Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

B81

22. jul 2007
34.264
8.813
113
Česa so se nalezli, kdaj in kje?

Boljse vprasanje je ali se je kdo cesa nalezel in ali je zidan izdal opozorilo kar tako v tri dni?

Pa odgovori na to, ce bo slo. Na tvoje vprasanje ne znam odgovorit, ker ne vem (bog je ali pa ne, ne vemo)...
Znas ti odgovorit na moje?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.178
113
Največje sovražno dejanje v Sloveniji je poročanje o podivjanih muslimanskih migrantih.
 

Priponke

  • Screenshot_20180815-161154_Facebook.jpg
    Screenshot_20180815-161154_Facebook.jpg
    722 KB · Ogledi: 203

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Boljse vprasanje je ali se je kdo cesa nalezel in ali je zidan izdal opozorilo kar tako v tri dni?

Pa odgovori na to, ce bo slo. Na tvoje vprasanje ne znam odgovorit, ker ne vem (bog je ali pa ne, ne vemo)...
Znas ti odgovorit na moje?

Leta 2015, ko je policija na travnikih brez sanitarij, tudi nekaj dni zadrževala tisoče migrantov, je bilo smiselno opozorilo pred nevarnostjo bolezni. Androidek 123 se pa dela, kot da je bilo objavljeno včeraj.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.178
113
Leta 2015, ko je policija na travnikih brez sanitarij, tudi nekaj dni zadrževala tisoče migrantov, je bilo smiselno opozorilo pred nevarnostjo bolezni. Androidek 123 se pa dela, kot da je bilo objavljeno včeraj.
Ali so tvoji migrantoljuPci že preklicali to obvestilo zaradi kužnih migrantov? Pa seveda nujno VIR o preklicu.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Če bi ti na Trstenjakovi sprogramirali več kot le eno kolesce, bi sam videl, če je opozorilo še smiselno. :jok:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Če bi nekaj deset tisoč rasno čistih matejev, ki so prišli z vseh strani sveta, kak mesec sralo, scalo in kozlalo po travniku, bi bilo verjetno tudi izdano podobno opozorilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
???

Kaj se tebi spet blede? Kakšna rasna čistost? A spet nisi dojel kaj sem napisal oz. zakaj a ne? Jao ej...
 
I

Izbrisan uporabnik #20883

Kakorkoli, če smo preživeli pol milijona migrantov pred slabimi tremi leti, jih bomo pa še tistih nekaj posameznikov zdaj. Tako ali tako praktično nihče ne želi ostati v Sloveniji.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Izvoli zaporedje bizi, da ti malo olajšam povezovanje replik:

Sprašujem samo, kje in kdo so vsi tisti, ki so zboleli zaradi stika z begunci/migranti ali kakorkoli jih že imenujete.
Svojega cerarja vprašaj ker je izdal to opozorilo zaradi tvojih kužnih migrantov.
Bo Matey povedal.
Matey pravi, da je ta navodila izdala vlada RS in se posledično kar nanjo obrni za dodatne obrazložitve kaj točno so s tem mislili in zakaj je tako nestrpno in rasistično opozorilo sploh potrebno.
 
I

Izbrisan uporabnik #20883

Izvoli zaporedje bizi, da ti malo olajšam povezovanje replik:
Tole si pozabil dati na prvo mesto:
Nerelevantno glede na to, da so prehodi še vedno zelo aktualni za različno velike mase ljudi, že samo en sam bolan migrant ali pa manjša skupina obolelih migrantov pa ti lahko popolnoma zj3be sistem na pašniku. Glede na to, da pa naj bi bilo priporočilo iz leta 2015 bo pa toliko lažje ugotovit ali ti v takem primeru država tudi dejansko kaj pomaga (pri povračilu stroškov) ali zna samo pametovat domačim, pomagat pa tujim ljudem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Kakorkoli, če smo preživeli pol milijona migrantov pred slabimi tremi leti, jih bomo pa še tistih nekaj posameznikov zdaj..

Načeloma bi to moralo držati ja. To iz vidika preživeti. Zgolj in samo to.

Tako ali tako praktično nihče ne želi ostati v Sloveniji

O tem pa nebi bil tako prepričan. V kolikor imajo za alternativo Nemčijo, Švedsko, itd. se strinjam z napisanim. V kolikor pa imajo za alternativo deportacijo nazaj na BV ali pa S afriko oz. v kakšno od prvih držav popisnic pa se situacija lahko hitro spremeni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Tole si pozabil dati na prvo mesto:

Tematsko spada zraven ja, sem pozabil na to ampak glede na mojo zadnjo repliko na tvoj poziv kaj bom jaz povedal in potem repliko bizija z rasno čistostjo pa to niti ni tako pomembno.

In da tu rasa sama nima veze in je logično, da je problem bolezni aktualen zaradi velikih razdalj, ki jih migranti prepotujejo ter zaradi slabe higiene, ki jih pri tem spremlja. Ampak, če te ima nekdo za rastista potem avtomatsko misli, da te valda moti rasa in se jo potem takole glupo vključuje v debato. Druge povezave tu nekako ne najdem zakaj bi privlekel rasno čistost not.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.