Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
.
 

Priponke

  • Screenshot_20180620-110916_Twitter.jpg
    Screenshot_20180620-110916_Twitter.jpg
    342,2 KB · Ogledi: 202
  • Všeč mi je
Reactions: LeQuack

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Ravno to mi je zanimivo...tam je živel z 1$ na dan....tukaj pa takoj ve da je 700€ premalo....a sploh ve koliko denarja je to (če sploh ma percepcijo ne da je ta vsota pač "pojem" zaslužka)... Nekdo jih je fajn opral... Jagababa pa u jok pa na drevo!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
In kdo meni da doma 2-4 eur da počistim svojo sobo, pa kuhinjo ....? Da bi se počitili kot doma, bi morali vse to zastonj delat se mi zdi.
Pa somalijka, država ji plačuje vrtec, verjetno sama nima časa pazit na svojega otroka, ker čisti okna :) - s papirnim robčkom (ki ga je verjetno dala novinarka da na sliki izgleda bolj verodostojno).
Pa je teh 2-4 eure/ uro delo na črno, ali prijavijo dohodek, tako kot ga mora vsak slovenec?

Pazi otroke bodo zavrnili tistemu, ki dejansko dela, če pa že gre v vrtec bo pa plačeval. No sej to se dogaja tudi z socialci, ki so 24/7 frej in otroke dajo v vrtec, da imajo mir.

Tisti, ki dejansko rabi varstvo pa išče po privat vrtcih za bagatelo. Pr nas ta levičarska golazen dela lene ljudi in jih stimulira. Tudi v šolo jih vlačijo v jutranje in popoldansko varstvo.

Jejo pa v šoli, saj imajo 100% subvencijo.

V tej državi je nekaj hudo narobe!
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Tale EU politika do ekonomskih migrantov je totalna katastrofa za povprečnega prebivalca EU. Že tako imamo v EU velike razkorake med posameznimi članicami in zardi uvoza neizobraženih ljudi, bodo tisti, ki so sedaj pri dnu še bolj trpeli, saj jih bo nadomestila delovna sila, ki bo delal še za manj namesto, da bi se s pomočjo sindikatov borili za višje plače. Kot pravijo, EU dveh hitrosti, za bogate kapitaliste+politike in vsa ostalo raja nižjega in srednjega sloja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Tale EU politika do ekonomskih migrantov je totalna katastrofa za povprečnega prebivalca EU. Že tako imamo v EU velike razkorake med posameznimi članicami in zardi uvoza neizobraženih ljudi, bodo tisti, ki so sedaj pri dnu še bolj trpeli, saj jih bo nadomestila delovna sila, ki bo delal še za manj namesto, da bi se s pomočjo sindikatov borili za višje plače. Kot pravijo, EU dveh hitrosti, za bogate kapitaliste+politike in vsa ostalo raja nižjega in srednjega sloja.

Dejansko je nemška kuzla mislila, da so to zaposljivi ljudje. Realnost v Afriki ni slučajna, ker bi bil folk sposoben in marljiv. Črnc je od nekdaj delal pod prisilo, ko te ni bilo... je rezultat jasen.

Aparthaid je bil edino sredstvo, ki je zagotavljal red v Afriki, sedaj je anarhija, vojne, suženjstvo, ekološke katastrofe, politične zdrahe, bolezni, podganja reprodukcija..........

Ampak zdej je OK.... To da se mačetajo, posiljujejo, zasnužujejo med sabo je OK.
Normalno, da tak primitivc je v EU nezaposljiv. Medtem ko lastnega človeka utapljajo v davkih, kaznih....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jado
I

Izbrisan uporabnik #15304

Dejansko je nemška kuzla mislila, da so to zaposljivi ljudje. Realnost v Afriki ni slučajna, ker bi bil folk sposoben in marljiv. Črnc je od nekdaj delal pod prisilo, ko te ni bilo... je rezultat jasen.

Aparthaid je bil edino sredstvo, ki je zagotavljal red v Afriki, sedaj je anarhija, vojne, suženjstvo, ekološke katastrofe, politične zdrahe, bolezni, podganja reprodukcija..........

Ampak zdej je OK.... To da se mačetajo, posiljujejo, zasnužujejo med sabo je OK.
Normalno, da tak primitivc je v EU nezaposljiv. Medtem ko lastnega človeka utapljajo v davkih, kaznih....

Osebje alterja dejansko dopušča takšno izražanje na forumu? Ne mi rečt, da tega nihče od uprave ne bere.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Dejansko je nemška kuzla mislila, da so to zaposljivi ljudje. ....
Haha, ne bodi naiven, Merklova pa tudi ni tako neumna. Je že imela kak interes, da jih je vabila.
Da so privlekli migrante v EU je bila dobro premišljena akcija EU, podprta tako z leve in z desne, kar verjemi.

Kaj pa naši novinarji, ali so tudi dejansko mislili da prihajajo sami doktorji, inženirji in astronavti, kakor so poročali?
A je že kdo povedal, po čigavem diktatu so morali tako pisati ? (velja tako za leve in desne medije)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Haha, ne bodi naiven, Merklova pa tudi ni tako neumna. Je že imela kak interes, da jih je vabila.
Da so privlekli migrante v EU je bila dobro premišljena akcija EU, podprta tako z leve in z desne, kar verjemi.

Kaj pa naši novinarji, ali so tudi dejansko mislili da prihajajo sami doktorji, inženirji in astronavti, kakor so poročali?
A je že kdo povedal, po čigavem diktatu so morali tako pisati ? (velja tako za leve in desne medije)
Iz raznih analiz je bilo videti, da Nemčija potrebuje delovno silo, predvsem tisto brez izobrazbe. Nekako so jo to načeloma prepričevali gospodarstveniki.
To o dohtarjih pa res noben ni verjel. Čeprav radi izvajajo genikološke, gastroskopske, konoloskopske preiskave.

Dohtarske seveda, nad nedolžnimi ženskami o katerih imajo visoke moralne vrednote.

V tem primeru so za butaro Jabababo res sami dohtarji.
Očitno to sama išče.
Konča se nekako takole:

1529506869423.png


Po opravljeni preiskavi. Švedska kot sinonim urejenosti držav po svetu je zdej na 1 mestu za posilstva.
Vsekakor intelektualna mentaliteta ki jo tukaj butara zagovarja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
I

Izbrisan uporabnik #15304

Haha, ne bodi naiven, Merklova pa tudi ni tako neumna. Je že imela kak interes, da jih je vabila.
Da so privlekli migrante v EU je bila dobro premišljena akcija EU, podprta tako z leve in z desne, kar verjemi.

Kaj pa naši novinarji, ali so tudi dejansko mislili da prihajajo sami doktorji, inženirji in astronavti, kakor so poročali?
A je že kdo povedal, po čigavem diktatu so morali tako pisati ? (velja tako za leve in desne medije)
Pokaži primer takega pisanja naših medijev.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Pokaži primer takega pisanja naših medijev.

Ali ti slučajno zanikaš obstoj zgoraj omenjenga promigrantskega pisanja s strani (vseh, ne zgolj SLO) medijev, da tako prosiš za takšne in podobne primere? Ja pod katerim kamnom si pa bila zadnja 3 leta?

Enkrat sem ti že napisal pa ti bom še enkrat - res ni potrebe po takšnem sprenevedanju.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ali ti slučajno zanikaš obstoj zgoraj omenjenga promigrantskega pisanja s strani (vseh, ne zgolj SLO) medijev, da tako prosiš za takšne in podobne primere? Ja pod katerim kamnom si pa bila zadnja 3 leta?

Enkrat sem ti že napisal pa ti bom še enkrat - res ni potrebe po takšnem sprenevedanju.
Prosim? Kje kaj zanikam? Prosim samo za primer pisanja da so sami doktorji, inženirji in astronavti.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Pokaži primer takega pisanja naših medijev.
Od drugih stalno zahtevaš neka pojasnila, sama pa jih nikoli ne daš. Si se že spomnila, kako pomagaš našim 300.000,kateri živijo pod pragom revščine in kako boš pomagale tem ubogim ilegalnim migrantom, katere tako sočutno sprejemaš, ko se bodo v revščini pridružili že obstoječim?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Od drugih stalno zahtevaš neka pojasnila, sama pa jih nikoli ne daš. Si se že spomnila, kako pomagaš našim 300.000,kateri živijo pod pragom revščine in kako boš pomagale tem ubogim ilegalnim migrantom, katere tako sočutno sprejemaš, ko se bodo v revščini pridružili že obstoječim?
Jaz svoje trditve za razliko od nekaterih znam tudi argumentirati. Ti pa namesto odgovorov postavljaš vprašanja, ki nimajo prav nobene povezave z mojim pisanjem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Prosim? Kje kaj zanikam? Prosim samo za primer pisanja da so sami doktorji, inženirji in astronavti.

S svojim načinom pisanja posredno zanikaš možnost obstoja takšnega pisanja. Zato ti to pišem in ne zato, ker si nekje direktno zanikala to.

Te pisarije so bile pa dobesedno povsod - ogromna delovna sila, tuji iinženirji, doktorji, pravniki, ni da ni...nekateri pa zraven nismo vedeli ali bi se smejali ali jokali zaradi ironije ob vsemu temu nakladanju, saj smo slutili, da bo sledilo točno to, kar se sedaj kaže v praksi - izjemna nezaposljivost in delomrznost med (zapovrh še ilegalnimi) ekonomskimi migranti. Aja pa še tisto je skoraj vedno bilo na koncu - ogromne mase ljudi tako ali tako ne moremo ustaviti tako da najbolje da jih pač spustimo tja kamor že želijo. O ti sveta preproščina :bonk::bonk::bonk:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

S svojim načinom pisanja posredno zanikaš možnost obstoja takšnega pisanja. Zato ti to pišem in ne zato, ker si nekje direktno zanikala to.

Te pisarije so bile pa dobesedno povsod - ogromna delovna sila, tuji iinženirji, doktorji, pravniki, ni da ni...nekateri pa zraven nismo vedeli ali bi se smejali ali jokali zaradi ironije ob vsemu temu nakladanju, saj smo slutili, da bo sledilo točno to, kar se sedaj kaže v praksi - izjemna nezaposljivost in delomrznost med (zapovrh še ilegalnimi) ekonomskimi migranti. Aja pa še tisto je skoraj vedno bilo na koncu - ogromne mase ljudi tako ali tako ne moremo ustaviti tako da najbolje da jih pač spustimo tja kamor že želijo. O ti sveta preproščina :bonk::bonk::bonk:
To, da posredno zanikam, pišeš ti. Jaz še vedno čakam na primer takega pisanja naših medijev. Glede na obseg o katerem govoriš, bi ga že takoj lahko stresel iz rokava.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.