Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Zajeta slika.PNG

 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.086
3.033
113
Fake news, begunec si z nekim brezveznim telefonom ne bi šel mazati ugleda saj ima sam veliko boljšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: boc

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Nee vem, kje dobijo te cifre...malo napihujejo?

Ponujajo halal certifikate...

IMG_20190617_095614.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ko solatino glavo, preden jo odbiješ z nožem, obrneš nekam tja proti Meki ?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ne delajo oni to tako ... počasi in s skrhano klango? Pravijo da dvignjen adrenalin da v mesu poseben okus ... :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113

Kaj? Alžirec, dva Egipčana ter še dva ilegalna migranta neznanega porekla so ukradli avto ter se tokrat brez lastnika dotičnega vozila odpravili novim ilegalnim dejanjem naproti?
Navadna laž desno usmerjene ksenofobne politike, provokacija brez najmanjše realne podlage, bi rekle ekstremni levičar ovce. Levičarji z dovolj pameti, da dojamejo, da le ne gre za izmišljotino bi bili pa tiho kot videno že mnogokrat.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
S tem da se to ve ze leta kaj delajo. Ampak hej, se eriksonu bo mogoce nekega dne prebilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
S tem da se to ve ze leta kaj delajo. Ampak hej, se eriksonu bo mogoce nekega dne prebilo.

Upam, da bo zraven prebilo še Petri Klepcu in vsem njenim v primeru bana aktiviranim alternickom, Deky_-ju ter ostalim v nekem balončku živečih proilegalnomigrantskim nerealnežem. Na Alterju bo kar naenkrat vsaj 30% manj prispevkov + mirna kri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Slovensko-italijanske patrulje bodo na delu tri mesece

Če mešane patrulje slovenske in italijanske policije, ki bodo začele delovati 1. julija, ne bodo preprečile nezakonitih prehodov meje, bo Italija na meji s Slovenijo postavila fizične ovire, je napovedal italijanski notranji minister Matteo Salvini.

"V Furlaniji-Julijski krajini (FJK) migranti peš prečkajo mejo. S 1. julijem bodo začele delovati mešane patrulje slovenskih in italijanskih policistov. Če ne bodo zadostovale, bomo na mejo postavili zaščitne bariere, saj meje obstajajo zato, ker imajo smisel," je v četrtek zvečer v Trevigliu dejal minister Salvini, ki je tudi vodja skrajno desne Lige. "Toliko naših dedov je dalo življenje na reki Piavi, da je tujci ne bi prečkali. Danes pa jih celo sami hodimo iskat z ladjami. Naj vstopi tisti, ki ima pravico vstopiti. Morda bo moral zaradi tega kakšen naš fant za nekaj mesecev v vojsko," je po poročanju italijanske tiskovne agencije Ansa še dejal italijanski notranji minister.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N