Meja med Osrednjeslovensko in Gorenjsko regijo?

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Za športno aktivnost NI POTREBNO imeti izjave (vir: https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/omejitve-zbiranja/)

"...Prav tako pa je od 25. decembra 2020 za izvajanje individualnih športnih aktivnosti ali gibanje v naravnem okolju zunaj naselij, ob upoštevanju priporočil NIJZ, dovoljeno prehajanje med občinami znotraj statistične regije za posameznika ali osebe iz skupnega gospodinjstva, kjer imajo prijavljeno prebivališče. Pri tem ob nadzoru ni treba predložiti izjave, tudi aplikacija #OstaniZdrav ni obvezna, kot dokazilo pa šteje športna oprema."
Za športno aktivnost NI POTREBNO imeti izjave (vir: https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/omejitve-zbiranja/)

"...Prav tako pa je od 25. decembra 2020 za izvajanje individualnih športnih aktivnosti ali gibanje v naravnem okolju zunaj naselij, ob upoštevanju priporočil NIJZ, dovoljeno prehajanje med občinami znotraj statistične regije za posameznika ali osebe iz skupnega gospodinjstva, kjer imajo prijavljeno prebivališče. Pri tem ob nadzoru ni treba predložiti izjave, tudi aplikacija #OstaniZdrav ni obvezna, kot dokazilo pa šteje športna oprema."
Vir ni zanesljiv. Važno je, kaj piše v uradnem listu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.713
79
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
App je pase, ...
Pa so jo kljub temu danes posodobili na 1.10.1!

add1
Ampak dela pa ne: v začetku ni delalo nič (napaka 4000), potem se je sinhronizirala le s podatki, preko WiFi pa ne, trenutno pa se že preko 10 minut sploh ne sinhronizira in prikazuje se napis: Prenašajo in preverjajo se trenutni podatki. To lahko traja več minut. WTF?

add2
In končno se je nekaj zgodilo in prikazal se je napis: Doseženo največje število preverjanj, ponovno preverite jutri in nato, Nekaj se je zalomilo, pa spodaj nekaj strani opisov vzrokov. Kekci!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kot so mene učili šah ni šport, vedno smo rekli šah in šport. :sprasujemse:

Lahko pa plavuti in masko vzameš. :evil:
 

nevednez

Pripravnik
6. avg 2009
49
26
18
Vir ni zanesljiv. Važno je, kaj piše v uradnem listu.

Glede uradnega lista se strinjam.


Ampak... mene so 2x vstavili odkar je ablast prijazno dovolilada se lahko sprehodimo tudi po travniku v drugi občini znotraj regije, pa je policaju bilo dovolj, da je videl pohodna oblačila in obutev, zgolj vprašal pod dokumentih ter kam smo namenjeni. Izjave nisem imel pri sebi, niti ni vprašal po njej.


Meni je portal državne uprave zadosti kredibilen vir. Omejevanje gibanja na občine in pisanje izjave samemu sebi za prehod občinske meje sta ukrepa ki sta že sama po sebi neumna. Ukrepi ki dejansko imajo smisel, me ne motijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Hanzi