Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Napisem v angleskem jeziku da bo bolj razumljivo ali kaj? Za Slovenijo ni razlike med BIH in Sirijo. V obeh primerih ni "prva varna drzava".
Sploh glede na to ce begunec konca v ZDA (recimo). Ni nobene k. razlike in nikoli begunce ni omejiti na "prvo varno drzavo". To fizicni ni izvedljivo, se manj pa potrebno.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Aha ok, kaj pa prvi del stavka?

Prvi del stavka je debilen ozr. ni vreden komentarja. Posplosevati nekaj pocez o 10mio ljudi... Ti ves da je med njimi ogromno raznih ver in nacionalnosti? Da niso avtomaticno muslimani, se manj "selafisti"? Ves da so vecina alawiti ,ki bezijo pred "IS"? Oni naj bi islamizirali EU? Se njih bojis?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.327
113
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Na nč kej tazga nisem namigoval, samo tole tvoje tripanje na pojem varna država mi je bil smešen. Drgač pa, če bi bil v njihovi koži , ne, Turčija zame ne bi bila varna država (če že vprašaš).

Jaz prav nič ne tripam na varno državo ampak me je zgolj zanimalo, čemu takšno izpostavljanje tega pojma. Tripa na to torej kdo drug in ne jaz, sem se pa v to zapičil v to, ker se mi je zazdelo, da avtor tega posta to navaja kot dejstvo, da Turčija pač ne more biti prva varna država, če se jim dogajajo takšni bombni napadi. Ampak, če je to definicija varne države, da v njej ni terorističnih bombnih napadov, potem na temu planetu varne države enostavno ni.

Aja pa če bi bil pa jaz na njihovemu mestu, bi se v Turčiji najverjetneje počutil povsem ok, saj me tam ne more izza vogla kar tako počit nek ISISovec ali pa režimski vojak. Bomba terorista te pa lahko razgoni marsikje. In če se kljub vsemu še vedno nebi počutil dobro in bi bil mnenja, da je mnoje življenje lahko veliko boljše v krivovernih evropskih državah bi se pa tja odpravil a ne, povsem logično. In logično mi je tudi, da bi pri tem upošteval vse zakone in pravila držav, skozi katera bi potoval oz. se v njih naselil in ne zgolj s trmo ter zlorabami tistih par otrok poizkusil doseči svoje na vsak način ter zraven vpil vse možno.

Kaj pa easy nabija v odgovor v zvezi s tem pa nimam blage, ga nisem bral. verjamem pa, da še vnaprej zagovarja svoj fašističen pogled na evropske narode. Kar po svoje razumem, tudi jaz zagovarjam vrednote svojih (oz. kulturno podobno naravnanih) ljudi.
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Ja ne vem kako te naj lepse vprasam, ce mislis, da so begunci iz jugoslavije, ki so sli v druge drzave, poceli enako, kot ti "begunci" pocno danes. In ja, nevarnost je zavita v dejanski problem (begunce). Pravi trojanski konj, kot so povedali.

Ti pa lahko obracas besede po zelji in pizdarije zavijas v celofan.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.327
113
Kako to misliš "p1zdarije zavijaš v celofan"? Po njegovo se p1zdarije sploh ne dogajajo, prav tako pa v bistvu sploh ni možnosti za kakršnokoli p1zdarijo (razen rasističnih izpadov domorodcev), popolnoma vse to je enostavno konstrukt fašistične desnice, kaj pa drugega
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ja ne vem kako te naj lepse vprasam, ce mislis, da so begunci iz jugoslavije, ki so sli v druge drzave, poceli enako, kot ti "begunci" pocno danes. In ja, nevarnost je zavita v dejanski problem (begunce). Pravi trojanski konj, kot so povedali.

Ti pa lahko obracas besede po zelji in pizdarije zavijas v celofan.

DA. Ce ze posplosujemo (sicer debilno a vseeno), bilo je vse sorte zadev. Pa to ne govorim na pamet ampak iz izkusenj. Sprejel sem ogromno beguncev, tudi popolnih beguncev. Ni bilo vedno cudovito ali prijetno... Pa so bili vecinom "svezi". Begunci iz Sirije so ze nekaj let na cesti.

Naval beguncev ni trojanski konj ampak posledica neuspelega rusenja Assada. Rusenje Assada je projekt Zahoda. Najvec oziroma velika vecina beguncev je v "muslimanskem" svetu. V EU je prisel samo vzorec. Za primerjavo, znotraj Sirije zive 8mio beguncev!
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kako to misliš "p1zdarije zavijaš v celofan"? Po njegovo se p1zdarije sploh ne dogajajo, prav tako pa v bistvu sploh ni možnosti za kakršnokoli p1zdarijo (razen rasističnih izpadov domorodcev), popolnoma vse to je enostavno konstrukt fašistične desnice, kaj pa drugega
bonk.gif

Ce smo pikri... Do pizdarij (in mrtvih) pride tudi ce v lokalno diskoteko stlacis par ljudi prevec kaj sele da na cesto spravis par mio ljudi. To ni nic nenavadnega ali bistvenega za celo zgodbo.

Ce smo se bolj pikri... Eden najbolj znanih morilcev&posiljevalcev v exYU je bil Slovenec. Sicer migrant v Srbiji...
smirk-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Vedno vam je en drug kriv
bonk.gif

sami ste krivi, če ste zabiti, leni, zahojeni, drekači, ki se pač radi pretepajo in za takšne je dober popolnoma vsak izgovor za vojno in klanje civilistov,
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.327
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kako to misliš "p1zdarije zavijaš v celofan"? Po njegovo se p1zdarije sploh ne dogajajo, prav tako pa v bistvu sploh ni možnosti za kakršnokoli p1zdarijo (razen rasističnih izpadov domorodcev), popolnoma vse to je enostavno konstrukt fašistične desnice, kaj pa drugega
bonk.gif

Ce smo pikri... Do pizdarij (in mrtvih) pride tudi ce v lokalno diskoteko stlacis par ljudi prevec kaj sele da na cesto spravis par mio ljudi. To ni nic nenavadnega ali bistvenega za celo zgodbo.

Ce smo se bolj pikri... Eden najbolj znanih morilcev&posiljevalcev v exYU je bil Slovenec. Sicer migrant v Srbiji...
smirk-1.gif

hysterical-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kako to misliš "p1zdarije zavijaš v celofan"? Po njegovo se p1zdarije sploh ne dogajajo, prav tako pa v bistvu sploh ni možnosti za kakršnokoli p1zdarijo (razen rasističnih izpadov domorodcev), popolnoma vse to je enostavno konstrukt fašistične desnice, kaj pa drugega
bonk.gif

Ce smo pikri... Do pizdarij (in mrtvih) pride tudi ce v lokalno diskoteko stlacis par ljudi prevec kaj sele da na cesto spravis par mio ljudi. To ni nic nenavadnega ali bistvenega za celo zgodbo.

Ce smo se bolj pikri... Eden najbolj znanih morilcev&posiljevalcev v exYU je bil Slovenec. Sicer migrant v Srbiji...
smirk-1.gif
Točno tako
še s svojimi imamo preveč problemov, zato niti slučajno nebi smeli vzet še vaših. Če pa nam enkrat uspe iztrebit kriminal med domorodci, se pa res lahko začnemo pogovarjat o uvozu migrantov.
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Sprejel sem ogromno beguncev, tudi popolnih beguncev. Ni bilo vedno cudovito ali prijetno... Pa so bili vecinom "svezi". Begunci iz Sirije so ze nekaj let na cesti.

In se ti je zgodilo kaj podobnega, kot bereš dandanes po EU?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kako to misliš "p1zdarije zavijaš v celofan"? Po njegovo se p1zdarije sploh ne dogajajo, prav tako pa v bistvu sploh ni možnosti za kakršnokoli p1zdarijo (razen rasističnih izpadov domorodcev), popolnoma vse to je enostavno konstrukt fašistične desnice, kaj pa drugega
bonk.gif

Ce smo pikri... Do pizdarij (in mrtvih) pride tudi ce v lokalno diskoteko stlacis par ljudi prevec kaj sele da na cesto spravis par mio ljudi. To ni nic nenavadnega ali bistvenega za celo zgodbo.

Ce smo se bolj pikri... Eden najbolj znanih morilcev&posiljevalcev v exYU je bil Slovenec. Sicer migrant v Srbiji...
smirk-1.gif

Eazy boy genious....ce jaz IMIGRIRAM v Sarajevo....a bom lahko driskal da hocem jest čevape s pivom? Pa preden reces ja naceloma lahko...AMPAK sam
ne-ne-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Sprejel sem ogromno beguncev, tudi popolnih beguncev. Ni bilo vedno cudovito ali prijetno... Pa so bili vecinom "svezi". Begunci iz Sirije so ze nekaj let na cesti.

In se ti je zgodilo kaj podobnega, kot bereš dandanes po EU?

V bistvu da... v Karlovcu, '92.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Ksz...

Citat:
TUDI ČASOPIS DELO JE POSTALO NEUMNO - deli s komentarjem
(pač odraz konzumeristične generacije ljudi in novinarjev, ki nikoli ni prestopila meje Slovenije, niti duhovno, in pač razmišlja brez širine in logike)

Novinar naklada o nekem vaškem politiku Grimsu in njegovem poznavanju/nepoznavanju azilne zakonodaje EU, namesto da bi se vprašal o sami azilni zakonodaji EU, če je smiselna, koliko ima lukenj, bedarij, neživljenjskosti, kako v praksi ne deluje, kako utopična je, kako jo vsak razume po svoje, torej mora biti neprecizna, nelogična, in na koncu povsem nepraktična. Grims gor ali dol, časopis gor ali dol, slab Delov novinar brez logike in širine gor ali dol, pač še ena sramota slovenskega novinarstva - bistvo povsod povsem zgrešeno in zideologizirano. Delo in njegov novinar se kot Bruselj ukvarjajo z luknjami v siru ementalcu, ko se Evropa duši v nesmislih in lažnih beguncih. Nemška taborišča v razsulu, povsem demolirana, migranti zahtevajo nova oblačila, ko dobijo stara, nočejo določene hrane, izmišljujejo si vse mogoče. Govoril z delavci v taborišču - njihove utopije se topijo, bedaki so začeli spregledovati. Torej pridite v Nemčijo in si poglejte katastrofo. Sicer pa stranka AFD, ki je precej desna, dobiva na lokalnih volitvah od 10 do 25 odstotkov, pa je takorekoč povsem nova, neznana, brez prave propagande in aparata. Slovenija pa samo sledi Nemčiji, kot robot, lutka, vazal, podanik, butec, in posledice torej ne bodo drugačne!

GREGOR PREAC - deli

http://www.delo.si/sobotna/grimsove-lazi-o-azilnem-pravu-zastrupljajo-ozracje.html
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:Eazy boy genious....ce jaz IMIGRIRAM v Sarajevo....a bom lahko driskal da hocem jest čevape s pivom? Pa preden reces ja naceloma lahko...AMPAK sam
ne-ne-1.gif

A so tebe tepli po glavi? Ti ves da je najvecjih stavb v SA, Sarajevska PIVOVARA? In da, dobis ga za vsak praznik. Dobis tudi pujsa bp. Pa to ne smatram za nek evolucijski presezek btw.





program.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
A so tebe kamenjali
sprasujem se.gif
Sem ti že 2 leti nazaj razlagal da smo mel 2x hostel v rangu 500m od pivovarne...

Ampak ne glede na to da je baščaršija 1km stran.....tam nismo dobil piva...niti kot auslenderji
stupid-1.gif


Zakaj se moram držat vaših pravil če "nisam odavde"
sprasujem se.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
A so tebe kamenjali
sprasujem se.gif
Sem ti že 2 leti nazaj razlagal da smo mel 2x hostel v rangu 500m od pivovarne...

Ampak ne glede na to da je baščaršija 1km stran.....tam nismo dobil piva...niti kot auslenderji
stupid-1.gif


Zakaj se moram držat vaših pravil če "nisam odavde"
sprasujem se.gif

zaradi vzgoje? sicer pa pivo lahko skozi celo leto dobis za vsakim vogalom, tudi med prazniki (zal)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.