Mercedes EQS

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
ne sej niso povdarjali glavni razlog poraba, ampka motion sickness. Poraba je pač še zraven.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113

Dosti je že bilo nalimanega... pa naj bo še eden.

Avto je res incredible peace of tech. Ampak če gre kaj narobe, ga verjetno kar direktno v tovarno zašlepajo, ker tole servisirat je misija nemogoče.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
verjetno ce kaj rikne je direkt preša :d

EQE prileti še septembra na IAA (mal manjši od EQSa)
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.765
595
113
EU
Ni mi povsem jasno, zakaj je vsaj na videu videti ta zaslon oziroma uporabniški vmesnik tako počasen. Potem je v nekem drugem videu bilo rečeno, da je ta tablica zadaj neka stara Samsugova iz leta 2015 al nekaj tazga. Če bi slučajno imel denar, a ga očitno nimam, bi me to vsekakor zelo motilo pred nakupom, ker bi si mislil, da mi hočejo drago prodati zastarelo tehnologijo.

Lahko pa tudi, da je to čisto napačen pogled na zadevo in da je dobro da dajejo preverjeno opremo not, važno da dela zanesljivo :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113

Dosti je že bilo nalimanega... pa naj bo še eden.

Avto je res incredible peace of tech. Ampak če gre kaj narobe, ga verjetno kar direktno v tovarno zašlepajo, ker tole servisirat je misija nemogoče.
Tle boš mogu pri teh malih fugah na karoseriji najprej kupit Komplet z Alija (vakuum sisa+ trzalica+ Kredit kartica), da boš lahko odhaklau une skrite jezičke, ki plastiko tako lepo skup držijo, dokler se kaj ne pokvari/polomi...Pol pa ...Uff...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
tu se lepo vidi za koga je avto narejen. Zato, da youtube generacijo navduši. Ker tisti, ki bi/ga bo imel za vožno bo v takem avtu kozlal med uporabo od vsega tega kiča nepotrebnega.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Kar zna bit velik product placement zajeb.
Youtube generacija bo video pogledala, avta ne bo kupila.
Strici s klobuki, pa niti videa ne bodo pogledali, še manj kupili.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
tu se lepo vidi za koga je avto narejen. Zato, da youtube generacijo navduši. Ker tisti, ki bi/ga bo imel za vožno bo v takem avtu kozlal med uporabo od vsega tega kiča nepotrebnega.
Saj smo že rekli, delan je za okus poševnookih malo bolje denarno podkrepljenih ljudi. Na Kitajskem jih ne manjka. Youtubarji kupujejo skiroje, ne S klase.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Kar zna bit velik product placement zajeb.
Youtube generacija bo video pogledala, avta ne bo kupila.
Strici s klobuki, pa niti videa ne bodo pogledali, še manj kupili.
Strici s klobuki se valjajo iz GLSa ven in ne Sa. Tako da bodo počakali na električnega GLSa.
S so službena kola, ta EQS je pa top roba za metroseksualce v Cityu in New Yorku. Pa seveda Azijce, kjer mora vse biti blink blink.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Fantje moji, tak jajc kot je to, kar vi 'premijasi' vozite. Hebes te premijske svabe in podobna jajca... Z aviona se vidi, da jim jih kitajci delajo,vi pa tripate :) Japaneser will do fine :)
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Japanezer je sigurno super fine, če je osnovna zahteva prevoz od točke a do b. To absolutno obvladajo. Tretiranje potnikov še kako drugače kot vreče krompirja, tukaj pa se običajno malo zakomplicira. Kitajci za ne-japanezerje zelo očitno zajemajo iz dražjega ajmarja :) To je edina razlaga zakaj japoncem vedno nekaj manjka, ali impulzni pomik stekel, ali povsen navaden radijo, ki se zna pri zagonu sam utišat. Da ne omenjam radija, ki špila pri ugasnjenem avtu, kar je bil ne dolgo nazaj problem za čisto novega suzukija.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Kak to misliš radio, ki se zna sam utišat?
Impulzna stekla mam pa na obeh japoncih.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Japanezer je sigurno super fine, če je osnovna zahteva prevoz od točke a do b. To absolutno obvladajo. Tretiranje potnikov še kako drugače kot vreče krompirja, tukaj pa se običajno malo zakomplicira. Kitajci za ne-japanezerje zelo očitno zajemajo iz dražjega ajmarja :) To je edina razlaga zakaj japoncem vedno nekaj manjka, ali impulzni pomik stekel, ali povsen navaden radijo, ki se zna pri zagonu sam utišat. Da ne omenjam radija, ki špila pri ugasnjenem avtu, kar je bil ne dolgo nazaj problem za čisto novega suzukija.
LC500 je ziher samo za prevoz od A do B, sploh ker je njegov zvok totalno beden. Turbo Evropejci ga itak poščijejo.
In ja, ima kakšno napako, ampak brez zamere evropejci jih imajo tudi, pa to ne kake malenlosti. Recimo škripanje plastike v Maybachu za 300.000 jurjev, kot da je iz najcenejšega Kitajca. Še v Daci tega ni.
Yaris GR je tudi en jajc, ki še za prevoz od A do B ni v redu.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Hvala, ker si mi nahitro predstavil najboljše, kar premore japonska avto indrustrija. Srčno upam, da se vsaj s takimi ne zajebavajo preveč.

Yaris GR mi je od daleč super simpatičen. Če bi ga imel bi mi bilo vseeno, če ima smotan radijo ali pa če morebiti ne dela impulzni pomik na sovoznikovi strani.

Odgovarjal sem pa itak se ve komu, ki s svojim nad strojem starim ravom sitnari v vsaki temi.
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
za 10 stopinjsko krmiljenje na zadnji premi bo letna naročnina... WTF, zmešalo se jim je.