Micka Evo X

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Facking lep avto
shocked-1.gif
.

image-1.jpg


image-2.jpg


10-prototype-x-static-fr-3-.jpg






PS: Čudi me, da se še ni pisalo o njem tukaj.
 
Nazadnje urejeno:

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
luči zadaj ma iste kot tanova laguna
evil.gif

sicer je pa lepa
srce-1.gif


bistveno je kako se avto pelje in mam filing da gre kot sam
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
luči zadaj ma iste kot tanova laguna
evil.gif

sicer je pa lepa
srce-1.gif


bistveno je kako se avto pelje in mam filing da gre kot sam
evil.gif
Eh, jebat ga. Pelje se kot pelje, itak nimaš kje na cesti vse izkoristit, za kakšno dirkališče pa ni časa. Zdej sem že tako star, da lahko gledam na avte kot gledajo pripadnice nežnejšega spola: važno, da je oblika fajn, pa barva prava.
evil.gif
 

dani

Pripravnik
17. okt 2007
59
0
6
Super avto odlična lega na cesti, nasploh pa so japonci začeli izdelovati take avtomobile da glava peče. no ja pa tudi nekaj starejših modelov je kar vredu ampak so dragi. npr honda nsx mrcina star letnik, redka in še vedno drži ceno. Ampak še vedno ga ni čez švaba fantje
grin1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Po obliki ga VI še zmeri seka. Od takrat naprej je šlo sam še na slabš. Je pa tale X dosti boljš oblikovno kot pa tanova Impreza.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.596
257
113
hja v subaruju so res naredili veliko potezo, z katero dost tvegajo... če se bo tanova impreza prijela, bomo pa še videli... Zanima me predvsem, če se bo to kej v wrc poznalo, ker trenutni zmagovalci so vsi avti brez repa, in pomoje je to tud glavni razlog za tako odločitev pr subaruju... mogoče bo naslednjo sezono kaj višje... je pa trenutno tud men prejšnja impreza dost lepša kot ta tanova...

no, pa še mal o temi:

ja spredaj je kar zanimiv, zadaj pa...

pa lahko bi si že ene hude nalepke omislili, da bo mal bolj atraktiven...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ej če s epa temu ne omaknš k ga v špeglu vidš
evil.gif




Grda ali ne grd, tehnika je tisto kar šteje.. P. se nej z A4 TDI okol vozjo, pa nej majo stylis limuzino.. Oz kitajskimi Rover 75
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
luči zadaj ma iste kot tanova laguna
evil.gif

sicer je pa lepa
srce-1.gif


bistveno je kako se avto pelje in mam filing da gre kot sam
evil.gif
Eh, jebat ga. Pelje se kot pelje, itak nimaš kje na cesti vse izkoristit, za kakšno dirkališče pa ni časa. Zdej sem že tako star, da lahko gledam na avte kot gledajo pripadnice nežnejšega spola: važno, da je oblika fajn, pa barva prava.
evil.gif

En parameter si pozabil
wink-1.gif










poraba???
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
pri takem avtu ne gledaš na porabo, ni narejen zato, da bi ga vozil počasi ter postavljal rekorde v minimalni porabi
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: