Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Hja no, tole niti 100 let nazaj ni:

policeman-measuring-bathing-suit.jpg
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ker so se krščanke kopale "vse zadekane" 120 let nazaj je po tvoji logiki torej sprejemljivo, da se leta 2018 tolerira oblečene muslimanke v vsem namenjenim toplicah ali kaj točno si želel povedati s to primerjavo?

Zakaj pa ne, če so to njihove kopalne obleke in ne tiste, v katerih hodijo po cesti. Sicer sem pa osebno prepričan nudist in so mi vse kopalne obleke brez veze.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Čudno, da iz Afrike samo zadekane hodijo, nikjer ni pa tistih, ki v doma nage hodijo, ker gate pa modrc še ni prišel v njihovo vas.
Mislite da bi tem tudi bilo potrebno omogočiti, da v tujini nadaljujejo svojo tradicijo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Wau hude postave, jaz si pa prav zelim, da bi bilo ene tricetrt zensk zavitih v cunje na kopaliscih. Verjetno hodim na napacne plaze.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Fotografija arabske kopalke v Termah Vivat: "To je poden od podna"

"To je arabska kultura, to so kopalke, to niso rjuhe, kot to poimenujejo komentatorji pod objavami. Tudi, če pogledamo s higienskega vidika, je to bolj čisto, kakor, ko denimo v vodo odpadajo koža in lasje. To pravijo celo strokovnjaki. Pri vsem tem pa me še najbolj skrbi, kakšen narod smo mi Slovenci, kako smo lahko tako nestrpni, prav tako vi novinarji, ki se s tem ukvarjate. Se v Sloveniji tudi temnopolti ljudje ne bi smeli kopati v bazenih, kjer se kopamo mi? To gospo, ki je naredila fotografijo, smo poklicali in ji povedali, da je neupravičeno snemala v naših prostorih. Gospa je spoznala, da je naredila napako, in se je družini opravičila tako v arabskem kot v angleškem jeziku, fotografije pa umaknila s Facebooka. Žal skrajneži gonjo, ki je nastala po objavi, nadaljujejo, in pri tem sodelujejo celo mediji."
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Terme Vivat imajo torej ločen bazen za ortodoksne muslimanske gostje. To pojasnilo daje celi zgodbi logiko. Dvomim namreč, da bi se taka muslimanka kopala v bazenu skupaj z moškimi (muslimani ali ne). Bal sem se, da so moške kopalce prosili, da se odstranijo iz bazena.
Zaradi tega nima smisla bojkotirati teh term. Ali bomo bojkotirali Bled, ker sprejemajo tam Azijce s svojo tečno selfi "kulturo"?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
ti si tudi slabo prebral..direktor je potem navajal, da ker so črni se nebi smeli kopat. Odlično povezovanje..pač direktorju denar ne smrdi. Pa pazi, ne zagovarjam tega žana, ker je smrad.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
mene bolj zanima kako bi se na to odvzal direktor term. Ce bi mu kurenti z zvonci skakali v bazene.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Sem že enkrat napisal, pa ponovim.
Ne glede na to, da so šle v napačen bazen (ob napačnem času), dejstvo je, da so imele kopalke. Kurentova oprava to ni.
Kopalke morda niso bile po standardih tistih, ki branijo slovensko zdravo kri, ampak kot sem napisal, tudi tele (https://sohotswimwear.com/collectio...ro-monokini-one-piece-g-string-thong-swimsuit) bi vzbudile zgražanje, verjetno pri teh istih (normalni moški bi bili tu verjetno izuzeti).
To so kopalke, v Avstraliji (https://www.stingray.com.au/products/ST202AS-Ladies-Stinger-suit-SPORTS-STYLE.html#product-reviews) podobne. Bi te tudi prepovedali?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Gledam seznam novomašnikov - letos jih je neverjetno veliko-20, očitno gre RKC tudi za nohte, da jih uvaža

Kako pa gledajo katoličani na te imigrante?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.