MBA - katera stopnja v Sloveniji?

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
446
25
28
Živjo,

ve mogoče kdo, katero stopnjo pridobiš z zaključenim MBAjem (IEDC ali EF)?

LP
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
446
25
28
Hvala. Ljudje, ki imajo MBA , in jih poznam, so načeloma zelo zadovoljni. Razmišljam v to smer, da je bolje kot 2. stopnja bolonjskega programa...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Odvisno kaj bi rad s tem počel. Vsekakor svetujem nekaj relevantnih (middle management?) delovnih izkušenj plus da je zadeva plačljiva. Če greš zaradi stopnje izobrazbe, potem rajši pozabi. Če nimaš delovnih izkušenj, potem rajši preveri smer IMB na EF-ju, drugače ne prideš niti čez osnovni intervju.
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
446
25
28
Sem lastnik proizvodnega podjetja s skoraj 40 zaposlenimi tako, da izkušnje so na moji strani. Predvsem se mi gre za znanje in izkušnje, ki mi jih lahko ta program ponudi. Stopnja izobrazbe je samo plus.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Dobil bos nekaj novih orodij za razmisljanje in razvijanje posla. Najvec kar ti da ta sola je mrezenje in dostop do ljudi, ki jih obicajno ne bos oz nimas moznosti srecati.

Pri nas sta nekako dva resna igralca. En je IEDC Bled, druga pa Ekonomska fakulteta v Ljubljani. Menim, da ima slednja vec prednosti pred Bledom. Ce te zanima kaj vec, mi stisni privatno sporocilo pa ti odgovorim na morebitna vprasanja.