Menjava T2 za Telemach ali ne?

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Imam vprašanje za večino uporabnikov Telemacha

Odločam se o prestopu iz T2 na Telemach, mesečni strošek vidim da bi bil približno enak kot pri T2, le hitrost bi bila višja

V igri je paket
120/4 50€
2x TV vmesnik v paketu + 2.50€ 1 dodatni
HBO 6.50€
PINK 8€


Je smiselno še kaj vzeti? Ali je časovni zamik serijsko ali z doplačilom?


Kako je s težavami interneta pri telemachu, dela normalno ob nevihtah ali crkuje ( govorim za območje Ljubljane) .
Podpora je odzivna ali ne?
TV pogosto šteka ali pa vn meče?
Hitrosti dosegajo obljubljene ali bolj ne?

Malo mi je žal da nimajo kakšne opcije 20/20 ali pa, 40/40 .
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Gorenjska, včasih uporabnik T2 na parici (samo internet), danes imam osnovni Telemachov paket na kablu. Internet je bil pri T2 zaneslivejši, odneslo ga je kvečjemu 1x letno. Pri telemachu zaznam mrk 1x mesečno. Tudi brzina je bila pri T2 vedno na nazivni hitrosti, tule občasno občutno manj. Pri tvojem top paketu pričakujem, da bodo tovrstna odstopanja še toliko bolj očitna.

Kar se televizije tiče imajo zadnje mesece težave s sprejemniki - počasno menjanje kanalov, baje odpravljajo... že od junija.

Ampak se preživi. Jaz te zadeve gledam skozi prizmo infrastrukture, od najboljše možnosti proti najslabši: optika >> kabel >> parica.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
V paketu Gold Trojka Extra za 50.50EUR je že vključena funkcijo Zamujeno 72ur oz. ogled za nazaj. Jaz sem pri njih že kar nekaj let in do sedaj sem imel nekaj izpadov interneta, to je bilo pa to. Deluje mi vedno praktično vse, tako da lahko samo pohvalim.

Hitrosti so takšne kot morajo biti, če pa niso, se pa tudi to uredi. Torej večjih odstopanj ni.

Za podporo po telefonu je potrebno včasih malce čakati, da prideš na vrsto. Je pa zato na voljo tudi podpora prek Webchata in tam si praktično takoj na vrsti, kar je zelo kul.
 

Gizmo

Pripravnik
26. feb 2008
74
0
6
enako je tud pri meni, glede na ostalo ponubo sem zadovoljen,, imam pa paket GOLD Extra
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
pink bi doplačval 8€?
evil.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zakaj pa ne, verjetno tudi Balkan paket, pa ne zaradi vseh kanalov,ampak žal sta notri po 2-3 programa katera se mi vsake toliko časa dopadeta.

Nisem tako škrt da bi na sebi šparal
grin1.gif


Dost offtopica.