Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Naprej je treba razjasniti kaj varovanje meje je. To so oborozeni policisti in vojaki v trenutnem stanju, ko imamo alarm. Slednji z avtomatskim orozjem in varovalko v poziciji odklenjeno in postopati po protokolu. Vsakega posebej. Pa naj stoji 20 milijonska vrsta do bagdada. Zavrne vstop tistemu, ki ne izpolnjuje protokolov, kdor vstopa na silo se strelja. Kje je meja se ve, in oborozene patrulje vseskozi potujejo vzdolz meje in strelja tiste, ki so prisli notri nezakonito.
Ker imam to pravico kot drzavljan!

Ne pa da mene in familijo jebejo na kurcevi hrvaski meji dve uri, opice pa vozijo z avtobusi cez brez, da jih pregledujejo. Kdo je tukaj fuknjen?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
BIZI jaz imam 2000 neto plače pa nisem malar tako da se mi ne splača če bi bil na zavodu bi se pa sigurno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Zakaj se pa ne javiš za varuha slovenske mejo, prav sedaj jih iščejo? Pa še bolje plačajo, kot tvoje malanje.
Zakaj pa lajaš iz kavča?

Namesto da si pameten upokojenec preko neta se prijavi.....ne boš gnil doma pred laptopom.....boš še kaj zase naredil z gibanjem...

Pa "usput" omeni še johannes - u.... Se bomo rešili 2h nergacev na mah ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.468
113
Pri nas ni bilo še nobenih letakov, pa smo obmejna občina s približno 10 prijetimi vsakih nekaj dni oz. zadnje čase že skoraj dnevno. Res pa je, da jih večinoma policisti polovijo že ob ograji, le nekaj jih uspe priti do vlaka ali avtobusa, tiste pa potem na naslednjih postajah poberejo. Prava špedicijska služba, če pogledaš koliko maric dnevno gre za Ljubljano.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
To niso letaki razposlani po domovih. Opozorila skrita na spletu so pa seveda že bila.
Dkj-A5uW0AM91Ir.jpg