Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
A da se pizdarije ne dogajajo? Pa človek božji, kje živiš???????????????????????????

Ampak glej... mej ti svoje sveto prepričanje, meni pa pusti mojega in mi prosim ne repliciraj, ker jaz tebi več ne bom.

LP

človek, se dogajajo. a sem napisal, da se NE dogajajo???

pa seštej vse akterje. pol pa poglej koliko je 70%.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kaj? Sukas se okoli nekih pravil in zakonov in PM,ki so cisto irelevantni. Problem je nova kultura in izkusnje evropejcev.
Tudi uporabnik, ki zivi v Svedski, je napisal izkusnjo, pa to vse preslisite. Ko da ste mutavi.

jest se nič ne sukam okoli pravil in zakonov. Samo podvomil sem v eno trditev.

izkušenj je pa malo morje... enih in drugih, tko da taka mnenja me ne bodo prepričala.

model1a: če bi bilo 70% beguncev divjakov, a veš koliko je to v številkah? in kakšne množične pizarij.e bi se mogle to dogajat?

ne rečem, da vmes ni divjakov, samo sigurno pa niso v takem številu.

Dogaja se točno to, kar je krožilo po netu na začetku te pizdarije, kar bi naj pisal nek "bivši vladni uslužbenec".

In če pustimo ob strani posamezne primere umorov in posilstev (kot je to v vaši navadi), se spomni na silvestrovo po nemških mestih. Pubec dal skozi tečaj o obnašanju do žensk, potem pa eno posilil.

Kako pa se tole opraviči? Mislim ker jaz bi tudi rad to razumel in mogoče pogledal malo drugače na zadevo, tako kot gledate na zadevo vi, ampak mi nikakor ne uspeva. Zame ni vse to nič drugega kot grožnja dokaj mirni evropi in ljudje, ki PO BRANJU tega zamižijo na eno oko, so....ne vem kaj bi sploh napisal...
In ko bodo tile "begunci" nastanjeni in se bodo pogrupirali v male produktivne ekipe, bo pizdarija še večja. Tam nekaj skupin po sto ljudi in ne bo nobena policija in soldiers of odin skupine dovolj.

In ne razumem vašega razloga, da mislite, da se to ne bo zgodilo, da se bo vse naenkrat umirilo in bomo vsi srečni skupaj. Nix jasno.
Aja tole, ne s statistiko ven hodit, da pač na toliko ljudi je pač toliko izprijencev. Tega evropi enostavno ni potrebno, še svojih problemov vedno ne reši, zdaj pa bo (upamo da ne) imela še x krat več dela.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
človek, se dogajajo. a sem napisal, da se NE dogajajo???
pa seštej vse akterje. pol pa poglej koliko je 70%.

No kar poglej, če je bilo št. prijav prek 1000, je ZELO verjetno, da je prava številk kar nekaj 1000, če pustimo tiste ki niso prijavile ali so spizdile pravi čas.

Če so govorili, da je bilo veliko teh okoli, lahko dokaj hitro prideš na cifro nekaj 10 000 opic (ja, ti so, ostali ne), ki so se malo razživeli.
Ampak ej, saj ni to problem. Bomo prespali pa bo
priden.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kaj? Sukas se okoli nekih pravil in zakonov in PM,ki so cisto irelevantni. Problem je nova kultura in izkusnje evropejcev.
Tudi uporabnik, ki zivi v Svedski, je napisal izkusnjo, pa to vse preslisite. Ko da ste mutavi.

jest se nič ne sukam okoli pravil in zakonov. Samo podvomil sem v eno trditev.

izkušenj je pa malo morje... enih in drugih, tko da taka mnenja me ne bodo prepričala.

model1a: če bi bilo 70% beguncev divjakov, a veš koliko je to v številkah? in kakšne množične pizarij.e bi se mogle to dogajat?

ne rečem, da vmes ni divjakov, samo sigurno pa niso v takem številu.

Nihče ni nikoli nič rekel čez prave begunce. Samo teh je malenkost.
Ker te mnenja ne bodo prepričala, si oglej prvi del te teme (videoposnetke), ter posnetke v sosednji temi (lepote multikulturnosti).
In, glej ga zlomka, našel boš na stotine le teh, kjer božčki mečejo kamenje, plastenke v ljudi. Tudi naše aktiviste. (prav jim je
evil.gif
), pretepajo in posiljujejo domače (nemške, avstrijske, švedske) otroke za zabavo, serjejo v bazene, trdijo, da je Evropa zdaj islamska, da hočejo svoje hiše, denar, da je hrana zanič, da ni PS3, televizorja, da je mraz, da dežuje,.................................
In, kako bi ti te "revčke" imenoval drugače, kot neandertalci?

okoli 470.000 jih je šlo skozi slovenijo. 70% je 329.000 ljudi... in ti men o posameznikih na videih...

lej, sej vem, da vsako kriminalno dejanje je že katastrofa za bližnje. Vse to mi je jasno... Samo res mi gre na živce, k folk kr neki na približno piše, in tud za trenutek ne pomisli, kaj piše!

In že 35ič pišem, da kdor je na kameri ali kakorkoli drugače dokazano kriv, da meče kamne v policaje, in dela druge pizd.arije, se ga izloči iz množice, in se ga najprej orng izpraša, kdo je, in potem na ladjo nazaj v turčijo, če ni begunec.

sam ne mi pa govort da jih je 70% barab!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kaj? Sukas se okoli nekih pravil in zakonov in PM,ki so cisto irelevantni. Problem je nova kultura in izkusnje evropejcev.
Tudi uporabnik, ki zivi v Svedski, je napisal izkusnjo, pa to vse preslisite. Ko da ste mutavi.

jest se nič ne sukam okoli pravil in zakonov. Samo podvomil sem v eno trditev.

izkušenj je pa malo morje... enih in drugih, tko da taka mnenja me ne bodo prepričala.

model1a: če bi bilo 70% beguncev divjakov, a veš koliko je to v številkah? in kakšne množične pizarij.e bi se mogle to dogajat?

ne rečem, da vmes ni divjakov, samo sigurno pa niso v takem številu.

Dogaja se točno to, kar je krožilo po netu na začetku te pizdarije, kar bi naj pisal nek "bivši vladni uslužbenec".

In če pustimo ob strani posamezne primere umorov in posilstev (kot je to v vaši navadi), se spomni na silvestrovo po nemških mestih. Pubec dal skozi tečaj o obnašanju do žensk, potem pa eno posilil.

Kako pa se tole opraviči? Mislim ker jaz bi tudi rad to razumel in mogoče pogledal malo drugače na zadevo, tako kot gledate na zadevo vi, ampak mi nikakor ne uspeva. Zame ni vse to nič drugega kot grožnja dokaj mirni evropi in ljudje, ki PO BRANJU tega zamižijo na eno oko, so....ne vem kaj bi sploh napisal...
In ko bodo tile "begunci" nastanjeni in se bodo pogrupirali v male produktivne ekipe, bo pizdarija še večja. Tam nekaj skupin po sto ljudi in ne bo nobena policija in soldiers of odin skupine dovolj.

In ne razumem vašega razloga, da mislite, da se to ne bo zgodilo, da se bo vse naenkrat umirilo in bomo vsi srečni skupaj. Nix jasno.
Aja tole, ne s statistiko ven hodit, da pač na toliko ljudi je pač toliko izprijencev. Tega evropi enostavno ni potrebno, še svojih problemov vedno ne reši, zdaj pa bo (upamo da ne) imela še x krat več dela.


Pa kdo opravičuje take stvari??? kje sem jest ali kakšen drug zagovornik zapisal, da bi jim mogli opravičit taka kriminalna dejanja???

A vi res ne razumete, kje je kamen spotike med vami in nami???

še enkrat bom povedal, pol se bom pa že naveličal. V vašem POSPLOŠEVANJU da so vsi opice in barabe. Mene samo to moti. Nič drugega.

Umirilo se bo... tako ali drugače... enkrat. Sej so že začeli z ekonomskimi posledicami... sej vemo, da je denar sveta vladar, torej se bo tukaj verjetno končalo - pri denarju.

Pa še kako se strinjam, da Evropi tega ni potrebno. Poziramo drek od enih drugih... čeprav, je bila tudi EU zraven pri ustvarjanju vojne v siriji, iraku in afganistanu.... čeprav ne vse članice, ampak pokimat so pa mogle večina...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
@msenjur
Ne morem bit tiho po vseh klobasah, ki si jih sproduciral... Prepričan sem, če v Sloveniji ne bi bilo ljudi kot si ti, bi bila Slovenija res ena majhna Švica, tako pa zaradi tako omejeno razmišljajočih ljudi ostaja na nivoju Balkana oz. še slabše.
cry12bpy.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
haha... le kdo je omejen? Ne vem, kdo se je v zadnji mesecih "omejil"...

drugač pa slovenija bi lahko bila švica, če le ne bi imeli vsi tako lepljivih prstov in v glavi omejitve glede zgodovinskih belih in rdečih.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Vidim da ne razumeš, pa ti bom po domače povedal... Ne mislim, na omejitev države ampak na mentalno omejene državljane ki se jim jebe za slovensko zgodovino in predvsem za slovensko prihodnost.
Saj bi še kaj napisal tudi o pri nas že živeči manjšini "temnih" priviligirancev, kateri imajo več pravic kot ostali delovni Slovenci. In pri teh prihajajočih neandertalcih se že sedaj kažejo isti ali večji znaki priviligiranosti, pa še niti državljani RS niso. Kaj šele bi bilo, če bi to postali...
In tebi podobni osebki to odobravajo in si to želijo. Faaak...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kako jim bomo pa zagotovilo oskrbo, kot so jo vajeni doma?


Tisti 2 Pahorjevi kameli ki jih ni dobil koikor vem, ne bosta zadostovali.

Imam na mailu še en video, ko se kamelar umiva, pa nimam pojma, kako ga objavit.
tongue-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
He he... Vse sevraæa, vse se plaæa...
Pred 500 leti zavojevalci, nasilno pokristjanjevanje, danes žrtve islamizacije... Dober ste to počeli, moram reči, lepo so se naučili tepiharji od vas iz zgodovine.
In ti si res pravo tele s čim se ven mečeš...
Nahebal bomo pa vsi.
No ja, komunisteki so mi že marsikaj prilepili, a da me nek komunistek označi za 500 letnega američana je pa zares nekaj novega.

PS je pa vprašanje ali migrante vabimo normalni in kristjani ali zgolj kretenski in kratkovidni komunisteki, kateri se ne zavedajo, da so za muslimane ateisti in pedri zgolj gomazeči stvori, katere je potrebno takoj pokončati, kristjani pa lahko tudi preživimo, če se jim brezpogojno pokorimo.
Ti se s svojimi izjavami že tako smešiš, da se tud prjavu več ne bi v forum, če bi se tega zavedal.
Če bi videl dalj kot pol metra od svojega nosu, bi mogoče opazil, da obstaja na tem svetu marsikaj drugega kot JJ, murgle, domobrani, komunisti.... ja... živiš v svojem svetu
stupid-1.gif

(zdej pa pljuvaj kolk hočeš)
Se zavedam, da obstaja tudi kaj drugega, kot si sam naštel, zato pa sem tudi omenil homiče in ateiste. V iluziji sveta v kateri živijo vabijo nekritično k sebi vse. Med drugimi tudi pošast, katera jih bo ugonobila.

PS- kdo pjuva čez koga je pa stvar analize. Komunisteki ste tisti "strpneži", kateri bi ugonobili vse nestrpneže.
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36

http://www.spiegel.de/


Alternative Flüchtlingsrouten: Neue Wege durch Europa
01.03.2016


1.)

Von Griechenland aus wurden die Migranten von Schleusern bislang durch Mazedonien, Serbien, Kroatien und Slowenien in Richtung Österreich und Deutschland gebracht. Weil Mazedonien täglich aber nur noch ein paar Hundert Migranten ins Land lässt, stauen sich die Flüchtlinge an der Grenze Griechenlands, in den Flüchtlingslagern und in Athen. "Sie werden sich neue Routen um Mazedonien suchen", sagt Europareferent Karl Kopp. "Jetzt schlägt die Stunde der Schleuser."

2.)

Die Griechenland-Italien-Route: Für etwa 2500 Euro können die Migranten, versteckt in einem Container, auf Fähren und Seeschiffen von Piräus aus illegal an die Südspitze Italiens gelangen.

3.)

Die Albanien-Apulien-Route: Wenn sich die Flüchtlinge durch Westgriechenland über die albanische Grenze durchgeschlagen haben, warten auch dort bereits Schleuser auf sie. Tausende sollen bereits auf dem Weg nach Albanien sein. Eine nächtliche Überfahrt zum italienischen Apulien in einem Fischerboot birgt jedoch ein hohes Risiko.

4.)

Bosnien-Herzegowina-Route: Eine weitere Möglichkeit auf dem Westbalkan ist der Weg durch Albanien, Montenegro und Bosnien-Herzegowina bis nach Kroatien entlang der Adriaküste. Lange war die Route über Montenegro und Bosnien-Herzegowina unter anderem wegen der Minengefahr zu riskant.

5.)

Kosovo-Serbien-Route: Zu politischen Spannungen dürfte es führen, sobald Flüchtlinge von Griechenland und Albanien über die Republik Kosovo nach Serbien ziehen werden. Mitarbeiter der Hilfsorganisation Humedica halten diese Ausweichroute mit erhöhtem Konfliktpotenzial für wahrscheinlich.

6.)

Bulgarien-Route: Die Route durch Bulgarien nach Serbien oder über Rumänien nach Ungarn gilt als unpopulär - vor allem wegen des brutalen Vorgehens der Polizei in Bulgarien gegen Flüchtlinge. Laut offiziellen Angaben wurden dort im Januar nur 1966 Flüchtlinge registriert. Dabei war es bisher aufgrund des schwachen Grenzschutzes eher einfach, das Land zu passieren.

7.)

Schwarzes Meer: Ebenfalls für Schleuser attraktiv könnte die Schwarzmeer-Route werden. Dass Flüchtlinge von der türkischen Nordküste bis nach Bulgarien oder an die rumänische Küste nach Europa eingeschleust werden, sei denkbar, schätzt Pro-Asyl-Referent Karl Kopp. So würden Schleuser auch dem Nato-Einsatz in der Ägäis ausweichen.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.192
41
48
70% je barab in pližnostnih tatov... če to tebi ne gre v glavo je to tvoj problem. Vsak "ekonomski" migrant nima niti najmanšega namena delat temveč čaka, da mu bo vse podarjeno. Ko ti bo to jasno, boš tudi moe poste razumel. Zdaj sem pa res zaključil s tabo, ker jih očitno tako zelo obožuješ. Daj pojdi v Hanžkovo pisarno pa mu pomagaj, da jih vseh 200 000 zvlečejo v Slovenijo-najbolje kar vse okoli kraja, ker ti živiš. Se boš sigurno izredno udobno in varno počutil.Pa potem poročaj, kaj ti je še ostalo doma razen cegla od hiše?

LP
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Vidim da ne razumeš, pa ti bom po domače povedal... Ne mislim, na omejitev države ampak na mentalno omejene državljane ki se jim jebe za slovensko zgodovino in predvsem za slovensko prihodnost.
Saj bi še kaj napisal tudi o pri nas že živeči manjšini "temnih" priviligirancev, kateri imajo več pravic kot ostali delovni Slovenci. In pri teh prihajajočih neandertalcih se že sedaj kažejo isti ali večji znaki priviligiranosti, pa še niti državljani RS niso. Kaj šele bi bilo, če bi to postali...
In tebi podobni osebki to odobravajo in si to želijo. Faaak...

lej, te čist dobro razumem. očitno ti mene razumeš. Meni rečeš, da sem omejen, ubistvu ste pa vi, ker ste se vi omejili (karakterno - z ograjo)...

Men se nič ne jebe za našo zgodovino in še manj za prihodnost. Pač ne verjamem, da lahko 1000 ljudi spremeni in uniči našo državico in tako opevano kulturo, ki je itak na psu zadnje čase...

Mene bolj skrbi za prihodnost, ker v sloveniji je drugačnost tak TABU, da je to kr grozno. Upam, da se ti ne zaljubiš v kakšno zapečeno, da otrok ne bo gey, da otrok ne bo spoznal kakšne zapečene, da vnuk ne bo gey, da vnuk ne bo spoznal kakšne zapečene.... pa da ne boš imel kakorkoli drugačnega člana v družini. ker ne vem kaj boš pol naredil... verjetno se jim boš odpovedal.

Očitno je vse kar je drugačnega škodljivo in nevarno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
70% je barab in pližnostnih tatov... če to tebi ne gre v glavo je to tvoj problem. Vsak "ekonomski" migrant nima niti najmanšega namena delat temveč čaka, da mu bo vse podarjeno. Ko ti bo to jasno, boš tudi moe poste razumel. Zdaj sem pa res zaključil s tabo, ker jih očitno tako zelo obožuješ. Daj pojdi v Hanžkovo pisarno pa mu pomagaj, da jih vseh 200 000 zvlečejo v Slovenijo-najbolje kar vse okoli kraja, ker ti živiš. Se boš sigurno izredno udobno in varno počutil.Pa potem poročaj, kaj ti je še ostalo doma razen cegla od hiše?

LP

jih imam v okolici, pa zaenkrat nam nič ne manjka. pa tud otroci so še vsi v šoli in vrtcu - niso še nobenega pojedli. očitno jih v centru dobro futrajo.

če se pa 340.000 barab bliža sloveniji, potem nam pa tud vojska ne more več pomagat. bog nam pomagaj.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.