Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ampak res, izsušit to ksenofobno reko, katera vse, ki jo prečkajo, obravnava enako namesto, da bi tako kot želijo nekateri levičarji bolj priviligirano obravnavala ilegalne migrante ter jih neutapljala. :evil:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.167
3.090
113
Tale R O K se ne zaveda, da so se šele zdaj začeli problemi. Treba bo opravit obdukcijo, identifikacijo, obvestit svojce, organizirat pogreb, ki pritiče pokojnim, povabit sorodstvo, najet tolmače, sprožit dedovanje in še bi se našlo.
Ko bi informacija ostala skrita ...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Tale R O K se ne zaveda, da so se šele zdaj začeli problemi. Treba bo opravit obdukcijo, identifikacijo, obvestit svojce, organizirat pogreb, ki pritiče pokojnim, povabit sorodstvo, najet tolmače, sprožit dedovanje in še bi se našlo.
Ko bi informacija ostala skrita ...

Razlaga vprašanja kaj je bolje, ali se v Sloveniji en "imigrant" rodi ali en umre, je že zelo stara.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
I

Izbrisan uporabnik #9334

V kolikor se ne motim je kalamariada v SLO prepovedana. Kaj se pa potem v praksi dogaja pa nebi vedel ali gredo v tujino na poseg in žurko ali pa se to naredi pri nas bolj na potiho....

V Sloveniji ni nič prepovedano, razen prehitre vožnje na cesti :oops1: . Verjetno naši oblastniki želijo, da bi prešli nazaj na ekološke pogone s konjem in lojternim vozom?

Tako da tista od piagolo bi znala kar držati. Verjetno imamo tako prelepe hribe pa punce, da tako radi ostanejo pri nas. Pa še oglašujemo to našo lepoto, namesto da bi jo zadekali v feredže :rolleyes:.
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Samo poglejte te naše punce ... bolj je vroče, manj cunjic imajo na riti. TO NI PRAV ! :mad: Jaz sem to zase negoval in futral, sedaj pa lahko vsak mimoidoči migrant brezplačno zija po njih - še znucale se mi bodo na koncu od vsega tega zijanja :eek:, meni pa samo še ostanki, zvečer in to morda dvakrat na mesec ... pa še takrat se luč ugasne ! :bonk:

Svaki džukac vidi guzu moje curice ! :mad:
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.956
113
Samo poglejte te naše punce ... bolj je vroče, manj cunjic imajo na riti. TO NI PRAV ! :mad: Jaz sem to zase negoval in futral, sedaj pa lahko vsak mimoidoči migrant brezplačno zija po njih - še znucale se mi bodo na koncu od vsega tega zijanja :eek:, meni pa samo še ostanki, zvečer in to morda dvakrat na mesec ... pa še takrat se luč ugasne ! :bonk:

Svaki džukac vidi guzu moje curice ! :mad:
Tole pa se precej cudno prebere :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Čudno :sprasujemse: ? Ja, morda bo Jagababa čudno zastopila, od tebe bi pa pričakoval razumevanje. Konec koncev so to naši hribčki in gorice ter naše punce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N