Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Če bi nekaj deset tisoč rasno čistih matejev, ki so prišli z vseh strani sveta, kak mesec sralo, scalo in kozlalo po travniku, bi bilo verjetno tudi izdano podobno opozorilo.
Ne. Taki Mateji gredo lepo po cestah in skozi mejne prehode z dokumenti. In ne serjejo povsod kot tvoji divjaki iz Afrike.
Samo to tebi tolmačit ker si navajen rogovskega razkošja lajanja švercerjev vsi so fašisti vsi so nacisti vsi so homofobi je misija nemogoče.
 
I

Izbrisan uporabnik #20883

Ne. Taki Mateji gredo lepo po cestah in skozi mejne prehode z dokumenti. In ne serjejo povsod kot tvoji divjaki iz Afrike.
Samo to tebi tolmačit ker si navajen rogovskega razkošja lajanja švercerjev vsi so fašisti vsi so nacisti vsi so homofobi je misija nemogoče.
Kje si pa bil ti z njimi, da so pustili tak slab vtis nate?
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Kje si bila pa ti z njimi, da so se ti tako prikupili?
Si sploh bila kdaj v kakem centru leta 2015, ko se jih je hranilo in oblacilo? Dvomim, ne bi takih pisala.
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Kakorkoli, če smo preživeli pol milijona migrantov pred slabimi tremi leti, jih bomo pa še tistih nekaj posameznikov zdaj. Tako ali tako praktično nihče ne želi ostati v Sloveniji.
Ej ti Micka mickasta, ne govor ti v mojem imenu.
Velkamerji donirajte svoj denar in jih sami prezivljajte.
Meni podaljsujejo delovno dobo, nizajo procent penzije in visajo zavarovanja in nizajo pravice, zato jst dnarja za njih nimam.
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Kje si bila pa ti z njimi, da so se ti tako prikupili?
Si sploh bila kdaj v kakem centru leta 2015, ko se jih je hranilo in oblacilo? Dvomim, ne bi takih pisala.
Je delila ribje konzerve takrat,
seveda iz tujega denarja kupljene.
Zakaj pa mislis da tako podrobno o boleznih sprasuje, cvik cvik , :D

Eno osebno fprasanje -bi upal spat z zensko, ki se je takrat tam okol motala?
(nekatere bolezni so lahko leta skrite, nekateri pa sploh ne zbolijo in so samo prenasalci)
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Bmk za tele kvazi ljubitelje tujih, zaradi katerih je prikrajsan lastni narod.
xazel potem si se lahko na lastne oci prepricala o vzviseni mentaliteti zensk tistih nekaj prvih dni in kasnejsem razmerju moski/zenska v centru... in ti se vedno ne nakaplja v glavo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ne. Taki Mateji gredo lepo po cestah in skozi mejne prehode z dokumenti. In ne serjejo povsod kot tvoji divjaki iz Afrike.
Samo to tebi tolmačit ker si navajen rogovskega razkošja lajanja švercerjev vsi so fašisti vsi so nacisti vsi so homofobi je misija nemogoče.

Spet se vidi, da nimaš pojma.:evil: Večina stotisočev iz leta 2015 je bila lepo dostavljena na mejne prehode z vlaki in avtobusi.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Kakorkoli, mene res zanima česa so se nalezli ti reveži, in na kakšen način. Saj ni treba osebnih podrobnosti, samo bolezen, kraj in način prenosa me zanimajo.
No vsaj za Šamija vemo, da je bil resno bolan, ne vemo sicer podrobnosti, ampak ali smo lahko 100% prepričani, da njegova bolezen ni bila prenosljiva?
A niso migranti iz azilnega doma lani celo pretestirali, ker tam nimajo zdravnika ? Le zakaj bi rabili zdravnika če so zdravi?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Spet se vidi, da nimaš pojma.:evil: Večina stotisočev iz leta 2015 je bila lepo dostavljena na mejne prehode z vlaki in avtobusi

in to v spremstvu in z žegnom policije in vojske, direktno avstrijskim organom v naročje.

Aja tako. Potem je (bilo) tisto vladno opozorilo okoliškim kmetovalcem povsem brezpredmetno ter izdano zgolj in samo iz živega dolgčasa vladnih uslužbencev. Hvala za obrazložitev, bojazni torej ni nobene.
 
I

Izbrisan uporabnik #20883

No vsaj za Šamija vemo, da je bil resno bolan, ne vemo sicer podrobnosti, ampak ali smo lahko 100% prepričani, da njegova bolezen ni bila prenosljiva?
A niso migranti iz azilnega doma lani celo pretestirali, ker tam nimajo zdravnika ? Le zakaj bi rabili zdravnika če so zdravi?
Vprašanje se nanaša na Slovence, ki so delali z migranti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Vprašanje se nanaša na Slovence, ki so delali z migranti.
Delo z bolnimi je vedno rizično, še toliko bolj pa, če bolujejo za neznanimi boleznimi. In pa še bolj, če prihajajo iz daljnih krajev, kjer so tudi bolezni lahko našim zdravnikom nepoznane.
Da so pa mnogi migranti bolni, pa pravijo kar sami, koneckoncev so zahtevali stalnega zdravnika v azilnem domu. Kaj misliš zakaj?
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Bil sem, in sem še na lokacijah, kjer je mejo prestopila in jo še prestopa, velika večina omenjene horde.
Razen smradu, pljunkov in politja s scalnico nisem bil deležen direktnega kontakta z njimi (hvala državi za maske in rokavice).
Prostori, ki niso bili odstranjeni (šotori, kontejnerji) so bili po krizi razkuženi in so v uporabi.

Ne poznam nikogar, ki bi imel zdravstvene težave, ki bil bile neposredno posledica prisotnosti horde.

Kljub temu jih ne maram in jih ne želim blizu sebe, golazni migrantske.

LP
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Tomićka iz zveze norcev ne bi pucala svinjarije za migranti katere je navlekla v Slovenijo. O jej pa taka humanitarka.
 

Priponke

  • Screenshot_20180816-084546_Facebook.jpg
    Screenshot_20180816-084546_Facebook.jpg
    675 KB · Ogledi: 217
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.