Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.061
1.270
113
Ppvem vam en real life primer. Lj ukc, urgennca porodnisnice. Otroci od 400g dalje. Starsa muslimana, ona seveda oblecena v crno nindzo. Vse ok. Njun otrok v inkubatorju, fejst majhen, kot vsi ostali. Ob obisku je zenska naprosena, da umakne kostum nindze, saj enostavno to ni dovoljeno. Ne muslimanska preobleka, temvec obleka na splosno, kjer se lovi gor vsaj bacil, najbolje pa dolgi rokavi do kolen. Vsi starsi to razumejo in jim za otrokovo dobro ni problem prav nic. Ona pa bi s tem segala v inkubator. No in? Odgovor moskega je bil, da naj je ne bo strah, jima noben nic ne more. Prisla sefica oddelka in se opravicila ter dodala, da v tej opravi dostopa nima. Ne ker je nindza, ampak zaradi vse higienskih, zdravstvenih razlogov. Mislite, da se je slekla? Raje nima dostopa do otroka.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Prijazni muslimani.
 

Priponke

  • FB_IMG_1530780811139.jpg
    FB_IMG_1530780811139.jpg
    53,6 KB · Ogledi: 173

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ppvem vam en real life primer. Lj ukc, urgennca porodnisnice. Otroci od 400g dalje. Starsa muslimana, ona seveda oblecena v crno nindzo. Vse ok. Njun otrok v inkubatorju, fejst majhen, kot vsi ostali. Ob obisku je zenska naprosena, da umakne kostum nindze, saj enostavno to ni dovoljeno. Ne muslimanska preobleka, temvec obleka na splosno, kjer se lovi gor vsaj bacil, najbolje pa dolgi rokavi do kolen. Vsi starsi to razumejo in jim za otrokovo dobro ni problem prav nic. Ona pa bi s tem segala v inkubator. No in? Odgovor moskega je bil, da naj je ne bo strah, jima noben nic ne more. Prisla sefica oddelka in se opravicila ter dodala, da v tej opravi dostopa nima. Ne ker je nindza, ampak zaradi vse higienskih, zdravstvenih razlogov. Mislite, da se je slekla? Raje nima dostopa do otroka.
In postopek je pravilen. Ne pa skrivno slikanje in objavljanje na socialnih omrežjih...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ppvem vam en real life primer. Lj ukc, urgennca porodnisnice. Otroci od 400g dalje. Starsa muslimana, ona seveda oblecena v crno nindzo. Vse ok. Njun otrok v inkubatorju, fejst majhen, kot vsi ostali. Ob obisku je zenska naprosena, da umakne kostum nindze, saj enostavno to ni dovoljeno. Ne muslimanska preobleka, temvec obleka na splosno, kjer se lovi gor vsaj bacil, najbolje pa dolgi rokavi do kolen. Vsi starsi to razumejo in jim za otrokovo dobro ni problem prav nic. Ona pa bi s tem segala v inkubator. No in? Odgovor moskega je bil, da naj je ne bo strah, jima noben nic ne more. Prisla sefica oddelka in se opravicila ter dodala, da v tej opravi dostopa nima. Ne ker je nindza, ampak zaradi vse higienskih, zdravstvenih razlogov. Mislite, da se je slekla? Raje nima dostopa do otroka.

No tukaj meni ni jasno, zakaj verski fanatiki iščejo zdravniško pomoč.

Saj katolibani so isti-vse je odvisno od njihovega boga, pa z zdravniško pomočjo nasprotujejo njegovi volji. Dvoličnost da ji ni para.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.882
113
Če bi se kdaj premaknil iz svoje vukojebine, bi videl, da imajo ljudje tudi drugačna nagnjenja od tebe. Niso vsem všeč psi, ki lahko ugriznejo, poskusi z ovco, je manj agresivna. :eek:
Vidim, da govoriš iz prve roke in da imaš izkušnje.
Taprav odprt levičar.....

Kr se tiče vukojebine, očitno si sam tam, ker tako vneto ponavljaš eno in isto.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda, vse je potreba poskusiti, prav zaradi tega smo levičarji tako razgledani. Tebi pa toplo priporočam, da ga tiščiš skozi luknjo na plotu, bo najbolj ustrezalo tvoji zaplankanosti. Pa endvatri si vzemi za družbo, prav pašeta skupaj.
 

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.963
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Čeprav se mi zdi, da so "rjuharice" verjetno bile oblečene v kopalke? Morda sicer ne čisto navadne, a vendarle kopalke.

Verjetno tudi tele ne bi bile dobrodošle v istih termah (čeprav bi pri moških, v kolikor bi bila v njih proporcionalna ženska) požele navdušenje.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Metod Grah trdi da je muslimanka zašla s svojim komarnikom na to javno kopališče in da imajo za njih ločeno kopališče.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ali je kopanje zgoraj brez - kopalk - v tem kopališču dovoljeno?.
In za razliko od nekaterih tu na forumu.
Mene tiste kopalke - navedene v liknu, pink, bol sexsi tele - motijo!
Takoj dobim boonerja in sem opravilno nesposoben za kopat.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.208
4.689
113
Terme so gospodarski subjekt in se pač trudijo, da dobijo neko strukturo gostov. Če so se odločili za muslimane, so se pač odločili. Torej tja ne bom hodil. Ne vem, kako so terme Vivat narejene, ampak zelo bi me čudilo, če bi se muslimanke hotele kopati skupaj z moškimi. Kako jim tukaj ustrežejo, ne vem. Slišal pa sem, da so v drugih termah že poskušali najti kako uro zjutraj ali zvečer, da je bil kak ločen bazen odprt samo za ženske.
Očitno pa dobimo muslimane najhujše vrste. V Franciji sem videl ženske z naglavno ruto, ki so šle z družino na ogled katoliške cerkve, delali so selfije, kar mislim, da muslimani načeloma ne bi smeli. V Sarajevu pa so v hotelu tudi bili muslimanke zakritim obrazom, vendar jedilnica ni bila ločena, za zajtrk pa so bile tudi svinjske klobase. Le ločen pult je bil za vegi hrano.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lani sem bil v muslimanski državi na oddihu in me tam ni motilo, da so se ženske kopale v rjuhah in neoprenskih kopalkah čez celo telo.

Veš da je muslićarska dežela in da so čudni glede tega.

K nam pa to ne sodi, bi morali prepovedat in sterat.

Drugače pa samo upajmo, da čimprej zmanjka nafte pa bo musličarski turizen izginil čez noč
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.