Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
@pinkobalinko: med Slovenci pa ni kriminalcev? Kdo zmaga v številu pobitih v zadnjih desetletjih v skandinavtskih državah? Kak begunec ali klen Norvežan?
Če narod sam ni trden, sploh niso potrebni nobeni tujci, da ga ogrožajo. Po drugi strani tudi nekaj 1000 beguncev ne more ogroziti trdnega 2 mio naroda. To je dejstvo.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Ja ta pepe ga biksa na polno, kot da ne razume, zakaj nam to ne paše.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Eazy...bizi...msenjur...pepe..

Jih je eazy nalezel...sirijo se ko zika virus
bonk.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
@pinkobalinko: med Slovenci pa ni kriminalcev? Kdo zmaga v številu pobitih v zadnjih desetletjih v skandinavtskih državah? Kak begunec ali klen Norvežan?
Če narod sam ni trden, sploh niso potrebni nobeni tujci, da ga ogrožajo. Po drugi strani tudi nekaj 1000 beguncev ne more ogroziti trdnega 2 mio naroda. To je dejstvo.


Da vklopi mozgane in nehaj primerjat nase prebivalstvo z njimi. Mi smo ljudje, ki nekak ne moremo drugemu storiti zalega (vsaj naj ne bi mogli), tem hordam pa je vseeno, ce cloveka pretepejo, posilijo, zaštihajo ali se sami razstrelijo v skrajnem primeru.
In ti primerjas nas z njimi, da te ni sram in to ob vseh hanzkih, ki pazijo, kaj govorimo bla bla...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Tudi Avstrijcem verjetno ni ustrezalo leta 1945 imeti 20.000 Slovencev beguncev na svojih tleh. Pa so vseeno potrpeli nekaj let, da so se razselili drugam, čeprav so si naredili prava lesena mesta. Avstrijci so ostali Avstrijci... Enako Srbom med drugo svetovno vojno, kamor so tudi prišli Slovenci begunci. Čudo božje, Srbi niso menjali vere zaradi drugovernikov iz Slovenije.
Konec koncev so bili ti oboji bili povsem sami krivi, da so bili begunci. Kaj pa so nasprotovali trenutni oblasti. Prijeli bi orožje v roke in se borili (nekje bi jih trenutna oblast že zasula v zemljo). Ali ni tako?
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Tudi mi bi veliko lažje sprejeli 500 ali 1000 Avstrijcev/Hrvatov/...kot pa ljudi iz popolnoma drugih okolij, vere, predstav, pričakovanj itd...samo tega ne razumeš, kajne?
Po drugi strani...zakaj moramo sprejeti ljudi, ki so hoteli iti v Nemčijo? Šli so preko trupel lastnih otrok, vpijoč, uničujoč, brez spoštovanja držav preko katerih so lomastili, samo, da pridejo do Nemčije. Sedaj ko jih nočejo tam več, bomo pa mi dobri? Ja seveda.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Pa še dodatno...v vseh državah, kjer imajo opravka z migranti so težave. povečan kriminal, posilstva, teženje za pravice, zahteve po več, hkrati ne doprinesejo absolutno nič v družbo. Torej zakaj bi človek želel to voziti v našo državo?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik sumica pravi:Tudi mi bi veliko lažje sprejeli 500 ali 1000 Avstrijcev/Hrvatov/.
Logično da. Slovencu videti soseda trpeti, povzroča neprecenljivo srečo. Zato ga je smiselno kot begunca imeti pred očmi.
smile-1.gif

Begunci bodo pri nas delali tisto, kar jim bomo dovolili. Torej niso krivi oni kaj nam bodo storili, pač pa smo si krivi sami. Kak mesec nazaj je kar nekaj politikov stokalo ob svinjini na gradbišču džamije. Nisem zasledil, da bi se podobno zgodilo ob grafitu na cerkvi kak dan nazaj.
Ampak ali so za tak odnos do lastne kulture krivi emigranti iz prejšnjih časov, ki po mojem imajo pravico do muslimanske verske ustanove? Krivi smo mi, ki pač take predstavnike ljudstva želimo imeti.
Kakor trenutno plujemo, nekaj 1000 beguncev ne pomeni naše pogube niti rešitve. Pogubo si delamo sami.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Jaooo, kako obracas besede, kdo je tu hinavec??

Mislim da nasi takrat NISO ropali, posiljevali, pretepali in ubijali avstrijcev, kaj pravis? Da cujem.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik sumica pravi:Tudi mi bi veliko lažje sprejeli 500 ali 1000 Avstrijcev/Hrvatov/.
Logično da. Slovencu videti soseda trpeti, povzroča neprecenljivo srečo. Zato ga je smiselno kot begunca imeti pred očmi.
smile-1.gif

Begunci bodo pri nas delali tisto, kar jim bomo dovolili. Torej niso krivi oni kaj nam bodo storili, pač pa smo si krivi sami. Kak mesec nazaj je kar nekaj politikov stokalo ob svinjini na gradbišču džamije. Nisem zasledil, da bi se podobno zgodilo ob grafitu na cerkvi kak dan nazaj.
Ampak ali so za tak odnos do lastne kulture krivi emigranti iz prejšnjih časov, ki po mojem imajo pravico do muslimanske verske ustanove? Krivi smo mi, ki pač take predstavnike ljudstva želimo imeti.
Kakor trenutno plujemo, nekaj 1000 beguncev ne pomeni naše pogube niti rešitve. Pogubo si delamo sami.

Ko bodo posilili in ubili tvojo mamo ali ženo/punco ji povej ob grobu, da si je kriva sama in ostali Slovenci, ker nekako nismo bili sposobni drhali obvladati potem ko smo jim veselo odprli vrata, da so se priselili sem.
Slovencem je jasno, da smo v k****, ker leta gledamo nesposobno politiko in vodilen kader, ki vozi državo kamor jo pač vozi. In ker vemo, da, če pride do sr****, bo politika in oblask pokleknila, se borimo proti uvozu drhali. Ti bi pač uvozil vse po spisku, potem pa jamral nad x% tega spiska, ki bi delal neumnosti. Jaz celotnega spiska sploh uvozil ne bi, ker sem mnenja, da njihove kulturne širitve ne potrebujem. Hkrati so tudi oni mnenja, da nas nevernikov sigurno ne potrebujejo, če pa že morajo biti tukaj, bodo pa storili vse, da bo po njihovo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Se raje umikam iz teme. Prepričani se uspešno prepričujte...
Citat:
Uporabnik Denis pravi:Mislim da nasi takrat NISO ropali, posiljevali, pretepali in ubijali avstrijcev, kaj pravis? Da cujem.
Meni ni treba, sebi lahko odgovoriš:
1. Med 20.000 Slovenci ni bilo niti enega tatu? Močno dvomim...
2. Koliko emigrantov si videl, da so v Sloveniji koga ubili, posilil ali pretepli?
Po mojem prepričanju je delež kriminalcev v posameznem narodu približno enak. Toliko in toliko na mio prebivalcev. Razlika je edino v tem, da jih nekje več ulovijo, nekje pa manj.

Emigranti hodijo čez slovenske meje že vse od osamosvojitve, še posebej velik naval je bil, ko so po miru v BiH muslimani kar z letali prišli v Sarajevo, potem pa s taksiji preko Hrvaške v Slovenijo. Sporazuma o vračanju na Hrvaško še ni bilo. Mimo hiše mojih staršev so jih vozili vodiči ali so hodili skoraj vsako noč. Drugega kot da so kaj potacali na njivi ali odvrgli kako obleko ni bilo. V dvajsetih letih niso ukradli nič. Dve tatvini, ki sta se staršem v tem času zgodili, so izvedli lokalni "specialci".
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Ce ti enacis te ljudi in njihove navade z ljudmi iz jugoslavije, potem to napisi na zacetku, da vemo.

Aha, a moram videt v Sloveniji, da koga poskodujejo? Ni dovolj, ce vidim v drugih drzavah? Pri nas bodo pridni, a ne?
Po cem to sklepas?
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Prava izbira. Tudi ti si prepričan, samo v napačno smer. Pa saj boš spregledal, ker bodo podobni zadetki kot ti spustili horde tudi k nam, pa bomo skupaj videli te bogaboječe ljudi, kako bodo hiteli z integracijo.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:

Če narod sam ni trden, sploh niso potrebni nobeni tujci, da ga ogrožajo. Po drugi strani tudi nekaj 1000 beguncev ne more ogroziti trdnega 2 mio naroda. To je dejstvo.

Žal je med pripadniki našega naroda ogromno takih, ki so pripravljeni brezpogojno tujcem nastaviti svojo danko in češplje od svojih žensk in hčerk in to samo zato, da se lahko hvalijo, kakšni človekoljubci so, prave, trdne pripadnike lastnega naroda pa zmerjajo s ksenofobi in fašisti. To je dejstvo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.