Miele okvara

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Na stranišču imam desetletje Gorenjev PS. Gledam ga samo takrat ko khm.. sedim na WC školjki. Nezahteven in nič zanimiv.
Ko bi imel Milkota, bi sedel na WC školjki. Gledal Milkota in vzdihoval, "oh kako je lep, kako močan Žan Klod van..." Tako poje Adi Smolar. :cool:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Saj tud za kakšno E klaso bom naprasku. Saj 350k Km ni velik za Meco dizla?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
No, no, fantje, dajmo karte na mizo.

Torej, če smo realni, pa če za trenutek pozabimo, da smo na Alterju: nedvomno je Miele nad vsemi, pa če si to priznamo ali ne. Sam osebno bi takoj kupil Miele, če ne bi bile cene tako močno zasoljene.
Vzporednico lahko dobimo pri iPhoneu. Izgleda precej bolj superioren, kot Xiaomi, ampak tudi cena ni Xiaomijeva. In, če Apple vsake toliko časa (beri: vsaj 1 x letno) uspe prepričat, da kupijo jabolko, potem ne vidim razloga, da ne bi kupili tudi Mieleta. Še celo več: Miele odvrne za ceno, ki jo pač ponuja. Resda visoko, ampak perilo lepše opere, sušilec pa jo bolje posuši. To je fakt.
Overall, Miele je top. Pa če ga domov pripelješ z E klaso ali pa z Yugotom (ampak v tgem primeru ga ne spraviš v avto).
Dejstvo pa je, da boš pred "polamano" hišo prej videl E klaso, kot Mieleta v hiši. Ker pač Mieleta ne moreš vozit okoli in se pohvalit z njim.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Lahko. Mileta montiraš na balkon mansarde, pa naj cela vas gleda, kako centrifugira. :D
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
6 strani teme o pralnih strojih, kjer sodelujejo 99% moški... Dejmo pol še katere vlažilne kreme za obraz uporabljate in pa, če pijete kakšne dodatke za bolj svetleče nohte?
(pa imam Mieleta doma, da ne bom čist off topic).
 
  • Haha
Reactions: luciano

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.385
9.119
113
to pa nebi vedel, sicer za pralni stroj tud ne vem, sam če vzameš mileta, ne morš falit (pač moška logika). Ona z balkonom ni slaba, ampak č esi alter imaš novo hišo nov avtoo... aja, sej nisi mislil bloka tak en 9. štuk :D
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.611
1.236
113
6 strani teme o pralnih strojih, kjer sodelujejo 99% moški... Dejmo pol še katere vlažilne kreme za obraz uporabljate in pa, če pijete kakšne dodatke za bolj svetleče nohte?
(pa imam Mieleta doma, da ne bom čist off topic).
Za nohte nebi vedu, glavo in faco pa si po britju namazem s tapoceni hofer losjonom. Izbor pralnega stroja, pralnih sredstev in temperature pranja je seveda domena moškega. Enako kot tip kuhalisca. In pa priprava zapletenih jedi. Vse ostalo lahko -oz. mora- delati baba.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.611
1.236
113
Lepi ravno niso (okej, razen profi serije, ampak tisti so nad 3 jurje), vsak drugi stroj za 300e je na pogled mnogo lepsi oz modernejsi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.385
9.119
113
Ko ga odpreš je to to. Jaz včasih posedim pri odprtem pomivalcu in malo čakam. Včasih se kaj zmenima...potem pa ko noče sam posodo ven ali noter pospravit sem malo jezen. Nato pa mu pomagam. V redu je.
 
Fantje prepričal ste me. Jaz bom tudi enkrta v življenju Miele kupu.
Pa da vsaj približno doživim kako se tisti 1% počutijo.

Glej mam sušilca bolj iz dna lestvice (8kg, inverter, toplotna črpalka) že ene 5 let, pralca od letos maja (prav tako bolj pri dnu, inverter, 9 kg). V primerjavi s kakim boljšim bošem sta bila malenkost dražja. Ja je vredno dat tistega jurčka po stroju. Prejšnji Gorenje, vrh lestvice je ožemal slabše kot Miele, čeprav je bil klasa A, Miele je klasa B. Ni težav v izpiranjem detergenta (prašek). Pri Gorenju je bilo to misija nemogoče. Si moral vodo v kaseto zlivati, da se je izpral. Tudi izpiranja so pri mieletu dosti boljša, pa še količino vode mu lahk definiraš, tako da ti ne pere v plunku vode, ampak si jo vzame kolikor si mu dovolil.
Glej, meni ni žal da sem si ju omislil. Sta bila piko dražja, sam je bilo vredno. O ostalih ki navijajo in spamajo pa v kaki drugi temi
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Meni je zanimivo koliko ljudi ime tezave z neizpranim praskom. Tekoci ali prav prasek? Moj Gorenje nima teh tezav. Prav tako lahko povecas kolicino vode, ce zelis. Centrifuga pa dela super, ni nic za ozemati, ko je oprano.
 
Meni je zanimivo koliko ljudi ime tezave z neizpranim praskom. Tekoci ali prav prasek? Moj Gorenje nima teh tezav. Prav tako lahko povecas kolicino vode, ce zelis. Centrifuga pa dela super, ni nic za ozemati, ko je oprano.

Pralni prašek. Ja naš w9845 je imel že v osnovi katastrofalno doziranje vode. Posledica pa neizpran prah
Povečana količina vode, ni mišljeno kot funkcija. To ma tud moj. Govorim o tem, da mu lahko določiš za vsak korak (predpranja, izpiranje, itd.,) koliko vode naj porabi. Ne količinsko, ampak izbiraš med min in max doziranjem.