na redko, pa denarja (prevelike plače, pokojnine) imamo dosti preveč in bi radi malo delili z vami, ker ste taki revčki.
Dajmo se izenačit. Bi imeli tudi vi 500 evrov pokojnine. Brez enega samega dne delovne dobe.

Kajti če bi vsi prebivalci v EU stali (ne pa sedeli po stolih in kavčih), bi bilo zelo verjetno prostora še dva 2-3 miljarde prišlekov, migrantov, azilantov, ilegalcev.

In zakaj hudiča pa bi čez dan vsi sedeli? In ponoči spali v posteljah, tako, da vsak zavzame kar cela 2 kvadratna metra površine... :bonk:

Prijeli 421 ilegalcev

 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Jeba je to. 2000 let nazaj so tudi eni Azijci začeli hodit v Evropo in potem s svojo ideologijo podjarmili celotno Evropo.:gorjaca:

Zdaj recimo ZDA v njegovem imenu pobijajo ljudi po celem svetu.

Kako je pa s temi našimi nevladnimi organizacijami? So jim od lani kaj stopili na prste kar se uvoza in konzultacij pri tem tiče?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.484
3.122
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Migranti se samo nekaterim prikazujejo in jih vidite v enormnih količinah.
270 migrantov v koliko letih, ali so jih je policiji uspelo hitro polovili?


LOL, 270 ilegalcev našteješ v zgolj dveh ali treh večjih skupinah ali pa v šestih povprečnih. Je bilo to že večkrat povedano (v obliki članka ali pa video prispevka s terena), med drugim tudi s strani policije na terenu katerim pa dvomim, da se migranti "prikazujejo" tako kot hočete nekateri to prikazat tu gor.