MEDION Life X5004 - Hofer

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Moj oče je nabavil ta telefon, zaenkrat še ni v uporabi, saj bi rad najprej nabavil nek etui, ki bo dobro zaščitil telefon z obeh strani. Kaj predlagate in kje bi nabavil. Oče bi rad, da se najprej nabavi en spodoben etui z dobrim zapiranjem. Se ne mudi, da bi moglo biti jutri nabavljeno, se lahko malo počaka, ker mora itak počakat novo kartico- mikro sim.

kaj to pomeni etui z dobrim zapiranjem?
daš ga v gumjast ovitek pa eno folijo preko. Steklo dvomim, da se dobi.
še gumjast etui bo problem. bo treba kr najprej telefon nabavt pa potem it po trgovinah pa sprobavat kater bo najboljš pasal.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Kje se ga da videt/kupit?

Zgleda, da je telefon ali abnormalno iskana roba, ali pa so zaloge nikakve. 3-4 hofere sn preleto, pa jih nimajo nikjer.

@kapadimul: prilepi kako fotko telefona, da vidimo to čudo v "živo"
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
A ni lažje poklicat, pa ti da dostavijo v željeno štacuno, če je slučajno še kje na zalogi?

HOFER trgovina d.o.o.
Sedež: Kranjska cesta 1, SI -1225 Lukovica
Oddelek za informacije in pomoč strankam
E-pošta: reklamacija(at)hofer.si
Telefon: +386 / 1 / 8346 600
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Tudi to je res.
smile-1.gif
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Kje se ga da videt/kupit?

Zgleda, da je telefon ali abnormalno iskana roba, ali pa so zaloge nikakve. 3-4 hofere sn preleto, pa jih nimajo nikjer.

@kapadimul: prilepi kako fotko telefona, da vidimo to čudo v "živo"

Pozdravljen
Žal telefona še nisem videl v živo, ker ne živimo skupaj.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Kje se ga da videt/kupit?

Zgleda, da je telefon ali abnormalno iskana roba, ali pa so zaloge nikakve. 3-4 hofere sn preleto, pa jih nimajo nikjer.

@kapadimul: prilepi kako fotko telefona, da vidimo to čudo v "živo"

Evo slike v "živo"
Spredaj
Zadaj
Od strrani 1
Od strani 2
Zgoraj
Spodaj

Telefon je brez kakršnega koli ovitka zelo gladek in zlahka zdrsne iz roke. Sem ga malo preizkusil in je hiter čez menije, slike so v notranjih prostorih lepe, zunaj ob dnevni svetlobi nisem imel možnosti poskusit ampak mislim da bodo odlične.
Za 200€ mislim da je super telefon, tudi za kakšnega mlajšega uporabnika.
 
Nazadnje urejeno:

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Ena kolegica ga je nabavla, pa sem jo vprašal kakšen je. Pravi, da je zadovoljna z njemu, razen to, da se ji ne poveže z avtom preko bluetootha. Z drugimi telefoni ni imela nikoli takih težav. Pa fotoaparat ji dela čudne slike. Naredi čudno obliko glave.
 

Dvokolo

Zelenc'
21. jan 2015
14
0
1
Smo za sina nabavili ta telefon. In so bile težave z omrežjem. Pa smo telefon poslali na servis v Nemčijo. Res je bila poštnina zastonj. Po enih dveh tednih je prišlo obvestilo, da se telefona ne da popraviti. V nekaj dnevih smo prejeli novega - enak model. In smo si mislili, ok, smo imeli smolo, en kos je bil pač škrat roba. Novi j v rabi od novega leta, torej Dober mesec dni. In spet težave. Tokrat zmrzne zaslon. Je popolnoma ne odziven na dotik. No vsake toliko se mu pripelje in deluje ok. Ampak 80% časa je neuporaben.
Itak da ga bom poslal nazaj na servis. Ampak najraje bi ga zabrisal v zid!

Vaše izkušnje?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Citat:
Uporabnik Dvokolo pravi:
Vaše izkušnje?

Jajca od kitajca. Medion android tablica je isti šmorn. Ampak so jo po kakšnem letu vseeno zamenjali nazaj za denar.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Zakja bi se hecal.
Ko sem jaz ze pred vec kot 5 leti kupoval elektorniko v hoferju so vsi pisali da se to ne kupuje med korenjem ampak da se kupuje na spletu ali pa vsaj v kakem bigbangu, comshopu.....
Medion laptop imam ze skoraj 5 let, brez vecjih tezav, tudi baterija drzi dve uri in vec (jo pa redko uporabljam) , naslednji gsm bo najbrz hofer (garancija 3 leta prevaga), trenutno mi disi njihov orbitrek.... Tako da
cheer.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.336
5.366
113
Meni je prva medionova tablica pri nas (december 2011) shodila kaki mesec nazaj. Pa še to ne bi ob normalni rabi. Tako jo je pa najprej mali ob tla vrgel, da je počil ekran. Ampak je še vedno delala. Sem jo pa potem uporabljala izključno v savni za čitati revije, ni za sol in vlaga sta bili pa očitno pa na I.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Zakaj ti je to.zanimivo?

Ker ce ti ni jasno zakaj je hofer cenejsi, pol si glede posla nepismen.