Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz sem bil vedno strpen. Dokler ni nekdo odkrito začel lagati in potvarjati. Za take ljudi pa nimam tolerance!

Nič ni bolj odurnega kot nek anonimnež, ki misli da sme po internetu kar tja v tri dni gobcati, potvarjati resnico in onesnaževati splošno znanje in zgodovino.
Sedaj je ta anonimnež poizkusil svojo laž naprtiti meni! :gorjaca::gorjaca::gorjaca:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Najhujše je za zvezdaše ko vidijo resnico. To jih povsem vrže iz tira in začnejo takoj osebno žaliti in groziti. Lep dokaz je zgornji primer.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Ne sprašujem te o meni, moji politični usmerjenosti, mojih vhodnih vratih in moji solidarnosti, prav tako to ne spada v temo o migrantih. Sprašujem te samo to, ali bi lahko in na kakšen način bi v letu 2015 preusmerili migrantski val in kaj nam je narediti danes, da ne bomo deležni novega. Samo to. In odgovor v smislu Tako kot Madžari in Ali zaklepaš vrata so samo tvoje preusmerjanje pozornosti iz problema, ker migracije dejansko so vedno večji problem. Vsi govorite kako je Slovenija leta 2015 narobe ravnala in kako narobe ravna zdaj, nihče pa ne pove kako si zamišlja rešitev v praksi, razen tistih ki bi streljali na migrante, kar vsi vemo da je blebetanje par excellence.
Saj sem zapisal, kako bi morali ravnati. Vsak ilegalc katerega zalotimo ilegalno na območju Slovenije ga namesto v azilni dom strpamo za nekaj dni v arest, če je za to zakonska podlaga (če še ni pač ustrezno spremenimo zakonodajo) in ga po prestani kazni z avtobusom/vlakom vrnemo nazaj na Hrvaško. Stroške postopka in transporta seveda plača sam- ali z denarjem, katerega ima s sabo ali z družbeno koristnim delom.
Ko pa bo na Hrvaškem dobil status begunca pa je dobrodošel pri nas, če bi želel tukaj živeti, delati in sprejemati našo kulturo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
€U je do zdaj zapravila že čez tisoč milijard € zaradi migrantov.
A ne bi bilo bolje če bi polovico tega denarja porabili tam kjer problem dejansko nastaja? Pomoč Afriki? Sicer pa je bila napaka Amerike ker ni že leta 2011 likvidirala Asada. Potem ne bi bilo nobene vojne. Morda mrtvih nekaj deset tisoč vsekakor pa ne pol milijona in 6 milijonov razbežalih po svetu. Aja...putin je bil proti.
ISIS radikalne celice pa niso bile samo v Siriji ampak so po celem svetu. V Bosni. Celo tudi v Ljubljani.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj sem zapisal, kako bi morali ravnati. Vsak ilegalc katerega zalotimo ilegalno na območju Slovenije ga namesto v azilni dom strpamo za nekaj dni v arest, če je za to zakonska podlaga (če še ni pač ustrezno spremenimo zakonodajo) in ga po prestani kazni z avtobusom/vlakom vrnemo nazaj na Hrvaško. Stroške postopka in transporta seveda plača sam- ali z denarjem, katerega ima s sabo ali z družbeno koristnim delom.
Ko pa bo na Hrvaškem dobil status begunca pa je dobrodošel pri nas, če bi želel tukaj živeti, delati in sprejemati našo kulturo.


Ja, s tem se pa tudi jaz strinjam. (pa nisem noben zvezdaš)
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
zakon, že lep čas ugotavljamo, da je ta forum vglavnem nemoderiran. In ker ni moderiran, so posamezniki pogumni in si privoščijo tak nivo izražanja. Res ne bi bilo veliko dela, da teh 5-10 uporabnikov malo po prstih ampak... obstaja samo ignor posameznikov, še spam funkcije ni več.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, že nekaj časa ugotavljamo, da je Alter Forum postal rjavosrajčno trobilo. Ker se nič okoli tega problema ne zgane, je tudi čedalje večja bojazen, da nam sledi scenarij iz 30. let prejšnjega stoletja v Nemčiji.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Skrajni levičar Preac.
 

Priponke

  • Screenshot_20180618-140917_Facebook.jpg
    Screenshot_20180618-140917_Facebook.jpg
    125,7 KB · Ogledi: 147

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Pa kaj na tem alterju je res dovoljen vsaki nivo izražanja??:bonk:

"Nimaš kaj tipično slovensko. Popljuvaj kaj se da:bonk:Eni ste res prave budale. Pa kaj sploh gledate, če vas tako moti?"
"Kako naj imam v kretenski sloveniji varnostno razdaljo, če pa se že pri razdalji enega avta vrivajo."
"Kaj gre tem žabarjem v nos ta magna je že pravi absurd. "
"Potem, pa glej tam kjer živiš, nas pa pusti s temi debilizmi. Ti bo lažje v življenju;)"
"Očitno ste malo nevoščljivi. Stalno večji debili ste, vsako temo zaserjete do konca.:gorjaca:"

............................



Glede na tvoje moraliziranje?
A to je ta nivo, na katerega se naslanjaš?

?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Saj sem zapisal, kako bi morali ravnati. Vsak ilegalc katerega zalotimo ilegalno na območju Slovenije ga namesto v azilni dom strpamo za nekaj dni v arest, če je za to zakonska podlaga (če še ni pač ustrezno spremenimo zakonodajo) in ga po prestani kazni z avtobusom/vlakom vrnemo nazaj na Hrvaško. Stroške postopka in transporta seveda plača sam- ali z denarjem, katerega ima s sabo ali z družbeno koristnim delom.
Ko pa bo na Hrvaškem dobil status begunca pa je dobrodošel pri nas, če bi želel tukaj živeti, delati in sprejemati našo kulturo.
Aha. In kje bi našel zapor za pol milijona migrantov, ki bi potem na državne stroške mesece čakali na sojenje in na deportacijo na Hrvaško? Misliš da bi jih Hrvati prevzeli? Kako bi jim sodil če nimajo dokumentov in niso identificirani? In na podlagi česa bi jih obsodil in izgnal? Po tvoje bi še zdaj imeli ene 495.000 nezakonitih migrantov v zaporih, kjer še za domače kaznjence nimamo dovolj prostora.
Pa mladoletniki in otroci? Nosečnice? Otroci ki bi se rodili pri nas?
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Aha. In kje bi našel zapor za pol milijona migrantov, ki bi potem na državne stroške mesece čakali na sojenje in na deportacijo na Hrvaško? Misliš da bi jih Hrvati prevzeli? Kako bi jim sodil če nimajo dokumentov in niso identificirani? In na podlagi česa bi jih obsodil in izgnal? Po tvoje bi še zdaj imeli ene 495.000 nezakonitih migrantov v zaporih, kjer še za domače kaznjence nimamo dovolj prostora.
Pa mladoletniki in otroci? Nosečnice? Otroci ki bi se rodili pri nas?
Ko bi prvega ilegalnaga migranta poslali v arest bi njihovi Iphoni kar hitro zapeli in ne bi bilo nikogar več blizu.

Česa od "...stroške postopka in vračanja plačajo z denarjem, če ga imajo ali plačajo z družbeno koristnim delom..." nisi razumela, da omenjaš "..na državne stroške..."

Drugače pa- kako dvolična si. Skrbijo te državni stroški, če bi jih namesto v azilni dom dali v čuzo, nič pa te ne skrbijo državni stroški, ko jih strežemo in jim dajemo denar za žepnini medtem ko so v azilnih domovih.

Ker so zmetali stran dokumnete, pa se lahko svobodno sprehajajo po svetu kjer jih sprejemajo z odprtimi rokami in jim nudimo hrano, stanovanje, denar za žepnino... Le kako te ni sram zagovarjati takšna stališča medtem ko najmanj 280.000 tvojih rojakov živi pod pragom revščine, pa zanje ne zahtevaš vsakodnevne hrana, stanovanja in denar za žepnino. So mar tvoji rojaki manj vredna bitja v primerjavi z ilegalnimi migranti. Najbolj ogabno pa je, da ti ilegalni migranti, kateri so muslimanske vere celo živijo v prepričanju, da so več vredni od nevernikov.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ko bi prvega ilegalnaga migranta poslali v arest bi njihovi Iphoni kar hitro zapeli in ne bi bilo nikogar več blizu.

Česa od "...stroške postopka in vračanja plačajo z denarjem, če ga imajo ali plačajo z družbeno koristnim delom..." nisi razumela, da omenjaš "..na državne stroške..."

Drugače pa- kako dvolična si. Skrbijo te državni stroški, če bi jih namesto v azilni dom dali v čuzo, nič pa te ne skrbijo državni stroški, ko jih strežemo in jim dajemo denar za žepnini medtem ko so v azilnih domovih.

Ker so zmetali stran dokumnete, pa se lahko svobodno sprehajajo po svetu kjer jih sprejemajo z odprtimi rokami in jim nudimo hrano, stanovanje, denar za žepnino... Le kako te ni sram zagovarjati takšna stališča medtem ko najmanj 280.000 tvojih rojakov živi pod pragom revščine, pa zanje ne zahtevaš vsakodnevne hrana, stanovanja in denar za žepnino. So mar tvoji rojaki manj vredna bitja v primerjavi z ilegalnimi migranti. Najbolj ogabno pa je, da ti ilegalni migranti, kateri so muslimanske vere celo živijo v prepričanju, da so več vredni od nevernikov.
Le zakaj se tega ni spomnil Orban ali pa tako opevani Bolgari in zakaj pri njih niso peli iphoni?
Od kdaj se pa zapor plačuje?
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
HAHAHAHAHA pa ne, da se vam pricenja svitati. Ene par let prepozno ane? Ko sem govoril o trojanskih konjih par let nazaj sem bil pa debil.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Politika je v svoji sredi ena velika laž, manipulacija in hinavščina, ki ne izbira sredstev za doseganje ciljev. Pod krinko humanitarnosti se skriva marsikaj gnilega. Dejansko kapital želi, da dobimo nove sužnje 21. stoletja, saj domačini enostavno ne želijo delati za tako nizek prihodek in biti njihov suženj, hkrati pa si kapital povečuje volilno bazo z uvoženo delovno silo. Humanitarne organizacije financirane z davkoplačevalskih denarjem nas povrečnežev rastejo kot gobe po dežju.. Mislite, da je bruseljskim uradnikom kaj mar za povrečnega Slovenca, Korošca, Čeha ali Španca. Če bi Bruselj želel pomagati tem nesrečnikom vojen na Bližnjem vzhodu, bi jim ponudil zatočišča blizu žarišč, ne pa da ljudje pešačijo čez Balkan na tisoče kilometrov, ali potujejo z gumijastimi čolni sredi sredozemlja. In temu se reče hinavščina.

Povprečen Evropejec počasi ratal prepameten za cerkev, kapital in bruseljske uradnike in se preveč dobro zaveda kako nas vozijo žejne čez vodo. In edino doktrina šoka je edini možen pristop, kar se je izkazalo z podpiranjem islamističnih celic po EU in posledično napadih mladih ljudi, ki so jim oprali glave, pohodom stgtisočih migrantov čez Evrope do obljubljene dežele na severu in nenazadnje reševanjem bank in drugih manipulantov na plečih davkoplačevalcev.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
€U je do zdaj zapravila že čez tisoč milijard € zaradi migrantov.
A ne bi bilo bolje če bi polovico tega denarja porabili tam kjer problem dejansko nastaja? Pomoč Afriki? Sicer pa je bila napaka Amerike ker ni že leta 2011 likvidirala Asada. Potem ne bi bilo nobene vojne. Morda mrtvih nekaj deset tisoč vsekakor pa ne pol milijona in 6 milijonov razbežalih po svetu. Aja...putin je bil proti.
ISIS radikalne celice pa niso bile samo v Siriji ampak so po celem svetu. V Bosni. Celo tudi v Ljubljani.


Naj Afriki pomagajo tisti, ki imajo od nje dobiček:

Francozi v Afriki: senčna stran afriške gospodarske rasti
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Le zakaj se tega ni spomnil Orban ali pa tako opevani Bolgari in zakaj pri njih niso peli iphoni?
Od kdaj se pa zapor plačuje?
Zapor se ne plačuje, kot se ne plačuje bivanje v azilnem domu. Plačuje pa se stroški sodnega procesa, pa avtobusni prevoz nazaj na Hrvaško pa...

In kaj misliš, da so naredili Madžari. Postavili so ograjo in potem par ilegalnih migrantov zaprli, saj je uničevanje državne lastnine kaznivo dejanje.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.